• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK

Sensualité press

S hrdosťou oznamujeme uvedenie nového prírastku do ikonickej línie Guess Bella Vita. Oslavuje žiarivú ženskú osobnosť.

Celý článok

Okoreňte si túto jeseň. Najnovšia kolekcia lakov na nechty prináša jesennú klasiku a dáva jej nový nádych.

Celý článok

Vôňa Love je inšpirovaná vzrušujúcim, univerzálnym pocitom lásky - a všetkými jedinečnými spôsobmi, ktorými ho vyjadrujeme.

Celý článok

Neobyčajne farebná vôňa s prekvapením vás odpúta od každodenných starostí a vnesie do vášho života jedinečné čaro Anny Sui.

Celý článok

Udržateľná kozmetika a bytové vône bez kompromisov v oblasti dizajnu, kvality a zážitku. Tri jedinečné vône perfektne doplnia váš domov.

Celý článok

Predstavujeme úplne nový, multifunkčný krémový elixír s kyselinou hyalurónovou pre všetky typy vlasov od kaderníka Phila Smitha.

Celý článok

Táto drevitá aromatická vôňa redefinuje mužnosť do osviežujúceho prírodného stavu sviežich citrusov, podmanivého jalovca a zemitých tónov santalového dreva v jednej vôni.

Celý článok
28.6.2023
Anna Sui

Predstavujeme vône jednej z najznámejších svetových návrhárok. Móda a vône Anny Sui vo vás prebudia radosť z detstva a túžbu po nekonečných prázdninách.

Celý článok

Samé slnko, žiadny tieň. Nová kolekcia lakov na nechty Hot Tropic vás dokonale naladí na dovolenku.

Celý článok

Nová vôňa Oscar de la Renta je ako nádherný rozkvitnutý kvet v tropickom raji. Kombinácia ananásového kokteilu, kokosu a fazule tonka vo vás vyvolá túžbu po tropickej dovolenke.

Celý článok

V spoločnosti Hollister veria, že leto je stav mysle, ktorý trvá celý rok. FEELIN’ GOOD pre ňu a pre neho sú obe navrhnuté so šťastnou myšlienkou šíriť radosť a mier do nášho postpandemického sveta.

Celý článok