• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK
Zľava 30%
TEATRO FRAGRANZE UNICHE Aróma difuzér s vôňou Sweet Vanilla / Dolce Vaniglia

TEATRO FRAGRANZE UNICHE Aróma difuzér s vôňou Sweet Vanilla / Dolce Vaniglia 250 ml

Interiérový parfum so sladkastou vôňou vanilky, čokolády a karamelu prevonia celý váš dom. Je vhodný do kuchyne a jedálne.

Teatro Fragranze Uniche8058159964256TETDV250TFUTA73000101Interiérový parfum so sladkastou vôňou vanilky, čokolády a karamelu prevonia celý váš dom. Je vhodný do kuchyne a jedálne.
250 ml |Skladom do 1 ks
Původní cena 67,72 €
47,40 €
Kód: TETDV250TFU
EAN: 8058159964256
Objednám teraz a zásielku obdržím
Osobne v Brne7. 12. 2022 12:50
DOPRAVA ZADARMO7. 12. 2022

Interiérový parfum so sladkastou vôňou vanilky, čokolády a karamelu prevonia celý váš dom. Je vhodný do kuchyne a jedálne.

Nemáme túto bytovú vôňu Teatro na sklade? Môžeme vám ju však doviesť priamo od výrobcu z Talianska. Zadajte svoju objednávku a my vás budeme kontaktovať.

Aróma difuzér do bytu Teatro Sweet Vanilla (Dolce Vaniglia) je skvelou voľbou do kuchyne a jedálne. Rozkošná vôňa vanilky je kombinovaná so sladkosťou práškového cukru, jemnosťou horkej čokolády a karamelu. Teatro nie je len osviežovač vzduchu, ale skutočný interiérový parfum. Filozofiou značky je kvalita, ochrana životného prostredia a zdravia.


Balenie 250 ml obsahuje 10 bambusových tyčiniek 30 cm dĺžky. Intenzitu vône do bytu môžete regulovať množstvom použitých tyčiniek a ich otáčaním. Doba prevoňania se môže pri objeme 100 - 200 ml pohybovať od 2 do 6 mesiacov v závislosti na veľkosti priestoru, vetraní, teplote a regulácii intenzity vône.

Horné tóny: práškový cukor, karamel
Stredné tóny: horká čokoláda, kvet vanilky
Základ: biele pižmo, vanilka, fazuľa tonka


Bytové vône talianskej značky  Teatro Fragranze Uniche sú výtvorom malej skupinky žien, ktoré do svojich vysoko kvalitných produktov vkladajú lásku k parfumérskemu umeniu v duchu florentskej renesancie. Spolupracujú s vybranými parfumérmi, designérmi a florentskými remeselníkmi. Výsledkom je portfólio exkluzívnych vôní skrývajúcich nezabudnuteľné zážitky s prívlastkom "made in Italy".

Ekologický prístup je pridanou hodnotou bytových vôní Teatro Fragrancze Uniche. Zakladateľky venujú veľkú pozornosť celému výrobnému procesu. Bytové parfumy balia do 100% recyklovateľných obalov z papiera, dreva, skla a iných prírodných surovín. I náhradné náplne balia do 100% recyklovateľných PET fľaší. Bytové parfumy samotné sú tiež vyrábané v rámci tejto zelenej stratégie: obsahujú menej alkoholu a vyššiu koncentráciu úplne prírodných esenciálnych olejov. Preto vône do bytu Teatro vydržia dlhšie vo vzduchu.

Použitie difuzéru:
- Opatrne odstráňte gumovú zátku. Ponorte všetky tyčinky do fľaštičky, aby sa nasiakli olejom.
- Vôňa sa začne naplno uvolňovať po 24 až 36 hodinách.
- Pre zosilnenie vône 1-2x denne otočte tyčinky hore nohami.
- Skladujte na chladnom mieste a chráňte pred priamym slnečným svetlom.

100 ml difuzér je určený do malých priestorov do cca. 20 m2. 200 ml difuzér je určený do priestorov 25 – 50 m2. Do veľkých otvorených priestorov odporúčame využiť väčšie difuzéry v kombinácii s malými, ktoré budú rozmiestnené v priestore na viacerých miestach.

Varovanie: Umiestnite produkt na rovný povrch. Aby ste sa vyhli poškodeniu nábytku, neumiestňujte difuzér na kameň, maľované, vitrážové alebo lakované povrchy bez ochrannej podložky. Prípadné mláčky okamžite vyčistite, aby nespôsobili znečištenie alebo poškodenie. Chráňte pred horkom a ohňom. Udržujte z dosahu detí a zvierat. Nekonzumujte. V prípade požitia vypite veľké množstvo vody a okamžite to skonzultujte s lékárom. Pri vniknutí do očí ich vyplachujte 15 minút pod tečúcou vodou. V prípade núdze vyhľadajte lekársku starostlivosť.

Recenzia produktu

Hodnotenie:

Vlastnosti produktu

Objem250 ml
KonzistenceAróma difuzér
UrčeníMuži | Ženy
Druh vůněVanilková | Gurmánská
UmístěníKuchyňa | Jedáleň
Značka / VýrobceTeatro Fragranze Uniche

Ďalšie produkty

Teatro Fragranze Uniche
TEATRO FRAGRANZE UNICHE Aróma difuzér Pure Amber / Pura Ambra
Skladom: do 2  ks
61,19 €
42,83 €
TEATRO FRAGRANZE UNICHE Aróma difuzér Ruby v sivom dekantére
Skladom: do 1  ks
278,85 €
167,31 €
TEATRO FRAGRANZE UNICHE Aroma difuzér Fig Leaves / Foglie di Fico
Skladom: do 1  ks
36,55 €
25,59 €
TEATRO FRAGRANZE UNICHE Aroma difuzér Florentine Pomegranate
Skladom: do 3  ks
36,55 €
25,59 €