• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK

THALGO

sleva až

50%
zobrazit akční zboží
Abercrombie
Anna Sui

Anna Sui je jedna z najznámejších amerických módnych návrhárok. Vo svojej tvorbe mieša vintage styl so svojou aktuálnou kultúrnou obsesiou. Je nadčasová, nostalgická a predovšetkým veľmi výrazná. Rovnako tak neprehliadnuteľnými sú jej parfúmy. Sú hravé, bohémske i vznešené.

Anna Sui

Pozrite sa na svet s radosťouFantasia POP Surprise

Hravá, zábavná a ikonická! Fantasia POP Surprise vám ukáže retro fantasy svet, ktorý chcete zažiť.

chcem do e-shopu
Fantasia POP Surprise

ÚPLNE JEDINEČNÉ VÔNE
Sundae

Spestrite si deň vôňami, ktoré vás vrátia do vašich sladkých šestnástich rokov. Tri vône v tejto kolekcii sú inšpirované zmrzlinovým pohárom.

Chcem do e-shopu
Anna Sui Sundae
Anna Sui Dreams

Kolekcia snových vôní

Sui Dreams

Vychutnajte si nádherný sen plný fantázie a zmyselnej nevinnosti.

v našom e-shopu
článok na blogu

článok na bloguAko si vybrať parfúm podľa rodiny vôní? 

Ako vám môžu parfúmové skupiny pomôcť pri výbere toho správneho parfúmu? V tomto blogu zistíte, čo znamená „rodina vôní“.

prečítať článok

Hravé a zábavné, presne ako sama designérka.

Anna Sui

Kto je Anna Sui?

Anna Sui je jednou z najobľúbenejších a najúspešnejších newyorských módnych návrhárok, ktorá je známa tvorbou súčasného originálneho oblečenia inšpirovaného rozmanitosťou historických štýlov a kultúrnych tajomstiev. Sui sa v 70. rokoch 20. storočia pripojila k intenzívne kreatívnemu newyorskému kultúrnemu undergroundu a naviazala dôležité vzťahy v svete módy, fotografie, umenia, hudby a designu. Anna Sui sa narodila na predmestí Detroitu a jej kariéra je klasickým príbehom amerického úspechu.

"Musíte sa sústrediť na svoje sny, i keď sa vymykajú zdravému rozumu. Ako sa mohlo toto mladé dievča z predmestia Detroitu stať úspešné v New Yorku? Vždy to bol rovnaký sen," 

Cesta na vrchol

Pred koncom posledného ročníka strednej školy bola prijatá na Parsons School of Design v New Yorku. Po dvoch rokoch štúdia na Parsons sa Anna venovala stylingu so svojim priateľom Stevenom Meiselom a navrhovala pre niekoľko firiem vyrábajúcich športové oblečenie, keď v roku 1981 uviedla na trh svoju prvú kolekciu. V 80. rokoch sa podnikanie Anny Sui ďalej rozvíjalo a v roku 1991 mala s pomocou svojich kamarátok Naomi Campbell a Lindy Evangelisty premiéru svojej prvej prehliadky.

Dnes má Anna Sui viac ako 50 butikov v ôsmich krajinách a jej kolekcia a výrobky sa predávajú v 300 obchodoch vo viac než 30 štátoch.

 

Anna Sui

Módna návrhárka Anna Sui má rozhodne svoj štýl.

parfémy Anna Sui

ochutnAjte z nášho youtube kanálu

O značke Anna Sui

ZOBRAZIť CELÉ VIDEO

Partnerské salóny

Nájdite si cestu do salónu krásy. Naše partnerské salóny sa o vás budú starať s láskou. Učíme ich tie najlepšie pracovné postupy k starostlivosti o pleť a pokožku tela. Učíme ich poznať vaše problémy a riešiť ich. Zverte sa im a pomôžu vám zachovať si a získať krásnu a zdravú pleť..

  • SALÓNY THALGOMORSKÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY LONDONTOWNNECHTOVÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY MARIA GALLANDLUXUSNÁ KOZMETIKA

Pre všetky partnerské salóny

WEBOVÁ PREZENTÁCIA ZDARMA

CHCEM SA STAŤ PARTNERSKÝM SALÓNOM
BKate kozmetika na obocie

Neviete si rady s výberom správnej kozmetiky?

POMôŽEME VÁM VYBRAŤ. PÍŠTE DO chatu

BLOG: Zistite si svoj typ pleti