• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK

Kozmetická taštička

zdarma
kU každému produktu
kadalys kosmetická taštička

SOUTĚŽ na instagramu

o 2 x Yummy sprchový gel

VYHRAJTE 2x voňavý Yummy sprchový gel s aktivními látkami ze žlutého banánu a s aloe vera!! 💛  Z vůně šťavnatých citrusů a tropického ovoce se vám budou sbíhat sliny. Do 17. 4. 2022


 

Kadalys Instagram

UDRŽATEĽNÁ BANÁNOVA VEDA
Kadalys zachraňuje banány nevhodné k predaju, extrahuje z nich aktívne látky a vyvíja bio kozmetiku. Je globálnym lídrom v banánovej vede. Spája vedu a udržateľnosť. 

Kadalys v e-shopu

banán je ovocIe krásy


aktívne látky z bio banánov

Molekuly banánov majú výnimočné účinky proti starnutiu, na nápravu a upokojenie pleti. Kadalys využíva aktívne látky zo zelených, žltých aj ružových banánov. 

Kadalys v e-shopE
banánovník

Z lásky k pleti aj planéte


udržateľne, bio & cruelty free 

kadalys E-SHOPE
Kadalys kosmetika
Blog

článok na blogu

Účinky banánov v prírodnej kozmetike 

Banán je skvelý ako ľahká desiata, ale dokáže pomôcť aj vašej pleti. Hojí rany a zápaly, hydratuje a tonizuje pleť. Zmierňuje vrásky a napráva suchú a popraskanú pokožku. 

prečítať si blog

Kadalys je vysoko účinná bio kozmetika s aktívnymi látkami z banánov 

Kadalys kosmetika

Kadalys spája vedu a udržateľnost.

Udržateľná banánová veda 

Čo to vlastne znamená? Spojenie vedy a udržateľnosti. Kadalys vyvýja ingrediencie z vedlajších produktov banánového priemyslu. Kombinuje karibské liečebné metódy s najnovšími vedeckými inováciami pre extrakciu vzácnych molekúl z banánov. Aktívne zložky z banánovníkov analyzujú už od roku 2010, čím rozvíjajú celosvetovo uznávané znalosti v oblasti banánovej vedy.     

"Kadali" v sanskrite označuje banánovník 

Kadalys si uvedomujú, že prírodné zdroje sa stenčujú, preto im záleží na riadnom fungovaní obehového hospodárstva. Premieňajú poľnohospodársky odpad z banánového priemyslu na kozmetické bioaktívne ingrediencie. Spoločnosť Kadalys spolupracuje s lokálnymi producentmi na ostrovoch Martinik a Guadeloupe. Využíva ich znalosti a metódy rešpektujúce životné prostredie, čo umožňuje spoločnosti Kadalys posilniť dohľadateľnosť, kvalitu, bezpečnosť a zdravotnú nezávadnosť hlavných surovín. 

Extrakcia biologicky aktívnych látok banánu sa riadi zásadami zelenej chémie, ktorá integruje rozvoj procesov šetrných k životnému prostrediu. Navyše, 1 % ich zisku venujú banánovému priemyslu. Podporujú výskumný program presadzujúci nové inovatívne, udržateľné systémy kultivácie a posilňujú rôzne ďalšie výskumy. 

Prečo zrovna banány?

Banán je ovocím krásy a bioinovácie, ale taktiež je symbolom láskavosti a veľkorysosti. Banánovník je štedrou a nezištnou rastlinou. Jeho široké listy prinášajú tieň iným susedným rastlinným druhom, čím napomáha k ich rastu. Každá časť banánovníka má využitie a fytoterapeutickú hodnotu.   

Táto rastlina sprevádza ľudstvo už viac ako 300 rokov. Najmä v roku 1736, keď francúzsky kráľovský rod umožnil pestovanie banánov otrokom na Martiniku. Pestovanie banánov prinieslo lokálnemu obyvateľstvu autonómiu, emancipáciu a nové prehodnotenie ceny pôdy Francúzskych Antíl. S Kadalys dnes banány predstavujú symbol udržateľnejšieho a inkluzívnejšieho kapitalizmu. 

Hodnoty Kadalys

Výskum, je inšpirovaný karibskými liečivami a rešpektuje prírodu. V Kadalys veria v produkty z obnoviteľných zdrojov a vybudovanie obehovej ekonomiky, ktorá nie je založená na plýtvaní.  Podporujú miestnych pestovateľov v Karibiku, ktorí sú zároveň podielnikmi Kadalys, a tým zaisťujú fair trade podmienky.  Recykláciou všetkých častí banánovníka optimalizujú zdroje a starajú o životné prostredie. Veria, že krása môže byť rôznorodá - produkty Kadalys sú pre všetky typy a farby pleti. Pre ženy aj mužov. Bez rozdielu. Verí v blaho zvierat. Ich kozmetika je cruelty-free a neobsahuje látky živočíšneho pôvodu. 

“Prostredníctvom Kadalys som chcela vytvoriť kozmetiku založenú na etických princípoch, bez kompromisov medzi skvelou účinnosťou, prirodzenosťou a občianskou povinnosťou.”  

Shirley Billot  
zakladateľka 

banánová farma

Kadalys podporuje pestovateľov banánov na ostrovoch Martinik a Guadeloupe. Prisoieva k cirkulárnej ekonomike.

Kadalys pro všechny typy pleti

Pre všetky typy pleti. Pre mužov i ženy.

Rešpekt k odlišnosti

Banány sú v mnohých kultúrach od pradávna symbolom krásy. Napríklad hinduisti ich považovali za reinkarnáciu bohyne krásy, Lakšmí. 

