• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK

ZĽAVA

do 17. 7. 2024

20%
KÓD: LETOSNAIF
Naif kosmetika detska a dospelacka

Dobrá starostlivosť bez starostí. Naif je kozmetika bez nezmyslov - teda bez potenciálne škodlivých látok. Vytvorili ju dvaja oteckovia pre svoje rozkošné bábätká, deti a nakoniec i ženy. Z lásky a so starostlivosťou. Buďte naivní! #benaif 

značka Naif

Starajte sa o svoje deti s kozmetikou 


bez nezmyslov

Žiadne chemikálie. Žiadne žiarivé farby. Žiadne nezmysly. 

chcEM do e-shopu
Naif přírodní kosmetika pro děti

pripravte sa na mimino starostlivo 
pre budúce maminky

Bezpečná, prírodná starostlivosť Naif pre tehotné a ich bábätká ošetruje pokožku a chráni ju pred vznikom strií a pigmentových škvŕn. Už si nemusíte robiť starosti. 

chcEM Starostlivosť prE maminky
Naif pro budoucí maminky
Naif pro dospělé

odlíčenie a čištenie

pre dospelákov aj pubertiakov

Čisté zloženie pleťovej a telovej kozmetiky sa o vás bude starať od hlavy až k pätám. Aj maminky, oteckovia a starší súrodenci chcú to najlepšie.

v našOm e-shopE
článek na blogu


článok na blogu
Ako sa starať o detskú pokožku?

V starostlivosti o detskú pokožku platí, že v jednoduchosti je krása. Poradíme vám, ako začať so starostlivosťou o pokožku bábätka a aká kozmetika sa vám bude hodiť. 

CHCEM si prečítať článok

Naif je prírodná kozmetika bez nezmyslov. Teda bez nezmyselných a potenciálne škodlivých ingrediencií. Vytvorili ju dvaja oteckovia pre svoje rozkošné bábätká, deti a nakoniec i ženy, vlastne pre všetkých "dospelákov". Z lásky a so starostlivosťou .

zakladatelé kosmetiky Naif

Jochem Hes a Sjoerd Trompetter berú ochranu detí pred škodlivými látkami
v kozmetike naozaj vážne.

Kozmetika bez nezmyslov

Keď sa Jochem Hes a Sjoerd Trompetter z Holandska stali otcami, otvorili sa im dvere do celkom nového sveta. Sveta starostlivosti o miminko. Objavili v ňom veľa krásy, ale tiež mnoho nástrah. Pri nákupoch začali študovať etikety a zistili, že je ťažké identifikovať, ktorá kozmetika je naozaj kvalitná a ktorá je niečo ako vlk prezlečený za ovcu. Boli prekvapení nevídaným množstvom škodlivých látok v konvenčnej detskej kozmetike. Chytila ich túžba to zmeniť. Opustili teda svoje zamestnania a dali sa do neúnavného hľadania toho najlepšieho pre naše deti.

A tak sa zrodil Naif (čítaj na:if). Značka bezpečnej pleťovej starostlivosti pre bábätká, deti a koniec koncov i maminky bez všetkých tých nepotrebných nezmyslov. Chráni naivitu mamičiek, ktoré sú pri nákupoch kozmetiky pre svoje deti vystavené mnohým falošným sľubom.

Buďte naivní! #benaif

Prečo Naif? Každé mimino sa rodí naivné: úprimné, bez predsudkov a nevinné. A oteckovia by ich také chceli mať čo najdlhšie. Žiadne dráždivé a škodlivé substancie, len jemné ingrediencie. Produkty bez zbytočných prídavných látok. Len to najlepšie.

Jochem a Sjoerd sa snažia robiť veci tak jednoducho, ako sa len dá. Vyvíjajú prírodnú kozmetiku, ktorá robí presne to, čo má: vyživuje, ošetruje, čistí a prináša zdravý vzhľad a pocit doslova od vlasov až po päty. Produkty sa vyrábajú v Holandsku a vyvíjané sú expertmi vo Švajčiarsku.

Bezpečný pre miminká. Silné hydratačné a upokojujúce vlastnosti.

Dôkazom sú tisíce pozitívnych ohlasov od rodičov, ktoré značka prijala behom posledných rokov.

 

Naif dětská kosmetika

 

 

 

Čo nájdete v Naif?

V produktoch používajú naozaj prírodné ingrediencie, ako sú:

- oleje z avokáda, semienok bavlny, sladkých mandlí, makadamových orechov, ľanu, slnečnicových semienok alebo marhuľových kôstok
- aloe vera
- bambucké maslo
- ryžový púder
- levanduľový a rozmarínový extrakt.
- hypoalergénne / nealergénne parfumy

Nič viac, nič menej. Pretože pokožka našich najmenších si zaslúži tu najlepšiu a najlogickejšiu starostlivosť. Produkty sú vegánske a sú vhodné aj na atopický ekzém. Sú dermatologicky testované a majú jemné textúry vyvinuté špeciálne pre detskú pleť.

Menej je viac. Ale len s tými správnymi ingredienciami. 

A čo v ňom nenájdete?

Žiadne chemikálie. Žiadne žiarivé farby. žiadne nezmysly.

