• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK

Sensualité press

Vychutnajte si drink pri mori s extra rýchlou a výživnou manikúrou. Vyživujúci Kur Nail Veil hydratuje vaše nechty a zároveň rozžiari celý rezort.

Celý článok

Očarujúce, elegantné alebo plné šťastia. Presne to predstavuje trojica vôní z kolekcie Alibi Pop. Zažite sviežosť, hravosť a žiarivosť nových vôní Oscar de La Renta.

Celý článok

Pôvab opaľovania pri bazéne, slnečníky a farebné palmy v každej fľaštičke. Letná kolekcia lakov na nechty vás pozýva k snívaniu a dovolenkovej pohode. Navyše je "clean beauty".

Celý článok

Kvetinová vôňa Guess Iconic s tónmi ambry a ružového korenia vyžaruje vnútornú silu a eleganciu každej sebavedomej ženy.

Celý článok

Parfém Butterfly je inšpirovaný motýľom ako symbolom života, nádeje a transformácie. Tóny hrušky, neroli a ružového korenia nás vedú na cestu rozmanitosti.

Celý článok

Kvetinová chypre vôňa vyžaruje prirodzenú francúzsku eleganciu a prináša pocit slobody a odhodlania. Neodolateľná Parížanka si vie naplno užívať život a mesto.

Celý článok

Ako vonia fair play? Nadčasové vône s klasickým logom krokodíla majú moderný nádych francúzskej elegancie. Muži aj ženy majú svoju krokodíliu vôňu.

Celý článok

Ružové zlato s ikonickým jednorožcom vás prenesie na romantické miesto plné rozkvitnutých ruží.

Celý článok

Prevoňajte svoj domov difuzérmi Bois a vytvorte z interiéru príjemné prostredie plné spomienok a emócií.

Celý článok

Nechajte sa uniesť sviežou vôňou plných rozkvitnutých farebných kvetov, ktoré odrážajú radosť a optimizmus Kate Spade New York.

Celý článok

Zažite stredomorský západ slnka s vôňou Orange Horizon, ktorá evokuje symbolickú energiu šťavnatých pomarančov umocnenú pohladením slnka.

Celý článok