• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK

THALGO

sleva až

50%
zobrazit akční zboží
Abercrombie

Ikonická značka z USA odráža sebavedomie mileniálovSú plní sily a ideálov, radi cestujú a objavujú svet. Niekedy sú trochu prelietaví a roztekaní…ich hodnoty Abercombie & Fitch vyznáva. 

Abercrombie Fitch

klasika v novom kabáte Fierce Cologne

"Keď zavriem oči a zacítim vôňu Fierce, spomeniem si na mocné a dynamické sily prírody, ako je hlboké modré more a búrka." - parfumér Carlos Benaim

V NAŠOM E-SHOPe
Abercrombie & Fitch Fierce Cologne

tu a terazAway Weekend

Uniknite od denných starostí a vychutnajte si prítomný okamih magnetického večera spoločne s priateľmi.

vôně pre ňu i pre neho
Away Weekend
Abercrombie & Fittch Authentic Self

energická a magnetická
Authentic Self

Živá a povzbudzujúca kompozícia dámskej vône prináša prúd energie s kontrastnými citrusovými a drevitými tónmi. Pánska verzia je osviežujúca s odvážnymi ambrovými a fougérovými tónmi.

vôňa pre ňu i pre neho
First Instinct Abercrombie & Fitch


Ako si užiť  zmyselnosť?

Rad First Instinct je inšpirovaný okamžikom, zmyselnosťou a objatím. Je to príbeh o nej a o ňom. Vôňa oslavuje to elektrizujúce puto, ktoré cítia zakaždým, keď sú spolu Svieži a nabití energiou. Vône boli stvorené pre mužov a ženy, ktorí sa neboja počúvnuť svoj inštinkt - First Instinct.

PRIVoniam SI

Ikonická americká značka Abercrombie & Fitch z USA tvorí nadčasové oblečenie a parfumy na denné nosenie. Odráža sebavedomie vás, mileniálov.

A&F vyrába módu so špeciálnou starostlivosťou, kvalitou a zameraním na detail. Neúnavne inovuje, vytvára prežitky kedykoľvek, kdekoľvek a akokoľvek...

Odhaľte svoje skutočné ja

Mileniáli, ste plní sily a ideálov. Radi cestujete a objavujete svet. Možno ste občas trochu prelietaví a roztekaní. Vaše hodnoty sú presne tie, ktoré značka Abercrombie & Fitch vyznáva.

Vyrába módu so špeciálnou starostlivosťou, kvalitou a zameraním na detail. Neúnavne inovuje, vytvára prežitky kedykoľvek, kdekoľvek a akokoľvek... Je globálna a inkluzívna.

Jediný spôsob, ako oceniť kvality A&F je skrátka ju začať nosiť.

Ako to začalo?

Abercrombie & Fitch ola odjakživa typickou značkou pre ľudí mladých duchom a športovo naladených. Topograf a expert na prírodu, David Abercrombie, jej vdýchol život už v roku 1892 v New Yorku. Teda v období relatívneho pokoja a hospodárskeho rozmachu Spojených štátov, kedy krajinu pretínali parné lokomotívy, začínali jazdiť prvé automobily a lietať prvé lietadlá. Tvoril vysoko kvalitné športové odevy pre vtedajšiu elitu – outdoorové, na rybolov, lov aj kempovanie.

Priezvisko Fitch sa objavilo na vývesnom štíte v roku 1904 po spojení s bohatým právnikom Ezrom Fitchom. Ten kúpil majoritný podiel a následne pre značku navrhol kolekciu luxusných odevov a vôní Ezra. Fitch bol inovátor, pre ktorého nebolo nič nemožné. Značka zažívala veľké úspechy. Významnými klientmi boli aj Theodore Roosvelt, John F. Kennedy, Dwight Eisenhower alebo krásna Katharine Hepburn.

Ako býva často zvykom, partneri sa pohádali o to, kto lepšie podnik vedie. Predstavy každého z nich boli celkom odlišné. Zatiaľ čo Ezra Fitch túžil ponúkať tovar čo najširšej verejnosti a expandovať, konzervatívny David Abercrombie túžil po exkluzívnej predajni pre elitu. Nakoniec v roku 1907 predal svoj podiel Fitchovi, ktorý značku doviedol k ďalším úspechom. V roku 1909 vytvoril svoj prvý katalóg pre zásielkový predaj. Prostredníctvom predajní predstavil Fitch Spojeným štátom čínsku hru mahjong. V roku 1928 odišiel do dôchodku a prenechal vedenie firmy novému managementu.

Abercrombie & Fitch bola odjakživa typickou značkou pre ľudí mladých duchom a športovo naladených.

Abercrombie Fitch parfumy

 

Súčasnosť

Posledná modernizácia predajní a novú víziu dala značke generálna riaditeľka Fran Horowitz.  Značka pokračuje v tradícii výroby vysoko kvalitného oblečenia, starostlivosti o telo a vôní pre zákazníkov mladých duchom. Jej móda je expresívna a autentická, vyžaruje z nej optimizmus a pocit nezávislosti. Súčasným trendom je univerzitný štýl a nezabúda ani na prázdniny - teda plavkovú sezónu.

 

Parfumy

Parfumy Abercrombie & Fitch nakúpite aj v predajniach a na e-shope Douglas v Českej a Slovenskej republike a v predajniach a na e-shope Marionnaud na Slovensku.

Abercrombie Fitch parfumy

ochutnajte z nášho youtube kanálu

Vône Away
od Abercrombie & Fitch

ZOBRAZIT CELÉ VIDEO

Partnerské salóny

Nájdite si cestu do salónu krásy. Naše partnerské salóny sa o vás budú starať s láskou. Učíme ich tie najlepšie pracovné postupy k starostlivosti o pleť a pokožku tela. Učíme ich poznať vaše problémy a riešiť ich. Zverte sa im a pomôžu vám zachovať si a získať krásnu a zdravú pleť.

  • SALÓNY XYTHALGO, MARIA GALLAND
  • SALÓNY XYTHALGO, MARIA GALLAND
  • SALÓNY XYTHALGO, MARIA GALLAND

Pre všetky partnerské salóny

webová prezentácia ZDARMA

CHCEM SA STAŤ PARTNERSKÝM SALÓNOM
BKate kozmetika na obocie

Neviete si rady s výberom správnej kozmetiky?

POMôŽEME VÁM VYBRAŤ. PÍŠTE DO chatu

BLOG: Zistite si svoj typ pleti