• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK
Zľava 30%
TEATRO FRAGRANZE UNICHE Aróma difuzér Oro

TEATRO FRAGRANZE UNICHE Aróma difuzér Oro 100 ml

Aromatická sila čierneho korenia zahalená do kvetov v luxusnom interiérovom spreji rýchlo prevonia nielen byt. Ideálny aj na cesty.

Teatro Fragranze Uniche8058159964683TETORO100TFUGA73000101Aromatická sila čierneho korenia zahalená do kvetov v luxusnom interiérovom spreji rýchlo prevonia nielen byt. Ideálny aj na cesty.
100 ml |Skladom nad 3 ks
Původní cena 44,79 €
31,35 €
Kód: TETORO100TFU
EAN: 8058159964683
Objednám teraz a zásielku obdržím
Osobne v Brne1. 12. 2022 10:56
DOPRAVA ZADARMO1. 12. 2022

Aromatická sila čierneho korenia zahalená do kvetov v luxusnom interiérovom spreji rýchlo prevonia nielen byt. Ideálny aj na cesty.

Nemáme túto bytovú vôňu Teatro na sklade? Môžeme vám ju doviesť priamo od výrobcu z Talianska. Zadajte svoju objednávku a my vás budeme kontaktovať.

Vôňa luxusného aroma difuzéru do bytu Teatro Oro je charakterizovaná aromatickou silou čierneho korenia z Madagaskaru. Jemné kvetinové tóny plumérie zahaľujú kvetinové tóny pačuli, ktoré pridáva tejto tajuplnej zmesi zvodnosť. Luxusná fľaša sa stane módnou dekoráciou vo Vašom interiéri. Tento difuzér je ideálny do štúdia, obývačky alebo haly. Teatro nie je len osviežovač vzduchu, ale skutočný interiérový parfum. Filozofiou značky je kvalita, ochrana životného prostredia a zdravia.

Obsahuje 8 bambusových tyčiniek 20 cm dĺžky. Intenzitu vône do bytu môžete regulovať množstvom použitých tyčiniek a ich otáčaním. Doba prevoňania se môže pri objeme 100 - 200 ml pohybovať od 2 do 6 mesiacov v závislosti na veľkosti priestoru, vetraní, teplote a regulácii intenzity vône.

Vrchné tóny: čierne korenie, ružové korenie, šalvia, klinček, bergamot 
Stredné tóny: pluméria, lipa, biele kvety 
Základ: ceder, pačuli, ambra

Bytové vône talianskej značky  Teatro Fragranze Uniche sú výtvorom malej skupinky žien, ktoré do svojich vysoko kvalitných produktov vkladajú lásku k parfumérskemu umeniu v duchu florentskej renesancie. Spolupracujú s vybranými parfumérmi, designérmi a florentskými remeselníkmi. Výsledkom je portfólio exkluzívnych vôní skrývajúcich nezabudnuteľné zážitky s prívlastkom "made in Italy".

Ekologický prístup je pridanou hodnotou bytových vôní Teatro Fragrancze Uniche. Zakladateľky venujú veľkú pozornosť celému výrobnému procesu. Bytové parfumy balia do 100% recyklovateľných obalov z papiera, dreva, skla a iných prírodných surovín. I náhradné náplne balia do 100% recyklovateľných PET fľaší. Bytové parfumy samotné sú tiež vyrábané v rámci tejto zelenej stratégie: obsahujú menej alkoholu a vyššiu koncentráciu úplne prírodných esenciálnych olejov. Preto vône do bytu Teatro vydržia dlhšie vo vzduchu.

Použitie difuzéru:
- Opatrne odstráňte gumovú zátku. Ponorte všetky tyčinky do fľaštičky, aby sa nasiakli olejom.
- Vôňa sa začne naplno uvolňovať po 24 až 36 hodinách.
- Pre zosilnenie vône 1-2x denne otočte tyčinky hore nohami.
- Skladujte na chladnom mieste a chráňte pred priamym slnečným svetlom.

100 ml difuzér je určený do malých priestorov do cca. 20 m2. 200 ml difuzér je určený do priestorov 25 – 50 m2. Do veľkých otvorených priestorov odporúčame využiť väčšie difuzéry v kombinácii s malými, ktoré budú rozmiestnené v priestore na viacerých miestach.

Varovanie: Umiestnite produkt na rovný povrch. Aby ste sa vyhli poškodeniu nábytku, neumiestňujte difuzér na kameň, maľované, vitrážové alebo lakované povrchy bez ochrannej podložky. Prípadné mláčky okamžite vyčistite, aby nespôsobili znečištenie alebo poškodenie. Chráňte pred horkom a ohňom. Udržujte z dosahu detí a zvierat. Nekonzumujte. V prípade požitia vypite veľké množstvo vody a okamžite to skonzultujte s lékárom. Pri vniknutí do očí ich vyplachujte 15 minút pod tečúcou vodou. V prípade núdze vyhľadajte lekársku starostlivosť.

Recenzia produktu

Hodnotenie:

Vlastnosti produktu

Objem100 ml
KonzistenceAróma difuzér
UrčeníMuži | Ženy
Druh vůněKvetinová | Korenistá
UmístěníCelý dom | Obývačka | Knižnica | Vstupná hala
Značka / VýrobceTeatro Fragranze Uniche

Ďalšie produkty

Teatro Fragranze Uniche