• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK

THALGO

sleva až

50%
zobrazit akční zboží
Abercrombie

Jimmy Choo je výrobca úchvatných topánok a módnych doplnkov, ktoré milujú medzinárodné hviezdy a elegantné ženy po celom svete. 

Jimmy Choo

radostná a energickáI Want Choo 

Zažite párty, tancujte a bavte sa. Vôňa má kvetinový a zvodný nádych so smotanovou broskyňou a podmanivou vanilkou. 

chcEM do e-shopu
Jimmy Choo I Want Choo vůně pro ženy

Luxusná edíciaSeduction Collection

Vyskúšajte vône ideálne na červený koberec. Táto kolekcia koncentrovaných dámskych vôní stelesňuje rafinovaný svet ženskosti, elegancie, odvahy a hypnotickej krásy.

chCEM vIAc ŽENSKOSTI
Jimmy Choo Seduction Collection
Jimmy Choo Rose Passion

optimistická a zmyselná
Rose Passion

Buďte očarujúci a vášnivá. Rose Passion vonia po kvetinových tónoch, kokose a vanilke.

v našom e-shopE
Jimmy Choo Man Aqua pánské vůně

článek na bloguAko si vybrať parfum podľa rodiny vôní?

Ako vám môžu parfumové skupiny pomôcť pri výbere toho správneho parfumu? V tomto blogu zistíte, čo znamená „rodina vôní“. 

CHCEM si pRečíTAŤ článok

Túžite po najkrajších ihličkách na svete? Nakupujte u Jimmy Choo. Nebudú len najkrajšie, ale i najdrahšie. Pretože práve do tejto skupiny návrhárov slávny Malajzijčan patrí.

Jimmy Choo střevíčky

Tieto zlaté črievičky sú fotené v talianskom Miláne v predajni Jimmy Choo (2018).

Kto je Chow?

Áno, toto je jeho rodné priezvisko. Meno Jimmy Choo vzniklo klasicky nesprávnym prepisom rodného listu. Narodil sa na ostrove Penang v Malajzii v roku 1961 v rodine výrobcov obuvi. Jednoducho len nasledoval rodinné tradície. Svoje prvé topánky vyrobil už v 11 rokoch.

Elegantné, zvodné a hravé topánky

V Londýne chodil na Cordwainers's Technical College a London College of Fashion. Odvtedy tam žije. Prvú kolekciu topánok uviedol na trh v roku 1984 pod značkou Lucky Shoes. 

V roku 1990 sa stala patrónkou jeho tvorby princezná Diana z Walesu, ktorej nosil na skúšku topánky priamo do Kensingtonského paláca. Vraj si nakúpila topánky jedného štýlu v niekoľkých farbách, aby ich mohla kombinovať s oblečením podľa potreby. 

Medzi jeho fanúšikov patrí i vojvodkyňa z Cambridge. Od sultána z Pahangu v Malajzii dostal titul Dato. 

Svoj prvý obchod s konfekčnou obuvou otvoril v New Yorku v roku 1998 spoločne s Tamarou Mellon a ďalší nasledovali. Neskôr predal svoj 50% podiel vo firme a konfekciu ďalej navrhovala jeho neter Sandra Choi. V roku 2017 prevzal firmu Michael Kors Holdings.

Pan Choo sa venuje navrhovaniu len vysoko exkluzívnych topánok a doplnkov pod značkou Jimmy Choo Couture. Sú vyrábané ručne.

Verí vo feng shui. S designom predajne blízko Harvey Nichols v Londýne mu pomáhal majster z Malajzie. Podľa tejto filozofie otočil pokladňu odo dverí, aby peniaze neutekali von.

 

parfémy Jimmy Choo
 

A čo filmové hviezdy? 

Tie jeho ihličkové podpätky jednoducho milujú. A rovnako tak filmári. Jeho výtvory ste mohli vidieť napríklad vo filmoch Charlieho anjeli, Diabol nosí Pradu alebo Sex v meste. Jimmyho topánky sa objavujú pravidelne na červenom koberci. Na svoje ladné nôžky ich obúvajú hviezdy ako Madonna, Halle Berry, Reese Witherspoon, Ema Stone, Katy Perry, Jessica Alba, krásna Michelle Obama a desiatky ďalších.

Bezkonkurenčná zručnosť a posadnutosť detailom

Jimmy Choo má zmysel pre krásu so smelo hravou dušou. Topánky, doplnky i parfumy Jimmy Choo sú určené kozmopolitnej, nenútene pôvabnej, hravej a inštinktívne zvodnej žene... ale tiež odvážnemu a štýlovému mužovi.

Vôňa luxusu 

Parfumy Jimmy Choo odzrkadľujú glanc a zvodnosť značky. Predstavte si ženskosť, luxus a štýl chytené do jednej fľaštičky.

Jimmy Choo vůně

Luxusné flakóny dámskych vôní Jimmy Choo.

ochutnAjte z nÁšho youtube kanálu

Energetická dámska vôňa I Want Choo od Jimmy Choo

ZOBRAZIŤ CELÉ VIDEO

Partnerské salóny

Nájdite si cestu do salónu krásy. Naše partnerské salóny sa o vás budú starať s láskou. Učíme ich tie najlepšie pracovné postupy k starostlivosti o pleť a pokožku tela. Učíme ich poznať vaše problémy a riešiť ich. Zverte sa im a pomôžu vám zachovať si a získať krásnu a zdravú pleť..

  • SALÓNY THALGOMORSKÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY LONDONTOWNNECHTOVÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY MARIA GALLANDLUXUSNÁ KOZMETIKA

Pre všetky partnerské salóny

WEBOVÁ PREZENTÁCIA ZDARMA

CHCEM SA STAŤ PARTNERSKÝM SALÓNOM
BKate kozmetika na obocie

Neviete si rady s výberom správnej kozmetiky?

POMôŽEME VÁM VYBRAŤ. PÍŠTE DO chatu

BLOG: Zistite si svoj typ pleti