• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK

STUDIO PerfectSkin

Nesplňuje stav vaší pleti představy o dokonalosti? Bratislavské kosmetické STUDIO PerfectSkin nabízí řešení všech problémů s pletí, které mohou ženy či muže trápit. Zkušené kosmetičky vám doporučí to nejlepší ošetření na míru. Pracují jak s přístroji, tak s manuálním postupy. Pro svoji práci si vybrali i naši značku Maria Galland Paris.

Studio Perfect Skin
Studio PerfectSkin

O studiu PerfectSkin

Salón STUDIO PerfectSkin bol založený v roku 2017 a ponúka profesionálne kozmetické služby, vizážistické služby, prístrojové ošetrenie  a predaj profesionálnej kozmetiky.

STUDIO PerfectSkin Vám okrem oddychu ponúka aj širokú škálu služieb, pri ktorých sa využívajú exkluzívne kozmetické značky MARIA GALLAND Paris, MediDERMA - SESDERMA, NeoStrata. Kombinácie prístrojových ošetrení s klasickými technikami uspokoja náročné požiadavky každej  dámy ale aj pána. Či sa jedná o ošetrenie citlivej, problematickej pleti, omladzujúcich ošetrení alebo líčenie na rôzne príležitosti. Nechajte sa očariť kráľovskou starostlivosťou , nájdite si čas pre seba a nechajte sa rozmaznávať na tej najvyššej úrovni.

Tak neváhajte a vyskúšajte ! 

V STUDIU PerfectSkin môžete taktiež zakúpiť darčekové poukážky na rôzne druhy služieb a darovať tak netradičný darček. Obdarovaný sa môže tešiť na relaxačný zážitok s viditeľným výsledkom. Obdarujte a potešte !

Studio PerfectSkin

Studio PerfectSkin

Studio PerfectSkin

Studio PerfectSkin

Studio PerfectSkin

Kontakt

Vy ste dôvod, prečo to všetko robíme. Dajte nám vedieť, čo potrebujete. Zavolajte, napíšte alebo si s nami dohodnite schôdzku.

Telefón: +421 902 676 908

Kontaktné informácie


Svätého Vincenta 1, Bratislava-Ružinov

Mobil: +421 902 676 908
E-mail: info@studioperfectskin.sk
Web www.studioperfectskin.sk

Fakturačné údaje

Lenka Petrakovičová STUDIO PerfectSkin
Svätého Vincenta 1
BratislavaIČ: 50899325
DIČ: SK1079614338

Otváracia doba

Na objednávky:
PO - PÁ : 8:00 – 20:00

Napíšte do STUDIO PerfectSkin

Poteší nás akákoľvek správa: dotaz, spätná väzba či len pozdrav. Odpovedáme do pracovného dňa.

Odoslať