• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK

THALGO

sleva až

50%
zobraziť tovar v akcii
Abercrombie

Tak šik. Niche parfumy pre ňu aj pre neho. Pre milovníkov vôní, ktorí sa neuspokoja len tak s ničím. Šesť unisexových vôní rozpráva príbeh dvoch milencov na Francúzskej riviére. Made in Monte Carlo.
 

Alex Simone parfumy

Kolekcia niche vôní Alex Simone sprevádza zamilovaný pár na Francúzskej riviére po celý deň. Od ranného stretnutia vo vile na pláži, cez obed na terase až po večernú schôdzku v bare. Charaktery vôní sa menia od slnečných a žiarivých tónov, až po zmyselné a mystické.

parfémy Alex Simone

Kolekcia niche parfumov Alex Simone 

Prečo Alex Simone?

Zakladateľ značky, Eric Rousseau, našiel inšpiráciu v spomienkach na čas, ktorý trávil u svojich prarodičov na čarovnej Francúzskej riviére. Podľa dedka Alexa a Babičky Simone značku pomenoval,

Vône sú rýdzo francúzske, jedinečné a šik.

Vône Alex Simone vám pomôžu sa odlíšiť od súčasných trendov a podtrhnúť vlastnú osobitosť. Evokujú šesť ukradnutých momentov z denného snívania na Francúzskej riviére.

Niche parfumy s kúzlom Francúzskej riviéry

O vznik tejto kolekcie sa zaslúžili dvaja svetoví parfuméri: Bertrand Duchaufour a Jean-Denis Saisse. Tajomstvo jej výnimočnosti spočíva v správnom výbere a zmiešaní prírodných esencií. V kompozíciách vás zaujme perfektná vyváženosť a súčasne sympatická jednoduchosť. Šesť jedinečných parfumov je plných zmyselnosti a kontrastov. 

Bertrand Duchaufour patrí po 20 rokoch v obore medzi špičku v parfumárskom priemysle a na trhu niche vôní. Parfumérstvo považuje za formu umenia. Jeho životný štýl pláva na vlne neustálej túžby a odvahy. Jeho život je plný paradoxov.

Jean Denis Saisse sa narodil v Grasse do rodiny parfumérov, ktorá sa tomuto remeslu venuje už celé generácie. Po viac ako 30 rokoch skúseností presne vie, ako kombinovať eleganciu, silu a jemnosť až do bodu vrcholnej rovnováhy, ktorá je pre jeho prácu charakteristická. 

Bertrand Duchafour

Bertrand Duchafour

Jean Denis Saisse

Jean Denis Saisse

Chcete si vône vyskúšať?

Vybrať si niche vôňu nie je jednoduché. Nemôžete si ju vyskúšať v bežných parfumériách. Objednajte si vzorky vôní Alex Simone v našom e-shope a skúste v kľude doma, ktorá vás uhranie najviac. Do poznámky napíšte konkrétne vône, ktorými ich máme naplniť. 

Beauty ošetření pro pleť, tělo i mysl

Pleť
Zkrášlující rituály kombinují ošetření pleti a exkluzivní masážní techniky s rytmickými jemnými tahy, které prokrvují pleť, odplavují toxiny a probouzí sílu. Obnovují buněčnou energii, omlazují pleť, vyhlazují vrásky a obnovují jas. 
Ošetření jsou vhodná pro všechny věkové kategorie a typy pleti. 

Tělo
Relaxační tělové rituály přinesou absolutní pocit uvolnění a nepopsatelný pocit klidu. Účinná exfoliace těla pomocí peelingu, exkluzivní masáž s oleji a na závěr hedvábný tělový krém, přinesou krásu, hydrataci a zdravý vzhled pokožky.

Kosmetické ošetření značkou Thalgo

parfémy Alex Simone

prezentácia značky na youtube

Video Alex Simone

ZOBRAZIŤ CELÉ VIDEO
Thalgo Source Marine

NevIEte si dať rady s výberom správnej kozmetiky?

POMôŽEME VÁM VYBRať. PíŠTE DO chatu

BLOG: Zistite si svoj typ pleti

Partnerské salóny 

Nájdite si cestu do salónu krásy. Naše partnerské salóny sa o vás budú starať s láskou. Učíme ich tie najlepšie pracovné postupy k starostlivosti o pleť a pokožku tela. Učíme ich poznať vaše problémy a riešiť ich. Zverte sa im a pomôžu vám zachovať si a získať krásnu a zdravú pleť. 

  • SALONY XYTHALGO, MARIA GALLAND
  • SALONY XYTHALGO, MARIA GALLAND
  • SALONY XYTHALGO, MARIA GALLAND

Pre všetky partnerské salóny

WEBOVÁ PREZENTÁCIA ZDARMA

CHCEM SA STAŤ PARTNERSKÝM SALÓNOM