• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK

THALGO

sleva až

50%
zobrazit akční zboží
Abercrombie

Parfumy Karl Lagerfeld logicky nadväzujú na tvorbu dnes už ikonického módneho dizajnéra. Jeho vône zosobňujú skutočný magnetizmus muža a ženy, pocit sily sebadôvery a túžby. 

Karl Lagerfeld parfémy

obľúbené miesta KarlA LagerfeldA 
kolekcia City

Vydajte sa na obľúbené miesta Karla Lagerfelda. Miesta, kde tvoril, žil a pracoval. Každá vôňa predstavuje jednu ulicu a jednu špecifickú vôňu miesta. 

chcEM do e-shopu
Karl Lagerfeld kolekce vůní city

elegantná PRVá VôňaKarl Lagerfeld

Ochutnajte odvážne a nadčasové vône pre ženy a mužov podľa slávneho návrhára 

chcEM do e-shopu
Karl Lagerfeld parfém pro ženy
Karl Lagerfeld Les Matieres

Nerozlučné dvojice vôní Les Parfums Matieres

Legendárny návrhár vône ušil zo vzácnych ingrediencií. Jeho cieľom bolo vytvoriť šatník esenciálnych vôní. 

v našOm e-shopE
článek na blogu

článOk na bloguAko si vybrať parfum podľa rodiny vôní? 

Ako vám môžu parfumové skupiny pomôcť pri výbere toho správneho parfumu? V tomto blogu zistíte, čo znamená „rodina vôní“. 

CHCEM si pRečítať článok

 

Karl Lagerfeld

Volám sa Karl, Karl Otto Lagerfled

Karl Lagerfeld patrí k najuznávanejším módnym návrhárom vôbec. Niektorými obdivovaná, pre iných kontroverzná osobnosť sveta módy. Oficiálne sa narodil v nemeckom Hamburgu 10. septembra 1933 (sám dátum narodenia nikdy nepriznal). Vogue o ňom napísal: "Je jedinečným interpretom nálady okamžiku".

"Môj život je ako science-fiction"

Otec, uznávaný obchodník, ktorý vďaka technológii kondenzovaného mlieka, ktorú ako prvý úspešne predstavil v Nemecku, zhromaždil slušný majetok. Staršia sestra Martha "polovičná" sestra Thea, spoločne s matkou, špičkovou huslistkou, vytvorili Karlovi zdravý domov. Domov, kde u večerného stola nechýbala religiózna filozofia. 

Neľahké začiatky 

Túžba po móde, bola už v malom Karlovi, keď si vystrihoval postavy z módnych časopisov. V iba 14 rokoch dochádza k záveru, že jeho kariéra musí začať mimo Nemecka. S požehnaním rodičov odchádza do Paríža. Dva roky posiela skice a vzorky látok do rôznych súťaží, až jedného dňa víťazí v kategórii plášťov. Stretáva sa s ďalším výhercom a budúcim kamarátom Saint Laurentem. 

Veľmi krátko na to nastupuje na plný úväzok k Pierre Balmainovi, spočiatku ako junior asistent a následne ako učeň. Tri vyčerpávajúce roky tvrdo pracuje, až dostane ponuku od konkurencie, na pozíciu kreatívneho riaditeľa. 

Karl Lagerfeld

Módny návrhár, fotograf, spisovateľ, ... Karl Lagerfeld

Karl Lagerfeld parfémy

 

Vstup medzi elitu

Je to dobrá práca, ktorá mu zaistí možnosť navrhovať kolekcie pre Chloe, Fendi a ďalších. Je prijatý do sveta módneho priemyslu, vďaka jeho novátorstvu a zmyslu pre okamih. Nápady pre svoje modely však rád hľadal aj na blších trhoch.

Jeho sila je vo výkonnosti a efektivite. Je mužom, ktorý publikuje mnoho kníh, fotograf, ktorého editoriály sú súčasťou mnohých časopisov a mimo tento koncert zručností je návrhárom pre Karl Lagerfeld, Tommy Hilfiger, Chanel a Fendi a ďalších. 

Život ide ďalej

V osemdesiatych rokoch minulého storočia sa stáva hlavnou hviezdou sveta módy. Média ho priam zbožňujú pre jeho meniaci sa vkus a spoločenský život. Často je videný s inými hviezdami vtedajšej doby, medzi ktoré patrí i Andy Warhol, hlavná postava pop artu a Karlov veľmi dobrý priateľ.

Jeho reputácia je jedinečná. Dokáže navrhovať pre iné značky celkom odlišnú módu a to vie len máloktorý návrhár. Na počiatku roku 1980 sa mu podarí skutočne husársky kúsok.  Svojou kolekciou navráti Chanel, v tej dobe takmer mŕtvu značku, na výslnie. 

V roku 1984 rozbieha vlastnú firmu, ktorá má vo svojej vízii "intelektuálnu zmyselnosť". V priebehu rokov sa značka profiluje ako vysoko kvalitné krajčírstvo s ručne šitými kúskami v jasných farbách. V roku 2005 ju predáva firme Tommy Hilfiger. 

Posledné roky svoju tvorivú činnosť uplatňuje na poli filmu, fotografie. V roku 2011 navrhuje okuliare pre švédsku firmu Orrefors. Jeho diár je stále nabitý. Toho istého roku stihne ešte navrhnúť aj kolekciu pre Macy. 

"Čo sa mi páči najviac? Robiť to, čo som ešte nerobil." Karl Lagerfeld

 

 

Karl Lagerfeld vůně New York pro muže

 

Vône od Karla Lagerfelda robia život krásnejším

Ako hovorí, „parfum je ako móda pre váš nos...” Obe nové vône úplne vystihujú ducha Karla Lagerfelda a sú esenciou jeho moderného ducha a jeho predstáv o svete módy a designu. Karlovi sa podarilo vytvoriť štýl, ktorý je prístupný všetkým.

"nes nie je móda len o oblečení. Je to celok. Nie sú len doplnky alebo okuliare, ale taktiež vôňa. Pre značku je dôležité mať vlastný rad parfumov, ktorá ju stelesňuje. Vôňa je rovnako dôležitá časť módy ako oblečenie."

emotiKarl: Karl Lagerfeld prepísal svoj módny svet pomocou smajlíkov

V jednom obrázku je viac emócií než v tisícke slov. Tak prečo to nevyužiť! Slávny návrhár stále dokáže neuveriteľne prekvapiť. Vytvoril vlastný digitálny jazyk.

Ten nový    od    je cool   !

Karl Lagerfeld parfémy

 

 

 

 

Partnerské salóny

Nájdite si cestu do salónu krásy. Naše partnerské salóny sa o vás budú starať s láskou. Učíme ich tie najlepšie pracovné postupy k starostlivosti o pleť a pokožku tela. Učíme ich poznať vaše problémy a riešiť ich. Zverte sa im a pomôžu vám zachovať si a získať krásnu a zdravú pleť..

  • SALÓNY THALGOMORSKÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY LONDONTOWNNECHTOVÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY MARIA GALLANDLUXUSNÁ KOZMETIKA

Pre všetky partnerské salóny

WEBOVÁ PREZENTÁCIA ZDARMA

CHCEM SA STAŤ PARTNERSKÝM SALÓNOM
Thalgo Source Marine

Neviete si rady s výberom správnej kozmetiky?

POMôŽEME VÁM VYBRAŤ. PÍŠTE DO chatu

BLOG: Zistite si svoj typ pleti