• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK
VISIGN NATURE 23:55 Bytová vôňa v spreji náhradna náplň

VISIGN NATURE 23:55 Bytová vôňa v spreji náhradna náplň 500 ml

Luxusný interiérový parfúm vykúzli úžasnú atmosféru v každej miestnosti. Prevonia bergamotom, jantárom a jálovcom. Bez zbytočných chemikálií.

Visign Nature8717801054157VN2101/FBTLK1I000101Luxusný interiérový parfúm vykúzli úžasnú atmosféru v každej miestnosti. Prevonia bergamotom, jantárom a jálovcom. Bez zbytočných chemikálií.
500 ml |Skladom do 1 ks
32,47 €
Kód: VN2101/FBT
EAN: 8717801054157
Objednám teraz a zásielku obdržím
Osobne v Brne22. 7. 2024 9:27
Zásilkovna22. 7. 2024

Luxusný interiérový parfúm vykúzli úžasnú atmosféru v každej miestnosti. Prevonia bergamotom, jantárom a jálovcom. Bez zbytočných chemikálií.

Krásny dom si žiada i krásnu vôňu. S našimi vonnými sviečkami vykúzlite príjemnú a čistú atmosféru v každej miestnosti, bez zbytočných chemikálií. Použite tento interiérový parfúm a užívajte si jeho príjemnú vôňu. Vytvorte si voňavé príbehy vášho domova ušité na mieru so štýlovými a udržateľnými produktami VISIGN NATURE. Sú vegánske cruelty-free. Neobsahujú parabény, sulfáty, minerálne oleje, mikroplasty, lepok, ethanolamin, cyklické silikóny a PEG zlúčeniny. Obal je vyrobený z cukrovej trstiny, rozprašovač je z recyklovaného plastu. Všetko je plne recyklovateľné.


Použitie: Nastriekajte podľa potreby niekoľkokrát do priestoru na rôzne miesta, aby ste celú miestnosť naplnili nádhernou vôňou.

Ako vonia rada 23:55?

Žiadne miesto nie je rovnaké ako váš domov. S touto myšlienkou bola vytvorená vôňa rady 23:55. Kombinuje sviežosť s teplými tónmi pre pocit čistoty a pohody. Keďže obsahuje dámske i pánske tóny, je perfektná pre každého. Nájdete v nej taliansky bergamot, jálovcové bobule a jantár.
Taliansky bergamot je citrusové ovocie, ktoré rastie v regióne Kalábria v južnom Taliansku. Má nasladlú aciditu s kvetinovými a korenistými tónmi. Pridáva tak do horných tónov vône kvetinovú sviežosť. Bobule jálovca pochádzajú z jálovcového kríku. Má korenistú a drevnatú vôňu, ktorá pridáva hĺbku do srdca vône 23:55. Jantár sa vyrába zo živice stromov. Má sladkú, korenistú a exotickú vôňu. Pridáva do základu vône hrejivý luxus.

VISIGN NATURE pochádza z Holandska a ponúka kompletnú radu produktov do kúpeľa, na telo a domácnosť s tromi rôznymi vôňami. Je navrhnutá pre udržateľný životný štýl bez kompromisov, navyše s krásnym designom. Používaním tejto značky priespievate k boji proti plastovému znečisteniu.

Varovanie: Prípadné postriekanie povrchov okamžite vyčistite, aby nespôsobilo znečistenie alebo poškodenie. Chraňte pred teplom a priamym ohňom. Udržujte mimo dosahu detí a zvierat. Nekonzumujte. V prípade konzumácie, vypite veľké množstvo vody a okamžite konzultujte s lekárom. Pri kontakte s očami, vypláchnite ich vodou po dobu 15 minút. V prípade nutnosti vyhľadajte lekársku starostlivosť.

Recenzia produktu

Hodnotenie:

Vlastnosti produktu

Objem500 ml
KonzistenciaSprej
Druh vôneCitrusová | Korenistá | Kvetinová
UmiestnenieCelý dom
Značka / VýrobcaVisign nature

Ďalšie produkty

Visign Nature