• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK
ABERCROMBIE & FITCH First Instinct Blue toaletná voda pre mužov

ABERCROMBIE & FITCH First Instinct Blue toaletná voda pre mužov 50 ml

Svieža fougere vôňa pre mužov je odvážna a nepredvídateľná. Je určená odvážnym a sebaistým mužom, ktorí sa neboja riadiť svojim prvým inštinktom.

Abercrombie & Fitch085715167026ANF16702KSY2000101Svieža fougere vôňa pre mužov je odvážna a nepredvídateľná. Je určená odvážnym a sebaistým mužom, ktorí sa neboja riadiť svojim prvým inštinktom.
50 ml |Skladom nad 3 ks
74,54 €
Kód: ANF16702
EAN: 085715167026
Objednám teraz a zásielku obdržím
Osobne v Brne7. 12. 2022 13:39
DOPRAVA ZADARMO7. 12. 2022

Svieža fougere vôňa pre mužov je odvážna a nepredvídateľná. Je určená odvážnym a sebaistým mužom, ktorí sa neboja riadiť svojim prvým inštinktom.

Pánska vôňa First Instinct Blue je inšpirovaná povznášajúcim pocitom, keď zvíťazí túžba po dobrodružstve a ste pripravený splniť si svoje sny. Vôňa interpretuje jedinečný pocit, že jediným limitom je len obloha. Muž vône First Instinct Blue je odvážny, sebaistý a jednoducho štýlový a bezstarostný.

Vôňa je svieža fougere. Je odvážna a nepredvídateľná. Je určená mužom, ktorí sa riadia svojim prvým inštinktom. Energický a vzrušujúci prvý dojem z vône sviežeho mrazeného jablka a bergamotu je zvýraznená v srdci vône nečakanou pikantnosťou korenia. Základ ponecháva na pokožke hrejivú stopu hlbších a duchovnejších tónov.

“Je to veľmi výrazná vôňa práve vďaka spôsobu akým sviežosť pôsobí – hlboko a naozaj návykovým spôsobom. Vôňa je svieža, ale nikdy chladná ani odmeraná."
parfumár Yves Cassar (IFF)

Zloženie:
Hlava: mrazené jablko, bergamot, kardamom
Srdce: levanduľa, rozmarín, korenie
Základ: ambra, bôby tonka, santalové drevo

Známa značka odevov na denné nosenie pre ženy, mužov a deti, Abercrombie & Fitch, vyvíjajú svoje vône v spolupráci s renomovanou francúzskou parfumárskou firmou Inter Parfums od roku 2016. Skvelo vystihujú pohodovú náladu všedného dňa.

Tento produkt je možné tiež zakúpiť v sieti parfumérií Douglas.

 

Recenzia produktu

Hodnotenie:

Vlastnosti produktu

Objem50 ml
UrčeníMuži
Druh vůněFougére (papraďová) | Korenistá | Citrusová
Značka / VýrobceAbercrombie & Fitch

Ďalšie produkty

Abercrombie & Fitch