• 0
 • 0
  Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
 • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK
1.

Uľahčíme vám rozbeh 

Špičkovú starostlivosť svojim zákazníkom poskytujeme už od roku 2004. Prežili sme na vlastnej koži rozvoj vlastného salóna od malého štúdia až po luxusné day spa a školiace centrum. Naučíme vás, ako váš salón zviditeľniť a ako si udržať spokojného zákazníka i zamestnancov. Dáme vám priestor na našich webových stránkach i sociálnych sieťach.

Získete pre svojich klientov to najlepšie 

Povedzte nám, akých máte klientov, a spoločne z našej ponuky vyberieme tu najlepšiu starostlivosť na mieru vášmu salónu. U nás si vyberie každý – malé štúdio aj veľké spa centrum. Dodávame manuálne aj prístrojové ošetrenia tváre a tela, relaxačné spa rituály a nechtovú kozmetiku renomovaných značiek. Príďte si zdarma vyskúšať ošetrenie do nášho salónu a zistite, čo je pre vašich zákazníkov to pravé. 

2.
3.

Vyškolíme vás zdarma

Perfektná služba je v našom obore to najdôležitejšie. Preto svojim partnerom poskytujeme profesionálne vstupné školenie zdarma a bezplatné preškolenie každý rok. Špeciálne školenie získate zdarma výmenou za objednávku materiálu k danému rituálu. Školenie pre nových zamestnancov nad rámec získate za výhodné ceny. 

PREHĽAD ŠKOLENÍ

Budeme sa o vás starať

Ochotne vám pomôžeme, kedykoľvek sa na nás obrátite. K dispozícii vám bude jak školiteľka a obchodný zástupca, tak zástupcovia oddelenia objednávok a e-commerce. Objednávky u nás vybavíte ľahko a rýchlo online po prihlásení na webových stránkach. Získate na nich taktiež prehľad o novinkách aj výške propagácie, ktorú od nás máte zdarma. 

4.
5.

Odmeníme vás 

Za dlhodobú a kvalitnú spoluprácu vás odmeníme. Okrem materiálov na podporu predaje pripravujeme pre vás a vašich zákazníkov pravidelné motivácie a darčeky k nákupu. Radi vymyslíme aj špeciálny event len pre váš salón. Tých najšikovnejších z vás pozveme na výlety do Paríža alebo na juh Francúzska, kde spoznáte zázemie našich kozmetických značiek. 

Získate obchodné know-how 

Potrebujete, aby sa o vás zákazníci dozvedeli, a neviete nič o marketingu? Zorganizujeme profesionálne školenie priamo vám na mieru. Preškolíme vás v predajných technikách, správe sociálnych sietí alebo napríklad v spôsobe komunikácie so zákazníkmi. Dodáme vám podklady našich značiek. Naše marketingové oddelenie vám kedykoľvek pomôže. Staňte sa jedným z našich partnerov a zlepšujte sa s nami! 

KTO JE PARTNEROM
6.
7.

Záleží vám na životnom prostredí?

Tak to sme na jednej lodi. Neustále zavádzame nové ekologické opatrenia. Tovar balíme bezpečne do 100% rozložiteľných výplní. Kartóny používame opakovane. Triedime odpad. Neprestávame hľadať nové cesty. Dávame prednosť značkám, ktorým na životnom prostredí záleží. 

Nemáte vlastní e-shop? Nevadí! 

I tak môžeme spolupracovať. Využime moderných obchodných možností ku vzájomnej podpore. Chce váš klient kúpiť produkt, ktorý nemáte na sklade? Získajte affiliate provízie z predaje u Sensualité. Stačí klientovi produkt odporučiť a dať mu svoj kód. Zadaním kódu vám zaistí zisk, ktorý vás nič nestojí. Tovar môžeme odoslať k vám do salóna alebo priamo na jeho adresu. 

8.

Prečo sa k nám pridať?

 • zlepšíte služby

  Vybudujete podnik, kam prídu ľudia za kvalitou a zážitkom.

 • Získate zákazníkov

  Chytrý marketing do vášho salóna privedie nových zákazníkov.

 • Upevníte vztahy

  Naučíme vás, ako pracovať so zákazníkmi, aby si vás zamilovali.

 • Zvýšite obrat

  Preškolíme vás nie len v kozmetike, ale aj v marketingu a obchode.

Sensualité je distribútor jedinečných produktov pre vašu krásu a e-shop s kozmetikou a parfumami. Náš kozmetický salón nájdete v Brne, ale v spolupráci s našimi partnermi môžete naše značky nájsť po celej ČR a SR. Na našom e-shope si môžete objednať kozmetiku od tradičných francúzskych značiek Maria Galland a Thalgo a mnoho ďalších. V distribúcii máme aj prírodnú kozmetiku pre deti a rodičov s názvom Naif, laky na nechty Londontown, interiérové vône a designérske i niche parfumy. Našim cieľom je, aby ste mali vždy tu najlepšiu starostlivosť na dosah ruky. A mohli sa každý deň cítiť ako znovuzrodení.

Staňte se partnerem