 

NAIF NEOBSAHUJE napríklad tieto často používané látky:

Minerálne oleje, vedľajší ropný produkt, vytvárajú na pleti film a upchávajú póry. Blokujú hydratáciu a cirkuláciu kyslíku v pleti. Narúšajú schopnosť pleti eliminovať toxíny a podporujú tvorbu akné. Spomaľujú funkcie pleti a vývoj buniek. Spôsobujú predčasné starnutie.
Alergénne parfumy môžu spôsobiť reakciu na koži, bolesti hlavy, kašeľ a zvracanie, zmeny v chovaní.
PEG a syntetické penidlá: Polyethylen glykoly sa často používajú v kozmetických krémoch a olejových bázach. Môžu byť kontaminované 1,4-dioxanom, čo je ľudský karcinogén.
Sulfáty SLS / SLES sú syntetické substancie, ktoré sa používajú pre svoje čistiace a penivé vlastnosti. Spôsobujú podráždenie očí, vyrážky, stratu vlasov, lúpanie pokožky hlavy podobné lupinám a alergické reakcie.
Chemické konzervanty (napr. parabény) môžu spôsobiť podráždenie očí a pleti. Sú to endokrinné dizruptory, teda hormonálne aktívne látky, ktoré zasahujú do endokrinného systému a môžu tak narušiť fyziologické funkcie hormónov. Môžu spôsobovať sterilitu, predčasnú pubertu a hormonálnu nerovnováhu. Kontaminujú naše životné prostredie.
Esenciálne oleje môžu spôsobiť alergické reakcie.
Fenoxyethanol sa používa ako konzervant nebo na dodanie vône. Môže dráždiť pokožku a oči, spôsobovať alergické reakcie a zhoršovať ekzém. Podľa niektorých štúdií je toxický s účinkami na mozog a nervový systém.

 

Odporúča dermatologička

Dermatologička Ph.D.Elian Brenninkmeijer nie je jen odborníčkou na atopický ekzém s titulom z Academic Medical Center v Amsterdame, ale taktiež matka dvoch dcér. Rovnako ako Jochem a Sjoerd je prekvapená nedostatkom kvality konvenčnej detskej kozmetiky. Rada teda prijala ponuku podieľať sa na vývoji novej starostlivosti pre deti a podporila ich svojimi svojimi znalosťami a skúsenosťami.

„Pokožka je náš najväčší orgán, a preto má pre nás vysokú hodnotu.“

Pokožka miminiek je veľmi zraniteľná. Musí sa prispôsobiť novým podmienkam mimo maternicu matky. Je jemná a krehká. Všetko je pre ňu nové. Dotyky rodičov, ale tiež textílií, vody a kozmetiky. Citlivejšia pleť prudko reaguje na vplyvy prostredia. Môže sa na nej objaviť ekzém, suchosť, podráždenie z plienok a podobne. Každodenné umývanie a používanie mydla zmýva prirodzený mastný film, ktorý je treba nahradiť použitím hydratačného krému, mlieka alebo oleja. A to predovšetkým v zimnom období.


Ekzémy?

Produkty Naif nie sú vyvinuté na liečbu ekzému, ale sú na ekzematickú pokožku vhodné. Vyživujúci krém k hydratácii, olej do kúpeľa, umývací gél a šampón sú veľmi jemné aj pre takú pleť. Krém na zapareniny pre miminká je skvelý i na ekzematickú pokožku.

Ocenenia

 

Beauty ošetření pro pleť, tělo i mysl

Pleť
Zkrášlující rituály kombinují ošetření pleti a exkluzivní masážní techniky s rytmickými jemnými tahy, které prokrvují pleť, odplavují toxiny a probouzí sílu. Obnovují buněčnou energii, omlazují pleť, vyhlazují vrásky a obnovují jas. 
Ošetření jsou vhodná pro všechny věkové kategorie a typy pleti. 

Tělo
Relaxační tělové rituály přinesou absolutní pocit uvolnění a nepopsatelný pocit klidu. Účinná exfoliace těla pomocí peelingu, exkluzivní masáž s oleji a na závěr hedvábný tělový krém, přinesou krásu, hydrataci a zdravý vzhled pokožky.

Kosmetické ošetření značkou Thalgo

kosmetika Naif

prezentácia značky na youtube

Video Naif

ZOBRAZIť CELÉ VIDEO
Naif kosmetika pro deti

Neviete si rady s výberom správnej kozmetiky?

POMôŽEME VÁM VYBRAŤ. PÍŠTE DO chatu

BLOG: Zistite si svoj typ pleti

Partnerské salóny

Nájdite si cestu do salónu krásy. Naše partnerské salóny sa o vás budú starať s láskou. Učíme ich tie najlepšie pracovné postupy k starostlivosti o pleť a pokožku tela. Učíme ich poznať vaše problémy a riešiť ich. Zverte sa im a pomôžu vám zachovať si a získať krásnu a zdravú pleť..

  • SALÓNY THALGOMORSKÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY LONDONTOWNNECHTOVÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY MARIA GALLANDLUXUSNÁ KOZMETIKA

Pre všetky partnerské salóny

WEBOVÁ PREZENTÁCIA ZDARMA

CHCEM SA STAŤ PARTNERSKÝM SALÓNOM