• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK
VISIGN NATURE 23:55 Aróma difuzér s tyčinkami

VISIGN NATURE 23:55 Aróma difuzér s tyčinkami 120 ml

Aróma difúzer je perfektný doplnok do každej domácnosti. Vône 23:55 oslovia všetkých bez rozdielu. Kombinuje sviežosť bergamotu s hrejivým janárom.

Visign Nature8717801054065VN2000/FBTMK0I000101Aróma difúzer je perfektný doplnok do každej domácnosti. Vône 23:55 oslovia všetkých bez rozdielu. Kombinuje sviežosť bergamotu s hrejivým janárom.
120 ml |Skladom do 3 ks
32,47 €
Kód: VN2000/FBT
EAN: 8717801054065
Objednám teraz a zásielku obdržím
Osobne v Brne22. 7. 2024 9:09
Zásilkovna22. 7. 2024

Aróma difúzer je perfektný doplnok do každej domácnosti. Vône 23:55 oslovia všetkých bez rozdielu. Kombinuje sviežosť bergamotu s hrejivým janárom.

Krásny dom si zaslúžii krásnu vôňu. Aróma difúzer vytvorí čistý a hrejivý pocit v každej miestnosti bez zbytočných chemikálií. Tyčinky pozvoľna uvolňujú krásny parfúm po miestnosti. Je to skvelý a štýlový doplnok, ktorý vám dokonalo prevonia celý dom. Vytvorte si voňavé príbehy vášho domova ušité na mieru so štýlovými a udržateľnými produktami VISIGN NATURE. Sú vegánske cruelty-free. Neobsahujú parabény, sulfáty, minerálne oleje, mikroplasty, lepok, ethanolamin, cyklické silikóny a PEG zlúčeniny.

Použitie: Ponorte tyčinky do fľaštičky v dostatočnej vzdialenosti od seba, aby sa vôňa dobre rozprestrela. Vôňa sa začne plno uvoľňovať po 24 - 36 hodinách. Pre zosílenie otočte tyčinky 1 - 2 x denne. Chráňte pred priamym svetlom. Postavte na podložku.

Ak tekutina dojde, môžete ju znovu naplniť náhradnou náplňou.

Ako vonia rada 23:55?

Žiadne miesto nie je rovnaké ako váš domov. S touto myšlienkou bola vytvorená vôňa rady 23:55. Kombinuje sviežosť s teplými tónmi pre pocit čistoty a pohody. Keďže obsahuje dámske i pánske tóny, je perfektná pre každého. Nájdete v nej taliansky bergamot, jálovcové bobule a jantár.
Taliansky bergamot je citrusové ovocie, ktoré rastie v regióne Kalábria v južnom Taliansku. Má nasladlú aciditu s kvetinovými a korenistými tónmi. Pridáva tak do horných tónov vône kvetinovú sviežosť. Bobule jálovca pochádzajú z jálovcového kríku. Má korenistú a drevnatú vôňu, ktorá pridáva hĺbku do srdca vône 23:55. Jantár sa vyrába zo živice stromov. Má sladkú, korenistú a exotickú vôňu. Pridáva do základu vône hrejivý luxus.

VISIGN NATURE pochádza z Holandska a ponúka kompletnú radu produktov do kúpeľa, na telo a domácnosť s tromi rôznymi vôňami. Je navrhnutá pre udržateľný životný štýl bez kompromisov, navyše s krásnym designom. Používaním tejto značky priespievate k boji proti plastovému znečisteniu.

Varovanie: Umiestnite produkt na rovný povrch aby ste sa vyvarovali poškodeniu nábytka, neumiestňujte difúzer na kameň, maľované, vitrážové alebo lakované povrchy bez ochrannej podložky. Prípadné kaluže okamžite vyčistite, aby nespôsobili znečistenie alebo poškodenie. Chráňte pred teplom a plameňmi. Udržujte mimo dosahu detí a zvierat. Nekonzumujte. V prípade konzumácie, vypite veľké množstvo vody a okamžite konzultujte s lekárom. Pri kontakte s očami, ihneď ich vypláchnite vodou po dobu 15 minút. V prípade nutnosti vyhľadajte lekársku starostlivosť.
 

Recenzia produktu

Hodnotenie:

Vlastnosti produktu

Objem120 ml
KonzistenciaAróma difuzér
Druh vôneCitrusová | Korenistá | Kvetinová
UmiestnenieCelý dom
Značka / VýrobcaVisign nature

Ďalšie produkty

Visign Nature