• 0
 • 0
  Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
 • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK

THALGO

sleva až

50%
zobrazit akční zboží
Abercrombie

Dunhill je britská značka pre pravých džentlmenov už od roku 1893. Jej odevy i parfumy sú preslávené nadčasovosťou a vysokou kvalitou. Dokonalo prepája tradičný a módny dizajn.

Dunhill parfém

Pre milovníkov áut 
Driven

Šliapnite na plyn svojho závodného automobilu a zostane po vás len závoj neodolateľnej vône. 

V NAŠOM ESHOPE
Dunhill Driven

IKONICKÉ vône

Dunhill Icon

Pánske vône Icon stelesňujú nadšenie z jazdy luxusným automobilom. Nadväzuje na remeselnú výrobu kožených doplnkov pre šoférov prvých automobilov. 

CHCEM VOňať SlOBODOU
Dunhill Icon Racing
Dunhill Signature

niche kolekcia

Signature

Kolekcia osobitých vôní pre mužov, ktorí vedia, čo chcú. Vône sú inšpirované dobrodružnými výpravami po štyroch kontinentoch. 

V NAŠOM ESHOPE

Vynálezca a kreatívny podnikateľ Alfred Dunhill (1872 – 1959)

Všetko okrem motoru 

Je rok 1887, kone udupávajú hlinu prašných ciest a pätnásťročný Alfred Dunhill sa začína zaúčať v skromnej rodinnej dielni na konské postroje. Ešte ani netuší, že vďaka svojej zvedavosti a kreativite, premení malý podnik na svetoznámu značku. Zosobnenie inovácie a luxusu. 

Okuliare Bobby Finders: praktický patent umožní automobilistovi zazrieť policajta hladného po naparovaní pokút, i keď bude schovaný pol míle pred ním.

Trafikant z Duke Street

Úspech dômyselnej fajky pre športovcov viedol k otvoreniu predajne s fajčiarskymi potrebami v roku 1907, ktorá sa stala meccou vplyvných mužov, členov kráľovskej gardy, maharádžov a dokonca i Princa z Walesu. Ponúkal tabakové zmesi na mieru. 

V nasledujúcom roku predstavil prvú cigaretu Dunhill, ktorá so sebou priniesla rapídny nárast tržieb. Expandoval do New Yorku a Paríža. Vyvíjal jedinečný pánsky luxusný tovar, ktorý je dodnes hlavným pilierom značky. V jeho práci pokračujú jeho deti. Podiely na tabaku spadajú od roku 1993 pod firmu British American Tobacco (predtým Rothmans).

Fajka so štítom proti vetru z roku 1904.

Dovolenku strávenú v Londýne si môžete spestriť meraním a skúšaním a po pár úpravách odídete s dokonalým oblekom, ktorý vám sadne ako uliaty.

Štýl pre pravého džentlmena 

Nohavice majú v skutočnosti len 3 dĺžky: príliš krátke, príliš dlhé a tak akurát.

A určite budú „tak akurát“, keď si ich necháte ušiť na mieru. Stačí si dohodnúť schôdzku. Od roku 2014 navrhuje módnu kolekciu kreatívny riaditeľ John Ray (predtým Gucci).

Parfumy z majstrovských rúk 

Po úspechu kolekcie pánskych vôní Desire prišiel v roku 2015 Dunhill Icon. Stal sa držiteľom ocenenia britského magazínu GQ Grooming Awards (súťaž pánskych produktov v starostlivosti o vzhľad) za najlepšiu novinku s obmedzenou distribúciou za rok 2016. Produkty testovali okrem expertov z GQ a štylistov tiež niektorí z najpestovanejších mužov v Británii: jeden z najznámejších modelov s pestovanými fúzami, Jack Guinness. Ďalej model Toby Huntington-Whiteley, či jeden z najväčších youtube bloggerov Jim Chapman.

Dunhill Icon navrhol majster parfumér, Carlos Benaim. Je držiteľom ceny za celoživotné dielo Amerického společenstva parfumérov a obdobnej ceny od nadácie Fragrance Foundation.  

Carlos Benaim má počas 40 rokov tvorby na zozname mimo iné i Polo pre Ralpha Laurena, Flowerbomb pre značku Victor & Rolf, Jaipur Bracelet  pre  Boucheron , Jasmin noir pre Bulgari a Code pre Giorgio Armani. 


História 

 • 1893 založenie domu Dunhill na výrobu motoristických doplnkov
 • 1902otvorenie predajne v Myfair s odevami a doplnkami pre automobilistov a ich zamestnancov 
 • 1904 zhotovenie prvej fajky pre motoristov so štítom proti vetru
 • 1907 otvorenie predajne s fajčiarskymi potrebami
 • 1913 vývoj prvého auta Dunhill s názvom Tweenie
 • 1921 získanie prvého kráľovského ocenenia Royal Warrant 
 • 1924 Alfred Dunhill vydáva monografickú knihu  The Pipe Book  o histórii fajok 
 • 1939 Alfred Dunhill odchádza do dôchodku 
 • 1993 všetky podiely v tabaku prechádzajú pod Rothmans, neskôr British American Tobbacco 
 • 2015 počiatok distribúcie s firmou Apro Delta, s.r.o.

OCHUTNAJTE Z NáŠHO YOUTUBE KANÁLU

Video k parfumu Dunhill Driven

ZOBRAZIť CELÉ VIDEO
BKate kozmetika na obocie

Neviete si rady s výberom správnej kozmetiky?

POMôŽEME VÁM VYBRAŤ. PÍŠTE DO chatu

BLOG: Zistite si svoj typ pleti

Partnerské salóny

Nájdite si cestu do salónu krásy. Naše partnerské salóny sa o vás budú starať s láskou. Učíme ich tie najlepšie pracovné postupy k starostlivosti o pleť a pokožku tela. Učíme ich poznať vaše problémy a riešiť ich. Zverte sa im a pomôžu vám zachovať si a získať krásnu a zdravú pleť..

 • SALÓNY THALGOMORSKÁ KOZMETIKA
 • SALÓNY LONDONTOWNNECHTOVÁ KOZMETIKA
 • SALÓNY MARIA GALLANDLUXUSNÁ KOZMETIKA

Pre všetky partnerské salóny

WEBOVÁ PREZENTÁCIA ZDARMA

CHCEM SA STAŤ PARTNERSKÝM SALÓNOM