• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK
ABERCROMBIE & FITCH Authentic Moment toaletná voda pre mužov

ABERCROMBIE & FITCH Authentic Moment toaletná voda pre mužov 100 ml

Žite život naplno. Povznášajúca a orientálna vôňa je jednoduchá a zároveň silná. Odhaľuje sviežosť ovocia, hrejivé kvety a zmyselný drevitý základ.

Abercrombie & Fitch085715169525ANF16952JKAH000101Žite život naplno. Povznášajúca a orientálna vôňa je jednoduchá a zároveň silná. Odhaľuje sviežosť ovocia, hrejivé kvety a zmyselný drevitý základ.
100 ml |Skladom nad 3 ks
83,50 €
Kód: ANF16952
EAN: 085715169525
Objednám teraz a zásielku obdržím
Osobne v Brne6. 12. 2023 6:51
Zásilkovna7. 12. 2023
DPD7. 12. 2023

Žite život naplno. Povznášajúca a orientálna vôňa je jednoduchá a zároveň silná. Odhaľuje sviežosť ovocia, hrejivé kvety a zmyselný drevitý základ.

Kombinácia tónov šťavnatého jablka, bergamotu, cyprusu a škorice, prináša osviežujúci prúd adrenalínu. Pulzujúca a energická osobitosť vône je zachytená pridaním kvetov neroli v srdci. Hrejivé santalové a ambrové drevo, pižmo a pridanie upokojujúcej vanilky prinesie zmyselný záver vône.

Hlavný parfumér zo spoločnosti IFF, Yves Cassar, popisuje vôňu Authentic Moment takto: “Chcel som vytvoriť vôňu, ktorá bude pôsobiť absolútne jednoducho, ale bude evokovať všetky pominuteľné chvíle, ktoré sa zdajú byť nepodstatné, ale v skutečnosti majú ohromný význam a hĺbku.”

Zloženie vône
Hlava
: jablko, bergamot, cyprus, škorica
Srdce: kvet neroli
Základ: santalové drevo, ambrové drevo, pižmo, vanilka

Vôně Authentic Moment zachytávajú hravé a neplánované okamihy a nové vzrušujúce možnosti. Zážitky, ktoré je treba si užiť naplno. A koho zaujíma, že to bude len na chvíľu, keď je práve ten okamih len a len váš?!

Známa značka odevov na denné nosenie pre ženy, mužov a deti, Abercrombie & Fitch, vyvíja svoje vône v spolupráci s renomovanou francúzskou parfumárskou firmou Inter Parfums od roku 2016. Skvelo vystihujú pohodovú náladu bežného dňa.

Recenzia produktu

Hodnotenie:

Vlastnosti produktu

Objem100 ml
UrčenieMuži
Druh vôneDrevitá | Orientálna
Značka / VýrobcaAbercrombie & Fitch