• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK

THALGO

sleva až

50%
zobrazit akční zboží
Abercrombie
Alexandre.J niche parfemy

Každý parfumový skvost Alexandre. J odkrýva širokú radu olfaktorných nót. Niche vône sú vytvorené zo vzácnych a noblesných ingrediencií. Pre skutočných milovníkov parfumov. 

Alexandre.J parfémy

niche kolekcia

Art Deco

Kolekcia je inšpirovaná módou a duchom búrlivých dvadsiatych rokov. 

preskúmať 
Art Deco kolekcia niche Alexandre.J

niche KOLEKCIA

Art Nouveau

Kolekcia vytvorená v spolupráci so slávnym obchodným domom Harrods je inšpirovaná secesnými prírodnými motívmi. Dokonalé predmety luxusu vyrobené z tých najlepších a najvzácnejších ingrediencií

chcem neodolateľnú vôňu
Art Nouveau Alexandre.J
The Collector niche Alexandre.J

KOLEKCIAThe Collector

Kolekcia Collector od vášnivého dizajnéra Alexandre.J zachytáva atmosféru Orientu a francúzskej barokovej architektúry

PRESKÚMAŤ
set miniatur Art Deco parfémy niche


Vzorky vôní

Nemôžete sa rozhodnúť? Objednajte si vzorky vôní do niky od Alexandre.J až domov. Stačí, ak do poznámky v poslednom kroku objednávky napíšete názvy vôní, ktorými máme vzorky naplniť. 

vzorky vôní

Alexandre.J je francúzsky umelec s divokou mysľou a cvičeným okom. Má obrovskú túžbu po objavovaní.

Alexandre.J designer

Alexandre.J je kreatívny francúzsky designer

Architekt predmetov a zmyslov

Alexandre.J je hlboko spätý so svojím rodným Francúzskom, ale nesmierne rád preskúmava iné kultúry a hľadá v nich inšpiráciu. Dychtí po poznaní. Jeho jedinečná vízia sveta priniesla nový život do ríše módy a krásy. Odmieta kompromisy a dáva život objektom, ktoré vzbudzujú emócie.

Každá nová skúsenosť je príležitosťou k hlbokému poznaniu.

áska k umeniu a histórii ho každý deň núti preskúmavať rôzne umelecké prostredia. Miluje moderné i klasické umenie. S obrovskou vášňou tvorí exkluzívne predmety a parfumy a predáva ich po celom svete. Svojim tovarom zásobuje exkluzívne obchodné domy vo viac ako 60 krajinách sveta.

Rovnomennú značku uviedol v roku 2012 s jedinou predispozíciou: kreativitou. Oslobodzuje sa od kódu tradičnej výroby parfumov a ponúka svoju víziu krásy: spojenie výnimočných vôní a luxusných fľaštičiek. 

Niche vône kladú dôraz na individualitu

Každý parfumový skvost pod jeho značkou odkrýva širokú radu olfaktorných nót. Vône sú vytvorené zo vzácnych a noblesných ingrediencií, bez akýchkoľvek limitov. Zdôrazňujú individualitu svojho majiteľa. Pôžitok z vône je pre neho to najdôležitejší. Medzi ostatnými rozhodne vyčnievajú. Pôžitok z vône je to najdôležitejší.

Ich flakóny demonštrujú umenie ručnej práce. Alexandre.J vymýšľa fľaštičku pre každú vôňu. Používa tie najlepšie materiály ako kryštál, perleť, email, mozaiku, kožu, drevo ... Každý nový prototyp fľaštičky sa spracováva viac ako 200 hodín. Tvaruje sa, leští, natiera a ručne zdobí.

niche parfémy Alexandre.J v Abu Dhabi

V roku 2020 otvoril Alexandre.J nový butik v Galleria Al Mariyah Islan mall v Abu Dhabi. V butiku objavíte výnimočnú kolekciu šperkov, doplnkov a parfumov.

Alexandre.J parfém Vanilla

Niche parfum Vanilla od Alexandre.J

Kto tvorí vône?

Parfumovú značku vytvoril v roku 2012. Jej esenciou je luxus, skúsenosť, know-how a kreativita. Časť kreatívneho tímu sídli v Paríži a časť v Dubaji. Tak dokážu perfektne miešať obe kultúry a dávať vôňam ich originálne vyznenie. 

Unikátne a kreatívne umelecké dielo

Parfumy tvoria 3 parfumérky. Dve z nich, Amélie Bourgeois a Anne-Sophie Behaghel, pretvárajú emócie a pocity do vôní v spoločnom štúdiu s názvom Flair. retia parfumérka, Emna Doghri, stojí za projektom Floralys Fragrances, výrobňou parfumov najvyššej kvality. Vonné oleje sa nevyrábajú inde ako v slávnom meste Grass, európskej kolíske parfumov.

Beauty ošetření pro pleť, tělo i mysl

Pleť
Zkrášlující rituály kombinují ošetření pleti a exkluzivní masážní techniky s rytmickými jemnými tahy, které prokrvují pleť, odplavují toxiny a probouzí sílu. Obnovují buněčnou energii, omlazují pleť, vyhlazují vrásky a obnovují jas. 
Ošetření jsou vhodná pro všechny věkové kategorie a typy pleti. 

Tělo
Relaxační tělové rituály přinesou absolutní pocit uvolnění a nepopsatelný pocit klidu. Účinná exfoliace těla pomocí peelingu, exkluzivní masáž s oleji a na závěr hedvábný tělový krém, přinesou krásu, hydrataci a zdravý vzhled pokožky.

Kosmetické ošetření značkou Thalgo

parfémy Alexandre J.

prezentace značky na youtube

Video Alexandre.J

ZOBRAZIT CELÉ VIDEO
BKate kozmetika na obocie

Neviete si rady s výberom správnej kozmetiky?

POMôŽEME VÁM VYBRAŤ. PÍŠTE DO chatu

BLOG: Zistite si svoj typ pleti

Partnerské salóny

Nájdite si cestu do salónu krásy. Naše partnerské salóny sa o vás budú starať s láskou. Učíme ich tie najlepšie pracovné postupy k starostlivosti o pleť a pokožku tela. Učíme ich poznať vaše problémy a riešiť ich. Zverte sa im a pomôžu vám zachovať si a získať krásnu a zdravú pleť..

  • SALÓNY THALGOMORSKÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY LONDONTOWNNECHTOVÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY MARIA GALLANDLUXUSNÁ KOZMETIKA

Pre všetky partnerské salóny

WEBOVÁ PREZENTÁCIA ZDARMA

CHCEM SA STAŤ PARTNERSKÝM SALÓNOM