“Moje nespočetné cesty a môj zmiešaný pôvod (kaukazský, ázijský, africký) mi prirodzene dodali túžbu vytvoriť produkt a textúry, ktoré by sa prispôsobili všetkým typom pleti, odtieňom a taktiež klimatickým podmienkam.„ 

Shirley Billot 

Banány sú jedny z najobľúbenejších plodov na svete, a preto sú symbolom cestovania a kríženia. Zosobňujú víziu kozmopolitnej krásy bez ohľadu na pôvod. Preto ani Kadalys nehľadí na pôvod a farbu pleti. Víta rôznorodosť a podporuje všetky ženy a mužov v tom, aby sa rešpektovali takí, akí sú. Kozmetika Kadalys je prispôsobená všetkým typom a farbám pleti, a rôznym klimatickým pásmam. Sú určené samozrejme pre ženy i pre mužov.

100% prírodné olejové banánové extrakty

Bioaktívne zložky v tejto kozmetike sú olejové banánové extrakty získané patentovanými postupmi ekologickej extrakcie olejov. Sú 100% prírodné, bez GMO, alergénov, konzervantov a znečisťujúcich toxických látok. Naše banánové bioaktívne látky sú testované bez chlordekónu a neobsahujú pesticídy. Sú vyrábané eticky a ekologicky a rešpektujú životné prostredie a lokálnu ekonomiku.   

3 banánové extrakty -> 3 rady

Vďaka výskumu vieme, že molekuly banánov majú výnimočné účinky proti starnutiu a na naprávanie a upokojovanie pleti. Banánovník obsahuje veľké množstvo antioxidantov. Fytosteroly spomaľujú starnutie pleti tým, že regulujú zápaly. Obnovujú hydrolipidový film a spevňujú. Polyfenoly zasa blokujú voľné radikály a chránia bunky pred oxidatívnym stresom.

ZELENÝ BANÁN – čistiaci – vyrovnáva, napráva povrch pleti a pôsobí proti prvotným znakom starnutia. Je bohatý na omega-6,9, polyfenoly, fytosteroly, vitamín E. Efektívne reguluje hydrolipidový film, chráni a rieši nedokonalosti, ako sú akné a fliačiky, a vyhladzuje textúru pleti. Pôsobí proti voľným radikálom, ktoré spôsobujú predčasné starnutie pleti.  

ŽLUTÝ BANÁN  - lifting – spevňuje a regeneruje. Je bohatý na omega-3,6,9, vitamín E, polyfenoly, fytosteroly. Je určený na viditeľné znaky starnutia. Regenereju, spevňuje a pomáha redukovať vrásky. Pôsobí i na nedokonalosti zrelej pokožky, ako sú tmavé škvrny. Zvyšuje tvorbu kolagénu, elastínu a proteínu mladosti zvaného Klotho. 

RŮŽOVÝ BANÁN – podpora jasu – rozjasňuje a našuchorí pleť, pôsobí obecne proti starnutiu. Je bohatý na omega-6,9, polyfenoly, kyselinu ricinolejovú. Vaša pleť bude žiariť zdravím. Pôsobí silno antioxidačne, redukuje tmavé škvrny a vyrovnáva odtieň pleti. Pôsobí protizápalovo, proti oxidačnému stresu a chráni cievy. Dodá pleti viditeľnú energiu. Stimuluje syntézu kolagénu. Ružový banán je vnímaný ako ovocie šťastia a je dobrým zdrojom dopamínu. Poskytuje ľahkú UV ochranu, ktorá bráni predčasnému starnutiu pleti.   

kosmetika Kadalys

Molekuly banánov majú výnimočné účinky proti starnutiu pleti.

pleťové bio oleje Kadalys

Bestsellerom značky sú suché, 100% prírodné oleje s bioaktívnymi látkami z banánov.

Ocenenie za účinné, prírodné produkty

Blue Beauty logoKadalys získal cenu Blue Beauty Brand of the Year 2021 v USA. Tato súťaž oceňuje značky a produkty za ich ekologickú zodpovednosť a pozitívni vplyv na životné prostredie. 

Každý rok, už od založenia firmy Kadalys, je viac ako polovica ich produktov oceňovaná a odporúčaná pre ich účinky a výnimočné prírodné zloženie.  Tieto drahocenné poklady sú zárukou kvality a právom boli ocenené porotou spotrebiteľov: Les Victoires de la Beauté and Le Meilleur Produit BIO (Najlepší Bio produkt) - francúzske ocenenie vyzdvihujúce najlepšie hodnotené bio a eko produkty.   

bio kosmetika Kadalys

ochutnAjte z nášho youtube kanálu

Rozhovor so zakladateľkou Kadalys

ZOBRAZIŤ CELÉ VIDEO

Partnerské salóny

Nájdite si cestu do salónu krásy. Naše partnerské salóny sa o vás budú starať s láskou. Učíme ich tie najlepšie pracovné postupy k starostlivosti o pleť a pokožku tela. Učíme ich poznať vaše problémy a riešiť ich. Zverte sa im a pomôžu vám zachovať si a získať krásnu a zdravú pleť..

  • SALÓNY THALGOMORSKÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY LONDONTOWNNECHTOVÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY MARIA GALLANDLUXUSNÁ KOZMETIKA

Pre všetky partnerské salóny

WEBOVÁ PREZENTÁCIA ZDARMA

CHCEM SA STAŤ PARTNERSKÝM SALÓNOM
Kadalys sleeping mask

Neviete si rady s výberom správnej kozmetiky?

POMôŽEME VÁM VYBRAŤ. PÍŠTE DO chatu

BLOG: Zistite si svoj typ pleti