• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK

THALGO

sleva až

50%
zobrazit akční zboží
Abercrombie

Unikátne vône pre ženy a mužov, ktorí milujú mesto a obdivujú vesmír. Pre milovníkov prírody a módy s citom pre luxus. 

parfémy Moncler

REVOLUČNÉ PARFUMYMoncler s displejom

Napíšte odkaz svojmu miláčikovi priamo na displej jeho / jej obľúbenej vône. Stačí si stiahnuť aplikáciu, spárovať s parfumom a písať. Displej nájdete na vôňach 150 ml. Dopĺňajte ju potom náhradnou náplňou. 

V NAŠOM E-SHOPE
parfemy Moncler

cool vôňa pre ňu

Pour Femme

Odráža jedinečnosť prírody v kombinácii s novými technológiami. Najprv je pudrovo svieža, potom zmyselne kvetinová, až sa rozloží do návykových akordov horských drevín. Skutočná horská výprava pre vaše zmysly. 

v nAŠOM E-SHOPE
Moncler Pour Femme
parfém Moncler pro muze

cool vôňa pre nehoPour Homme

Najprv zeleno šalviová, potom drevitá, až sa rozloží do návykových akordov vzácnych horských drevín. Žiarivé srdce je naplnené tajomným cyprusom. Zemité a veľkolepé tóny zahrieva cédrové drevo. 

v našOm e-shopE
Moncler parfém

článOk na bloguAko správne používať parfum?

Jednoducho parfum streknúť a ísť? Ale kam? A aký typ vône si vôbec vybrať? Aj nosenie parfumov má svoje zákonitosti. 

CHCEM VEDIEŤ VIAC

Odvážne, elegantné a prekvapujúce. Ojedinelé vône s dobrodružným zmyslovým zážitkom. 

Moncler

Moncler je synonymom pre ochranu, remeselné spracovanie a kreativitu

Vône plné prírody a luxusu

Značka uviedla prvé dva parfumy, ktoré predstavujú skutočnú expedíciu pre vaše zmysly. Obe vône sú vzájomne prepojené chémiou a príbehom. Odrážajú odvážnu synergiu prírody, skúmania a objavovania, to sú základné kamene univerza Moncler. Globálna značka Moncler odráža horské dedičstvo a nové poňatie luxusu. V harmónii kontrastov evokuje každá z vôní sviežu, chladivú ódu na jedinečnosť prírody, zabalenú do opulentného kokóna hrejivosti.

Značka Moncler sa zrodila v roku 1952 v Monestier-de-Clermont, malej dedinke v horách neďaleko Grenoble, so zameraním na športové oblečenie do hôr. Pôvod názvu sa skrýva v jeho samotných koreňoch: Moncler je v skutočnosti skratka názvu Monestier-de-Clermont. Tu René Ramillon a Andre Vincent založili v roku 1952 spoločnosť, ktorá začala vyrábať preslávené páperové bundy a vytvárať oblečenie určené k ochrane robotníkov, ktorí ich nosili cez montérky. Bundy poskytovali vysokú odolnosť a ochranu i v najnáročnejších klimatických podmienkach a boli vyskúšané na rôznych expedíciách.

Dnes má značka sídlo v Taliansku. Počas rokov spojila svoj štýl s technologickým výskumom, ktorému asistovali odborníci tradičnej kolekcie horného horského oblečenia. V roku 2003 prevzal spoločnosť Remo Ruffini, ktorý je v súčasnosti jej predsedom a generálnym riaditeľom.

Značka Moncler je postavená na pevných základoch priekopníckeho outdoorového ducha a prirodzenej túžby po inováciách. Predstavuje svetový štandard v oblasti dámskych a pánskych prešívaných páperových búnd a dynamického sortimentu oblečenia a doplnkov, ktoré stoja na hranici moderného luxusu a vysoko výkonného športového oblečenia. 

Revolučný a prelomový design

Vône sú uložené do jedinečného flakóna v tvare "borraccia", ktorý je obklopený rebrovaným strieborným povrchom a uzáverom. Inšpiráciou je horolezecký pôvod značky a ikonické prešívané vetrovky Moncler.

Na svetovom trhu s vôňami zaujme unikátnym vyhotovením flakóna s LED obrazovkou, ktorá zdobí doplňovaciu fľaštičku parfumovej vody vo veľkosti 150 ml. Tento exkluzívny technologický designový prvok je ideálny k osobnému vzkazu alebo želaniu a je trvalou ozvenou ducha značky Moncler.

parfémy Moncler

Vôňa Moncler

Moncler parfémy

ochutnAjte z nášho youtube kanálu

Parfumy Moncler

ZOBRAZIT CELÉ VIDEO

Partnerské salóny

Nájdite si cestu do salónu krásy. Naše partnerské salóny sa o vás budú starať s láskou. Učíme ich tie najlepšie pracovné postupy k starostlivosti o pleť a pokožku tela. Učíme ich poznať vaše problémy a riešiť ich. Zverte sa im a pomôžu vám zachovať si a získať krásnu a zdravú pleť..

  • SALÓNY THALGOMORSKÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY LONDONTOWNNECHTOVÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY MARIA GALLANDLUXUSNÁ KOZMETIKA

Pre všetky partnerské salóny

WEBOVÁ PREZENTÁCIA ZDARMA

CHCEM SA STAŤ PARTNERSKÝM SALÓNOM
Thalgo Source Marine

Neviete si rady s výberom správnej kozmetiky?

POMôŽEME VÁM VYBRAŤ. PÍŠTE DO chatu

BLOG: Zistite si svoj typ pleti