• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK
PReČo MY?

Sensualité – Každodenný rituál znovuzrodenia

Sensualité je distribútor jedinečných produktov pre Vašu krásu a e-shop s kozmetikou a parfumami. Náš kozmetický salón nájdete v Brne, ale v spolupráci s našimi partnermi môžete naše značky nájsť po celej ČR a SR. Na našom e-shope si môžete objednať kozmetiku od tradičných francúzskych značiek Maria Galland a Thalgo a mnoho ďalších.

V distribúcii máme aj prírodnú kozmetiku pre deti a rodičov s názvom Naif, laky na nechty Londontown, interiérové vône a dizajnérske i niche parfumy. Našim cieľom je, aby ste mali vždy tu najlepšiu starostlivosť na dosah ruky. A mohli sa každý deň cítiť ako znovuzrodení.

SME TU UŽ 30 ROKOV

So zmyslom pre krásu

Všetko začalo v roku 1991, kedy sme začali do Česka privážať prvé flakóniky parfumov exkluzívnych dizajnérskych značiek. Po dlhých dekádach, kedy kozmetická výbava väčšiny českých žien zahŕňala téglik krému Nivea a kolínsku vodu Živé kvety, to bola naozaj nevídaná zmena. S pribúdajúcimi rokmi a spokojnými klientkami sa naše portfólio rozrastalo o ďalšie prípravky pre starostlivosť o krásu, ktorých teraz ponúkame viac ako 2000.

Časom sme začali spolupracovať s beauty salónmi po celej republike, ktoré využívajú naše produkty i know-how z kozmetického trhu. Pravidelne pre ne organizujeme workshopy a školenia, pomáhame im lepšie pochopiť očakávania ich klientov a učíme ich, ako byť vo svojom podnikaní skutočnými profesionálmi.

Krása pre všetky zmysly s vôňou Francúzska

Inšpirovalo nás Francúzsko. Francúzska elegancia, starostlivosť o krásu, kozmetika, manikúra, ženskosť, zmyselnosť. Kozmetické značky, ktoré dovážame, a salón, ktorý prevádzkujeme, dávajú ženám príležitosť zakúsiť sladké Francúzsko všetkými zmyslami.

Pomáhame ženám objavovať lásku k ich vlastnému telu, staráme sa o ne, posilňujeme ich sebavedomie a prebúdzame ich krásu. Učíme ich tešiť sa z darov zmyslov. Preto sa nazývame Sensualité. Vo Francúzsku to znamená zmyselnosť.

SME TU UŽ 25 ROKOV

Zverte svoju krásu do rúk profesionálov

O vybavenie vašej objednávky, prípravu balíčka s nákupom, unavené telo, pleť či hrivu sa stará tým skúsených profesionálov, ktorí sú tými najlepšími, aké sme si do našich radov mohli priať. Za ich prácu, prístup ku klientovi a skúsenosti, ktoré vám odovzdávajú každý deň skrz e-shop a procedúry v našom salónu, ochotne dáme aj ruku do ohňa. Budeme radi, keď do nich vložíte svoju dôveru a užijete si svoje chvíľky naplno.

