• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK

THALGO

sleva až

50%
zobrazit akční zboží
Abercrombie

Harmonizujte svoju vnútornú a vonkajšiu krásu. Luxusnú profesionálnu kozmetiku vytvorila parížska tanečnica a kozmetička Marie Gallandová s jedinečnou víziou o aktívnej kráse. Nájdete ju exkluzívne v salónoch krásy a v Sensualité. 
 

Maria Galland kosmetika

profesionálna starostlivosť od roku 1962 Vedecká inovácia 

Madam Maria Gallandová spojila špičkový výskum v oblasti dermatológie s najväčšími odbornými znalosťami v kozmetike a vytvorila vlastné laboratórium. Jej cieľom bolo a stále je odhaľovať najväčšie tajomstvá fungovania pleti. Inšpiruje sa vedeckými inováciami. 

preskúMať produkty
Maria Galland kosmetika

PLEŤ JE ZRKADLOM VÁŠHO ŽIVOTA 

Salónové ošetrenie 

Pleť je mozaika rôznorodých potrieb, preto terapeutky Maria Galland zostavujú ošetrenia pleti podľa revolučnej mozaikovej modelačnej metódy. Diagnostikujú potreby každej zóny pleti a zostavujú starostlivosť na mieru. Zverte svoju pleť týmto špecialistkám školeným v Sensualité. 

preskúmať ošetrenie
Maria Galland ošetření
Maria Galland salony

10 000 salónov krásyv 40 krajinách

Po mnohých rokoch úspechov dnes so značkou MARIA GALLAND PARIS pracuje na 8 000 salónov krásy, kozmetických štúdií, inštitútov a relaxačných kúpeľov v 40 krajinách sveta. Je tak stále na prvých priečkach v oblasti vývoja kozmetickej starostlivosti. 

Nájdite si salón vo svete
Obličejová jóga video návod

článOk na bloguVyskúšajte tvárovú jógu od profesionálov

Už ste počuli o tvárovej jóge? Vyskúšajte náš 5denní program zostavený profesionálmi a užite si jej účinky proti starnutiu a na relaxáciu. Stačia 2 minúty denne.

video návod

NAjobľúbenejšie

 

Luxusní péče Mille

komplexná STAROSLTIVOSŤ proti stárnutIUMille

Obsahuje patentovaný TOP-C MG komplex s 24k zlatom, bunkovým aktivátorom druhej generácie, bielou hľuzovkou a bunkovými peptidmi. Bunkový aktivátor je inšpirovaný objavom mechanizmu ochrany buniek pred starnutím  oceneným Nobelovou cenou v roku 2009. 

Mille v e-shopE

Pleť je ako mozaika rôznorodých potrieb, preto Maria Galland zostavuje ošetrenie každej pleti na mieru. 

kosmetika Maria Galland

Kľúčom ku kráse je energie. Každá žena má svoju vlastnú a jedinečnú.

Učíme vás starať sa o seba 

Vaše pleť je rovnako jedinečná ako vy. Francúzska kozmetika Maria Galland Paris si poradí jak s náročnou pleťou, tak aj s náročnou zákazníčkou. Vie totiž, že každá oblasť pleti má trochu iné potreby. Preto vyvinula Mozaikovú modelačnú metódu. Je revolučným ošetrením pleti, ktoré má základy už v 60. rokoch 20. storočia.  Je založená na energii, harmónii a precíznosti. Jej tvorkyňa, vizionárka Maria Gallandová, pochopila, že najúčinnejšou cestou pre získanie krásnej pleti je diagnostika potrieb každej jej zóny a zostavenie starostlivosti na mieru. 

„Pleť je mozaikou rôznorodých potrieb, ktoré dokonale naplňuje starostlivosť na mieru.“
Maria Gallandová

Prístup Marie Gallandové k starostlivosti o pleť stojí na 3 základných pilieroch:  
- metóda profesionálnych ošetrení 
- vysoko účinné produkty pre domácu starostlivosť 
- podpora vyváženého životného štýlu 

 

Ako sa zrodila Maria Galland? 

Madam Gallandová mala nevšednú predstavu o pleťovej starostlivosti a zdôraznení krásy. Prišla spolu s dermatologickými odborníkmi s pojatím starostlivosti rovnako individuálnou ako je pleť každého z nás. S pojatím, ktoré bolo v tej dobe veľmi avantgardné. 

Harmonizujte svoju vnútornú a vonkajšiu krásu 

Vo svojom parížskom apartmáne si mladá Francúzka, vlastným menom Colette Pierret, otvorila v roku 1962 skromné kozmetické poradenstvo. Každej klientke ušila starostlivosť priamo na mieru. Tento koncept zožal ohromný úspech a Madam Gallandová čoskoro založila špeciálne kozmetické laboratóriá. Potom si otvorila priamo v srdci mesta, v ulici Chateaubriand, salón krásy a pomenovala ho Maria Galland Paris. 

360° diagnóza

Komplexný prístup značky Maria Galland je založený na kompletnej personalizácii. Diagnostikuje nie len vyrovnanosť pleti, ale taktiež životného štýlu. Pridaná hodnota značky sú pravidelné a precízne školenie terapeutiek. Ich ruky sú neobyčajne cvičené na metódy pleťových ošetrení a rituálov.   

Madam Maria Galland

Pani Maria Gallandová

hotely Maria Galland na světě

Prestížne spa po celom svete si vybrali koncept pod značkou Espas Galland Paris. 

Prestížne spa po celom svete 

 

Po mnohých rokoch úspechov dnes so značkou MARIA GALLAND PARIS pracuje na 10 000 salónov krásy, kozmetických štúdií, inštitútov a relaxačných kúpeľov v 40 krajinách sveta. Je tak stále na prvých priečkach v oblasti vývoja kozmetickej starostlivosti. 

180 prémiových spa* a tisíce salónov krásy uzavrelo so značkou partnerstvo a zdieľa tak jej filozofiu, hodnoty a osobité, vysoko kvalitné služby. Získavajú 100% starostlivosť.

Najbližší salón, kde si môžete užiť ošetrenie a príjemné dotyky školenej terapeutky, nájdete v našej mape tu.

kosmetika Maria Galland Paris

ochutnAjte z nášho youtube kanálu

Pozrite sa na salónový rituál

ZOBRAZIť CELÉ VIDEO

Partnerské salóny

Nájdite si cestu do salónu krásy. Naše partnerské salóny sa o vás budú starať s láskou. Učíme ich tie najlepšie pracovné postupy k starostlivosti o pleť a pokožku tela. Učíme ich poznať vaše problémy a riešiť ich. Zverte sa im a pomôžu vám zachovať si a získať krásnu a zdravú pleť..

  • SALÓNY THALGOMORSKÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY LONDONTOWNNECHTOVÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY MARIA GALLANDLUXUSNÁ KOZMETIKA

Pre všetky partnerské salóny

WEBOVÁ PREZENTÁCIA ZDARMA

CHCEM SA STAŤ PARTNERSKÝM SALÓNOM
Hydra Global Maria Galland

Neviete si rady s výberom správnej kozmetiky?

POMôŽEME VÁM VYBRAŤ. PÍŠTE DO chatu

BLOG: Zistite si svoj typ pleti