• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK
KARL LAGERFELD Tokyo parfumovaná voda pre ženy

KARL LAGERFELD Tokyo parfumovaná voda pre ženy 100 ml

Vôňa s kvetom čerešne ako hlavnou ingredienciou je rovnako energická a pulzujúca ako japonské veľkomesto. Spoznajte exotické nóty v európskom poňatí.

Karl Lagerfeld3386460124430KL009A034L0F000101Vôňa s kvetom čerešne ako hlavnou ingredienciou je rovnako energická a pulzujúca ako japonské veľkomesto. Spoznajte exotické nóty v európskom poňatí.
100 ml |Skladom nad 3 ks
58,34 €
Kód: KL009A03
EAN: 3386460124430
Objednám teraz a zásielku obdržím
Osobne v Brne12. 12. 2022 9:59
DOPRAVA ZADARMO12. 12. 2022

Vôňa s kvetom čerešne ako hlavnou ingredienciou je rovnako energická a pulzujúca ako japonské veľkomesto. Spoznajte exotické nóty v európskom poňatí.

Dámska vôňa Tokyo Shibuya je inšpirovaná japonským mestom plným energie. Spojenie štíhlych mrakodrapov v obchodnej štvrti a stromov s rozkvitnutými kvetmi čerešní v neďalekom parku, kde mestská eufória naráža na nekonečnú krásu prírody.

V horných tónoch sa prebúdzajú japonské divoké citrusové plody Sudachi, ktoré sa snúbia so sviežimi akordami rebarbory. Kvet čerešne evokujúci Japonsko sa miesi s kvetinovou vôňou pivónie a magnólie a vytvára tak nezameniteľný pocit domova a spokojnosti. Tóny bieleho pižma, cédra a pokojného jantáru v základe dofarbujú vôňu a vytvárajú jej trvácnejšiu stopu. Spoločne tvoria jasnú ženskú vôňu odvážnych kontrastov.

Alchýmia protikladov, tak si parfumérka Emilie Coppermann predstavovala Shibuyu zosobnenú ako parfum.

Hlava: citrus sudachi, rebarbora, akvatický akord
Srdce: pivónia, magnólia, kvet čerešne
Základ: céder, jantár, biele pižmo

Kolekcia vôní City nazerá do života Karla Lagerfelda a sleduje jeho obľúbená miesta po celom svete. Je inšpirovaná módnou kolekciou The Karl Fashion City.

Parfumy Karl Lagerfeld logicky nadväzujú na tvorbu dnes už ikonického módneho dizajnéra. Jeho vône zosobňujú naozajstný magnetizmus muža a ženy, pocit sily, sebadôvery a túžby.

Recenzia produktu

Hodnotenie:

Vlastnosti produktu

Objem100 ml
UrčeníŽeny
Druh vůněKvetinová
Značka / VýrobceKarl Lagerfeld

Ďalšie produkty

Karl Lagerfeld