• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK

THALGO

sleva až

50%
zobrazit akční zboží
Abercrombie

Unikátne vône pre ženy a mužov, ktorí milujú mesto a obdivujú vesmír. Pre milovníkov prírody a módy s citom pre luxus. 

parfémy Moncler

REVOLUČNÉ PARFUMYMoncler s displejom

Napíšte odkaz svojmu miláčikovi priamo na displej jeho / jej obľúbenej vône. Stačí si stiahnuť aplikáciu, spárovať s parfumom a písať. Displej nájdete na vôňach 150 ml. Dopĺňajte ju potom náhradnou náplňou. 

V NAŠOM E-SHOPE
parfemy Moncler

luxusná kolekcia
Les Sommets

Moncler píše novú kapitolu svojej olfaktorickej odysey uvedením kolekcie Les Sommets. Jej názov možno preložiť ako "vrcholky hôr". Pripomína horskú krajinu a alpské stromy. Päť luxusných parfémov dopĺňa izbová vôňa a sviečka.

v nAŠOM E-SHOPE
Les Sommets Moncler
Moncler Pour Femme

cool vôňa pre neho, PRE ŇUMoncler

Pour Femme a Pour Homme drážajú jedinečnosť prírody v kombinácii s novými technológiami.  

v našOm e-shopE
Moncler parfém

článOk na bloguAko správne používať parfum?

Jednoducho parfum streknúť a ísť? Ale kam? A aký typ vône si vôbec vybrať? Aj nosenie parfumov má svoje zákonitosti. 

CHCEM VEDIEŤ VIAC

Odvážne, elegantné a prekvapujúce. Ojedinelé vône s dobrodružným zmyslovým zážitkom. 

Moncler

Moncler je synonymom pre ochranu, remeselné spracovanie a kreativitu

Vône plné prírody a luxusu

Značka uviedla prvé dva parfumy, ktoré predstavujú skutočnú expedíciu pre vaše zmysly. Obe vône sú vzájomne prepojené chémiou a príbehom. Odrážajú odvážnu synergiu prírody, skúmania a objavovania, to sú základné kamene univerza Moncler. Globálna značka Moncler odráža horské dedičstvo a nové poňatie luxusu. V harmónii kontrastov evokuje každá z vôní sviežu, chladivú ódu na jedinečnosť prírody, zabalenú do opulentného kokóna hrejivosti.

Značka Moncler sa zrodila v roku 1952 v Monestier-de-Clermont, malej dedinke v horách neďaleko Grenoble, so zameraním na športové oblečenie do hôr. Pôvod názvu sa skrýva v jeho samotných koreňoch: Moncler je v skutočnosti skratka názvu Monestier-de-Clermont. Tu René Ramillon a Andre Vincent založili v roku 1952 spoločnosť, ktorá začala vyrábať preslávené páperové bundy a vytvárať oblečenie určené k ochrane robotníkov, ktorí ich nosili cez montérky. Bundy poskytovali vysokú odolnosť a ochranu i v najnáročnejších klimatických podmienkach a boli vyskúšané na rôznych expedíciách.

Dnes má značka sídlo v Taliansku. Počas rokov spojila svoj štýl s technologickým výskumom, ktorému asistovali odborníci tradičnej kolekcie horného horského oblečenia. V roku 2003 prevzal spoločnosť Remo Ruffini, ktorý je v súčasnosti jej predsedom a generálnym riaditeľom.

Značka Moncler je postavená na pevných základoch priekopníckeho outdoorového ducha a prirodzenej túžby po inováciách. Predstavuje svetový štandard v oblasti dámskych a pánskych prešívaných páperových búnd a dynamického sortimentu oblečenia a doplnkov, ktoré stoja na hranici moderného luxusu a vysoko výkonného športového oblečenia. 

Revolučný a prelomový design

Vône sú uložené do jedinečného flakóna v tvare "borraccia", ktorý je obklopený rebrovaným strieborným povrchom a uzáverom. Inšpiráciou je horolezecký pôvod značky a ikonické prešívané vetrovky Moncler.

Na svetovom trhu s vôňami zaujme unikátnym vyhotovením flakóna s LED obrazovkou, ktorá zdobí doplňovaciu fľaštičku parfumovej vody vo veľkosti 150 ml. Tento exkluzívny technologický designový prvok je ideálny k osobnému vzkazu alebo želaniu a je trvalou ozvenou ducha značky Moncler.

parfémy Moncler

Vôňa Moncler

Moncler parfémy

ochutnAjte z nášho youtube kanálu

Parfumy Moncler

ZOBRAZIT CELÉ VIDEO

Partnerské salóny

Nájdite si cestu do salónu krásy. Naše partnerské salóny sa o vás budú starať s láskou. Učíme ich tie najlepšie pracovné postupy k starostlivosti o pleť a pokožku tela. Učíme ich poznať vaše problémy a riešiť ich. Zverte sa im a pomôžu vám zachovať si a získať krásnu a zdravú pleť..

  • SALÓNY THALGOMORSKÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY LONDONTOWNNECHTOVÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY MARIA GALLANDLUXUSNÁ KOZMETIKA

Pre všetky partnerské salóny

WEBOVÁ PREZENTÁCIA ZDARMA

CHCEM SA STAŤ PARTNERSKÝM SALÓNOM
Thalgo Source Marine

Neviete si rady s výberom správnej kozmetiky?

POMôŽEME VÁM VYBRAŤ. PÍŠTE DO chatu

BLOG: Zistite si svoj typ pleti