• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK
Zľava 30%
TEATRO FRAGRANZE UNICHE Interiérový parfum v spreji White Divine / Bianco Divino

TEATRO FRAGRANZE UNICHE Interiérový parfum v spreji White Divine / Bianco Divino 100 ml

Luxusný interiérový sprej s vôňou šampanského s dotykom kvetov a jablka v duchu florentskej renesancie rýchlo prevonia váš domov. Je ideálny na cesty

Teatro Fragranze Uniche8058159964195TETBD100STFU ZA73000101Luxusný interiérový sprej s vôňou šampanského s dotykom kvetov a jablka v duchu florentskej renesancie rýchlo prevonia váš domov. Je ideálny na cesty
100 ml |Skladom do 1 ks
Původní cena 34,89 €
24,42 €
Kód: TETBD100STFU
EAN: 8058159964195
Objednám teraz a zásielku obdržím
Osobne v Brne1. 12. 2022 10:02
DOPRAVA ZADARMO1. 12. 2022

Luxusný interiérový sprej s vôňou šampanského s dotykom kvetov a jablka v duchu florentskej renesancie rýchlo prevonia váš domov. Je ideálny na cesty

Nemáme túto bytovú vôňu Teatro na sklade? Môžeme vám ju však doviesť priamo od výrobcu z Talianska. Zadajte svoju objednávku a my vás budeme kontaktovať.

Interiérový sprej s rozprašovačom s vôňou  Teatro White Divine (Bianco Divino) prináša božské nóty šampanského, ktoré sa miešajú s ľahkými akordami kvetinového nektáru a jablka. "Biela nádhera" je ideálna pre spoločenské a relaxačné priestory. Teatro nie je len osviežovač vzduchu, ale skutočný interiérový parfum. Filozofiou značky je kvalita, ochrana životného prostredia a zdravia.

Sprej môžete použiť k okamžitému, krátkodobému prevoňaniu bytu či kancelárie alebo taktiež ako náhradnú náplň do aróma difuzéru. Svoju obľúbenú vôňu v spreji môžete použiť aj do auta či napríklad na toaletu. Môžete ho nastriekať na vreckovku a vložiť do šatníku. 

Vrchné tóny: šampanské víno, jablko, citrón, sladký pomaranč 
Stredné tóny: bulharská ruža, vistéria, karafiát, fialka 
Základ: biele pižmo, bambus, santalové drevo 

Bytové vône talianskej značky  Teatro Fragranze Uniche sú výtvorom malej skupinky žien, ktoré do svojich vysoko kvalitných produktov vkladajú lásku k parfumérskemu umeniu v duchu florentskej renesancie. Spolupracujú s vybranými parfumérmi, designérmi a florentskými remeselníkmi. Výsledkom je portfólio exkluzívnych vôní skrývajúcich nezabudnuteľné zážitky s prívlastkom "made in Italy".

Ekologický prístup je pridanou hodnotou bytových vôní Teatro Fragranze Uniche. Zakladateľky venujú veľkú pozornosť celému výrobnému procesu. Bytové parfumy balia do 100% recyklovateľných obalov z papiera, dreva, skla a iných prírodných surovín. I náhradné náplne balia do 100% recyklovateľných PET fľaší. Bytové parfumy samotné sú tiež vyrábané v rámci tejto zelenej stratégie: obsahujú menej alkoholu a vyššiu koncentráciu úplne prírodných esenciálnych olejov. Preto vône do bytu Teatro vydržia dlhšie vo vzduchu.

Použitie: nastriekajte voľne do priestoru podľa potreby

Varovanie: Prípadné potriesnenie povrchov okamžite vyčistite, aby nespôsobilo znečistenie alebo poškodenie. Chráňte pred teplom a plameňom. Udržujte z dosahu detí a zvierat. Nepožívajte. V prípade požitia vypite veľké množstvo vody a okamžite konzultujte s lekárom. Pri vniknutí do očí ich vyplachujte 15 minút tečúcou vodou. V prípade nutnosti vyhľadajte lekársku pomoc.

Recenzia produktu

Hodnotenie:

Vlastnosti produktu

Ďalšie produkty

Teatro Fragranze Uniche

Súvisiace produkty