• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK
Zľava 30%
TEATRO FRAGRANZE UNICHE Aróma difuzér s vôňou Tobacco 1815

TEATRO FRAGRANZE UNICHE Aróma difuzér s vôňou Tobacco 1815 250 ml

Luxusný taliansky interiérový parfum s vôňou tabaku, klinčeka a vanilky je ideálna voľba pre váš domov. Prevonia jedáleň, pracovňu i vstupnú halu.

Teatro Fragranze Uniche8058159964614TETTA250TFUXA73000101Luxusný taliansky interiérový parfum s vôňou tabaku, klinčeka a vanilky je ideálna voľba pre váš domov. Prevonia jedáleň, pracovňu i vstupnú halu.
250 ml |Skladom do 2 ks
Původní cena 80,09 €
56,06 €
Kód: TETTA250TFU
EAN: 8058159964614
Objednám teraz a zásielku obdržím
Osobne v Brne1. 12. 2022 9:15
DOPRAVA ZADARMO1. 12. 2022

Luxusný taliansky interiérový parfum s vôňou tabaku, klinčeka a vanilky je ideálna voľba pre váš domov. Prevonia jedáleň, pracovňu i vstupnú halu.

Nemáme túto bytovú vôňu Teatro na sklade? Môžeme vám ju však doviesť priamo od výrobcu z Talianska. Zadajte svoju objednávku a my vás budeme kontaktovať.

Aróma difuzér do bytu Teatro s vôňou Tobacco 1815 oslavuje zrodenie florentskej legendy s 200 ročnou históriou. Je skvelou voľbou do obývačky, študovne, knižnice, pracovne či meditačnej miestnosti. Silná vôňa tabaku, spojená s aromatickými nótami klinčeku a ceylónskej škorice, je v základe osladená vanilkovými luskami. Elegantný dekantér v matnom laku miesi atmosféru histórie, tradície a luxusu s atmosférou parfumu. Teatro nie je len osviežovač vzduchu, ale ozajstný interiérový parfum. Filozofiou značky je kvalita, ochrana životného prostredia a zdravia.

Obsahuje 10 bambusových tyčiniek 30 cm dĺžky. Intenzitu vône do bytu môžete regulovať množstvom použitých tyčiniek a ich otáčaním. Doba prevoňania se môže pri objeme 100 - 200 ml pohybovať od 2 do 6 mesiacov v závislosti na veľkosti priestoru, vetraní, teplote a regulácii intenzity vône.

Vrchné tóny: škorica, klinčeky, palina
Stredné tóny: tabak, vetiver, kokos
Základ: vanilka, ambra

Bytové vône talianskej značky  Teatro Fragranze Uniche sú výtvorom malej skupinky žien, ktoré do svojich vysoko kvalitných produktov vkladajú lásku k parfumérskemu umeniu v duchu florentskej renesancie. Spolupracujú s vybranými parfumérmi, designérmi a florentskými remeselníkmi. Výsledkom je portfólio exkluzívnych vôní skrývajúcich nezabudnuteľné zážitky s prívlastkom "made in Italy".

Ekologický prístup je pridanou hodnotou bytových vôní Teatro Fragrancze Uniche. Zakladateľky venujú veľkú pozornosť celému výrobnému procesu. Bytové parfumy balia do 100% recyklovateľných obalov z papiera, dreva, skla a iných prírodných surovín. I náhradné náplne balia do 100% recyklovateľných PET fľaší. Bytové parfumy samotné sú tiež vyrábané v rámci tejto zelenej stratégie: obsahujú menej alkoholu a vyššiu koncentráciu úplne prírodných esenciálnych olejov. Preto vône do bytu Teatro vydržia dlhšie vo vzduchu.

Použitie difuzéru:
- Opatrne odstráňte gumovú zátku. Ponorte všetky tyčinky do fľaštičky, aby sa nasiakli olejom.
- Vôňa sa začne naplno uvolňovať po 24 až 36 hodinách.
- Pre zosilnenie vône 1-2x denne otočte tyčinky hore nohami.
- Skladujte na chladnom mieste a chráňte pred priamym slnečným svetlom.

100 ml difuzér je určený do malých priestorov do cca. 20 m2. 200 ml difuzér je určený do priestorov 25 – 50 m2. Do veľkých otvorených priestorov odporúčame využiť väčšie difuzéry v kombinácii s malými, ktoré budú rozmiestnené v priestore na viacerých miestach.

Varovanie: Umiestnite produkt na rovný povrch. Aby ste sa vyhli poškodeniu nábytku, neumiestňujte difuzér na kameň, maľované, vitrážové alebo lakované povrchy bez ochrannej podložky. Prípadné mláčky okamžite vyčistite, aby nespôsobili znečištenie alebo poškodenie. Chráňte pred horkom a ohňom. Udržujte z dosahu detí a zvierat. Nekonzumujte. V prípade požitia vypite veľké množstvo vody a okamžite to skonzultujte s lékárom. Pri vniknutí do očí ich vyplachujte 15 minút pod tečúcou vodou. V prípade núdze vyhľadajte lekársku starostlivosť.

Recenzia produktu

Hodnotenie:

Vlastnosti produktu

Objem250 ml
KonzistenceAróma difuzér
UrčeníMuži | Ženy
Druh vůněKorenistá | Bylinná
UmístěníŠtudovňa | Pracovňa | Obývačka | Knižnica
Značka / VýrobceTeatro Fragranze Uniche

Ďalšie produkty

Teatro Fragranze Uniche
TEATRO FRAGRANZE UNICHE Aróma difuzér Ruby v sivom dekantére
Skladom: do 1  ks
279,02 €
167,41 €
TEATRO FRAGRANZE UNICHE Aróma difuzér Pure Amber / Pura Ambra
Skladom: do 2  ks
61,23 €
42,86 €
TEATRO FRAGRANZE UNICHE Aroma difuzér Florentine Pomegranate
Skladom: do 3  ks
36,57 €
25,60 €
TEATRO FRAGRANZE UNICHE Aróma difuzér Diamante Scent of Art
Skladom: do 1  ks
86,25 €
60,38 €
TEATRO FRAGRANZE UNICHE vonná sviečka Tobacco 1815
Skladom: do 1  ks
69,45 €
48,61 €