Starostlivosť o značky a webové stránky
Barbora Kábrtová
Riaditeľka
tel.: +420 604 202 047
Barbora je tu s nami a pre nás. A tým pádom aj pre vás. Vďaka nej vám môžeme prinášať tie najlepšie služby.
Dorota Pleskačová
Brand Manager pre Thalgo
tel.: +420 702 212 614
Dorota sa stará o Thalgo s tou najlepšou starostlivosťou. Na vlastnej koži pre vás skúša nové produkty a pleťové i telové ošetrenia v laboratóriách Thalgo na juhu Francúzska. Do kraja, kde voňajú levandule a spievajú cikády, pravidelne sprevádza terapeutky partnerských salónov na školenia.
Barbora Boková
Brand Manager pre Maria Galland
tel.: +420 725 171 836
Barča je milovníčkou zvierat, predovšetkým psov a koní. Má cit pre tanec a estetiku. Možno práve preto miluje kozmetiku Maria Galland, ktorú vytvorila bývalá tanečníčka s citom pre umenie a krásu.
Klára Jestřábová
Brand Manger pre Naif
tel.: +420 702 161 302
S láskou sa stará o značku Naif. Neustále sleduje nové trendy v starostlivosti o krásu, testuje produkty a hľadá inspiráciu. Je to pre ňu zábava, bez ktorej si nevie život predstaviť. Rovnako ako bez dobrého jedla, vína a času stráveného s rodinou a priateľmi.
Ivona Hlôšková
Business Manager
tel.: +420 722 737 764
Ivon s apohybuje vo svete parfumov a kozmetiky mnoho rokov. Obľúbila si parfumy, za ktorými sa skrýva zaujímavý príbeh. O zverené značky sa stará so všetkou láskou.
Radka Taušová
E-commerce Manager
tel.: +420 731 194 309
Vo chvíli, kedy ako násťročná otvorila svoju prvú Elle pochopila, jak dôležitú stopu zanecháva v našich mysliach vzhľad človeka. A ako pozitívne dokáže podporiť sebavedomie ženy a lásku k sebe samej. Radka pre nás pracuje už od roku 2005.
Martina Durnová
Brand Manager
tel.: +420 722 957 489
Martina je skúsená manažérka so zmyslom pre eleganciu a krásu. Stará sa o značky parfumov, ktoré pre vás prinášame z USA.
Kateřina Lukešová
E-Commerce Specialist
tel.: +420 533 433 133
Kateřina je jemná duše, ktorá rada objavuje svet i Vaše želania. O vás, našich zákazníkov, i webové stránky sa stará s láskou a starostlivosťou.
Gabriela Tušlová
Sales Coordinator & Brands Support
tel.: +420 533 433 133
Gabriela poskytuje značkám všetku základnú starostlivosť, ktorú potrebujú. Je nepostrádateľnou oporou predajného tímu.
Obchodný tým
Hana Schery
Obchodný zástupca - kozmetika
tel.: +420 602 658 116
Hanka vám pomůže s výběrem nejlepší kosmetiky pro váš hotel nebo spa. Společně proberete nejvhodnější ošetření pro vaši klientelu.  Kromě mořské kosmetiky Thalgo vám ráda představí i naše další kosmetické značky.
Andrea Chloupková
Obchodný zástupca - parfumy
tel.: +420 733 165 546
Andrea zná za léta práce u nás všechny parfémy dokonale. Zkušeně vám poradí a vybere tu nejlepší nabídku do vaší parfumerie nebo salonu.
Dana Kučerňáková
Obchodný zástupca - kozmetika
tel.: +420 725 956 507
Dana vám představí koncept luxusní kosmetiky Maria Galland Paris. Ať už máte provozovnu v Česku nebo na Slovensku, s důvěrou se na ni obraťte.
Jana Kracíková
Obchodný zástupca - parfumy
tel.: +420 777 842 322
Máte parfumerii v Praze a Středních Čechách? Obraťte se na Janu a nabídne vám z našich selektivních parfémů to nejlepší přímo pro vás.
Lucie Soldánová
Obchodný zástupca - kozmetika
tel.: +420 602 512 869
Lucie má veľké skúsenosti v oblasti kozmetiky. Rada vám pomôže vybrať tie najlepšie produkty pre váš salón. Spoločne prediskutujete najvhodnejšie ošetrenia pre vašu klientelu.
Sensualité Beauty - salon krásy v Brně
Saša Kalvodová
Recepčná
tel.: +420 533 433 369
Prvá, s kým sa v salóne stretnete, bude usmievavá Saša. Ochotne s vami vyberie tú najvhodnejšiu procedúru a nájde vhodný termín. Jej cieľom je vždy spokojný zákazník.
Elena Ruban
Kozmetička / manikérka
tel.: +420 533 433 369
Elena má dlhoročné skúsenosti. Ovláda nielen kozmetiku a starostlivosť o telo, ale aj laminovanie obočia a lifting rias. Medzi jej záľuby patrí šport a zdravá výživa. Rada sa stará o seba a s radosťou sa postará aj o svojich klientov.
Kamila Toncrová
Kozmetička / manikérka
tel.: +420 533 433 369
Kamila je s nami od samého začiatku. Kozmetika je pre ňu koníčkom. Pomôže vám so starostlivosťou o pleť a spoločne sa poradíte o vhodných produktoch na domácu starostlivosť. Okrem kozmetiky je jej vášňou manikúra a pedikúra.
Karolína Kršková
Kaderníčka
tel.: +420 533 433 369
Karolína je naša špecialistka na starostlivosť o vlasy. Každému zákazníkovi vždy poradí s vhodným strihom aj farbou vlasov. A farbenie ju obzvlášť baví.
Viera Klíčová
Masérka
tel.: +420 533 433 369
Viera dokonale uvoľní vaše svaly. Venuje sa najmä klasickým masážam, ale môžete si oddýchnuť aj pri medovej masáži.
Eva Machotová
Kozmetička / školiteľka
tel.: +420 533 433 369
Eva sa rada postará o vašu pleť. Rada vám poradí, aké produkty používať. Môžete sa s ňou stretnúť nielen počas kozmetických služieb, ale aj ako so školiteľkou našich značiek Thalgo a Maria Galland.
Štěpánka Báborová
Manikérka / pedikérka
tel.: +420 533 433 369
Štěpánka Vás s úsměvem přivítá a s láskou se postará o Váš celkový vzhled. Ráda pečuje a stará se, aby Vaše přirozená krása byla svěží a mocnější. Výzvy ji nejsou cizí, a proto se nebrání ani složitějšímu zdobení nehtů.
beauty salón sensualité

Luxusné prostredie salóna v centru Brna

Otvorenie beauty salóna pod vlastnou značkou Sensualité bolo odjakživa našim veľkým snom. Prvákrát sme si ho splnili pred 20 rokmi, kedy sme prvý raz otvorili vtedajší salón na Hrnčířské ulici. Druhýkrát potom v roku 2016 pri sťahovaní do nových luxusných priestorov na brnenskom Cejli. Našou víziou bolo stvoriť malý kúsok sveta, kde sa budete cítiť takmer kráľovsky – oddýchnuto, výnimočne a zase trochu krásnejšia.

Vysoká odbornosť

Venujeme sa kráse už 25 rokov a vieme o nej skoro všetko.

Špičková starostlivosť

Urobte si z návštevy salóna jedinečný zážitok.

Francúzská kozmetika

Objednajte si prípravky od najlepších francúzskych značiek.

Inšpiratívní blog

Čerpajte rady a tipy z nášho online magazínu.

blog sensualité

Vydávame vlastný magazín

O čriepky nášho know-how a poznatky zo sveta krásy sa delíme so zákazníkmi v riadkoch magazínu Sensualité, ktorý si môžete prečítať v našich salónoch alebo online. V jeho článkoch vás prevedieme cestou k dokonalej pleti, prezradíme, prečo je dobré sa vyhnúť botoxu alebo ktorý návrhár si pri diskusii o svojom prvom plate povedal o 700 dolárov týždenne. Najnovšie články vám radi pošleme rovno na e-mail, stačí sa prihlásiť k odberu noviniek.