• 0
 • 0
  Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
 • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK

THALGO

sleva až

50%
zobrazit akční zboží
Abercrombie

Dámske a pánske parfumy sú vytvárané parfumérmi z ušľachtilých ingrediencií a v duchu remesla francúzskej parfumérskej tradície.   

S.T.Dupont

LUXUS, KTORÝ MUSÍTE MAŤ! 
Be Exceptional Gold

V NAŠOM ESHOPE
S.T. Dupont Be Exceptional Gold

VÔŇA PRE MUŽA ZVODCU. JE ELEGANTNÝ, COOL A VŽDY ZDVORILÝ 

Be Exceptional

vIAC mužnej vône
S.T. Dupont Be Exceptional EdT
článek na blogu

článok na blogu

Ako správne používať parfum? 

chcEM si pRečítať článok
článek na blogu

Ako si vybrať parfum podľa rodiny vôní?  

Ako vám môžu parfumové skupiny pomôcť pri výbere toho správneho parfumu? V tomto blogu zistíte, čo znamená „rodina vôní“. 

CHCEM si pRečítať článok

Parfum S.T. Dupont vyjadrí vašu jedinečnosť. Francúzska vizionárska značka s bohatou remeselnou tradíciou tvorí výnimočné produkty pre výnimočné osobnosti. Nadčasové objekty sú voľbou znalcov už viac ako 140 rokov - od vizionárov a umelcov až po svetových vodcov a kráľovské rodiny.  

Simon Tissot Dupont, zakladatel

Simon Tissot Dupont, zakladateľ

Nevyhnutná výbava pre európsku smotánku 

Zakladateľ značky a inovátor Simon Tissot Dupont otvoril svoju remeselnú dielňu v roku 1872. Vyrábal cestovné batožiny na mieru pre parížsku smotánku. 

Preto, že bol predtým fotografom Napoleona III., stali sa práve on a jeho žena cisárovná Eugénia Dupontovými prvými zákazníkmi. Nasledovali napr. kráľovná Alžbeta II., vojvodkyna z Windsoru, Maharadža z Patialy, Humphrey Bogart, Audrey Hepburn, Pablo Picasso a mnoho ďalších.

V roku 1919 zdedili dielňu synovia Lucien a André. Dopyt po luxusných batožinách stále rástol. V roku 1930 sa podarilo Lucienovi vymyslieť revolučnú techniku vyčinenia kože diamantovým púdrom. Vďaka nej má koža veľmi dlhú trvanlivosť, pružnosť a silu.

Ako šťastná náhoda k úspechu viedla 

V roku 1935 hľadal S.T. Dupont remeselníka so špecializáciou na pozlátenie, ale v inzeráte bola pozícia chybne zamenená za lakovača. Táto šťastná náhoda priviedla do firmy ruského majstra, ktorý poznal tajomstvo čínskeho lakovania kovu. Od tej doby skúsený lakovači ručne aplikujú až desať vrstiev prírodného laku a tvoria tak dokonalý povrch s vysokou odolnosťou. 

V roku 1973 značka spôsobila prevrat vo svete písacích potrieb vytvorením prvého luxusného guľôčkového pera. Tvorba jedného jediného pera z kovu vyžaduje viac ako 150 úkonov a 200 testov kvality. Každá špička je vyrábaná a leštená ručne. 

Classique sa stal ikonou značky a symbolom moderného designu.  

Jackie Kennedy si priala vyrobiť pero ku svojmu zapaľovaču s iniciálou „J“. Majstri vytvorili telo pera podobné škrtaciemu koliečku zapaľovača. Tak bolo stvorené prvé guľôčkové pero v histórii. 

 
Pablo Picasso

Pablo Picasso dekoroval tri zapaľovače.

L´Art de Vivre - umenie žiť

Vybrato si kvalitu miesto kvantity, oceniť hodnotu vecí, ktoré vlastníme… tomu vo Francúzsku hovoria l´art de vivre. Pablo Picasso tomuto umeniu rozumel a v roku 1962 si vybral tri zapaľovače a použil ich ako maliarske plátno. Do ich laku vyryl harlekýna a Pierrota pre svojho syna a nevestu. Ďalej Fauna ako dar pre priateľa.

Počas celého desaťročia spolupráce s najznámejším tajným agentom 007 boli vytvorené tri limitované kolekcie v štýle Jamesa Bonda, a to samozrejme s technickou inováciou. 

 

Umenie vône 

Ďalšie odvetvie, umenie vône, sa rodí v roku 1998. Dámské i pánské parfumy S.T. Dupont tvoria renomovaní parfumári z ušľachtilých ingrediencií a v duchu remesla francúzskej parfumérskej tradície. Vyjadrujú ducha značky a vytvárajú jedinečne elegantnú stopu.

Symbol hľadania dokonalosti, Eiffelova veža, bije rytmom úspechov futbalového klubu Paris Saint-Germain. Drevitá aromatická vôňa s rovnakým menom a jej zmyselnejšia nasledovníčka s podtitulom Eau des Princes Intense ukazujú inú tvár sveta hráčov.

Historie

 • 1872S.T. Dupont otvára prvý ateliér s cestovnou batožinou na mieru na Rue Dieu v Paríži 
 • 1884zásobuje jeden z hlavných svetových maloobchodov Les Grands Magasins du Louvre 
 • 1941 výroba prvého luxusného zapaľovača na svete zo zlata pre Maharadžu z Patialy 
 • 1947 výroba cestovného svadobného setu pre vtedajšiu princeznú a neskôr kráľovnú Alžbetu II.
 • 1953 Audrey Hepburn si kupuje prvú dámsku kabelku
 • 1995 zahájenie spolupráce so spoločnosťou Apro Delta, s.r.o. na distribúcii parfumov v ČR a SR 
 • 1998 uvedenie prvej dámskej a pánskej vône S.T. Dupont 
 • 2011 spolupráca s Karlom Lagerfeldom na niekoľkých radoch produktov 
 

Partnerské salóny

Nájdite si cestu do salónu krásy. Naše partnerské salóny sa o vás budú starať s láskou. Učíme ich tie najlepšie pracovné postupy k starostlivosti o pleť a pokožku tela. Učíme ich poznať vaše problémy a riešiť ich. Zverte sa im a pomôžu vám zachovať si a získať krásnu a zdravú pleť..

 • SALÓNY THALGOMORSKÁ KOZMETIKA
 • SALÓNY LONDONTOWNNECHTOVÁ KOZMETIKA
 • SALÓNY MARIA GALLANDLUXUSNÁ KOZMETIKA

Pre všetky partnerské salóny

WEBOVÁ PREZENTÁCIA ZDARMA

CHCEM SA STAŤ PARTNERSKÝM SALÓNOM
Thalgo Source Marine

Neviete si rady s výberom správnej kozmetiky?

POMôŽEME VÁM VYBRAŤ. PÍŠTE DO chatu

BLOG: Zistite si svoj typ pleti