• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK

JARNÍ

sleva až

15%
zobrazit akční zboží

Vlasová kozmetika od britského kaderníka. Pre očarujúce vlasy každý deň. 

značka Phil Smith

nové, väčšie baleniev recyklovanom plaste

Phil Smith hrdo oznamuje, že od roku 2021 sú  všetky fľaštičky vyrobené zo 100% recyklovaného plastu. Produkty obsahujú zodpovedne získavaný palmový olej a vegánske ingrediencie. 

phil smith v ESHOPE
Phil Smith péče o vlasy

starostlivosť phil smith je 

Cruelty-free
Vegan friendly

Rodina Phila Smitha sa snaží vyvíjať starostlivosť dobrú nielen pre vaše vlasy, ale taktiež pre planétu. Pritom si zachováva prémiovú kvalitu a dostupné ceny. 

chcem viac vlasovej starostlivosti
cruelty-free
Phil Smith péče o vlasy

najpredávanejší rad pre riadnu dávku hydratácieCoco Licious

Rozmaznávajte svoje vlasy exotickou vôňou a bohatými, hydratačnými vlastnosťami kokosového orecha. S Coco Licious budú viditeľne silnejšie a zdravšie. 

V NAŠOM ESHOPE
Blog Kadernicka radí:Ako si spravne umyvat vlasy?

článOk na bloguKaderníčka radí: Ako si správne umývať vlasy?

Namočím, napením, zabalím do osušky a hotovo. Čo môže byť na umývaní vlasov zložité? Často si ani neuvedomíme, koľkých chýb sa dopúšťame, a aký vplyv majú na kvalitu vlasov a pokožky. 

CELÝ ČLÁNOK

 

Phil Smith kadeřník

Buďte očarujúca každý deň!

 

Keď kaderník Phil Smith vytvoril vlasovú kozmetiku Be Gorgeous, jeho hlavným cieľom bolo umožniť vám vytvoriť si doma účes ako zo salónu. To všetko s prémiovou kvalitou, a pritom za dostupnú cenu. Pretože ide s dobou, inovovaný rad z roku 2021 nie je už len cruelty-free. Posúva sa ďaleko od plastov na jedno použití. Preto je teraz Be Gorgeous balené v 100% recyklovanom plaste, ktorý môže byť znova recyklovaný. Hľadá spôsoby, ako robiť viac udržateľné rozhodnutia, ktoré budú stále vysoko funkčné. Textúry novej vlasovej kozmetiky preformuloval. Teraz nie sú len priateľské k vegetariánom, ale taktiež vegan friendly.

Byť viac udržateľný by nemala byť voľba iba pre luxusné značky. Phil pridal do svojej vlasovej starostlivosti, ktorú poznáte a milujete, príchuť eco-friendly a taktiež väčšie fľaštičky!

Phil Smith nie je ale len oceňovaným kaderníkom celebrít a majiteľom salónov, je taktiež manželom, otcom a hlavne podnikateľom, ktorý sa starostlivosti o vlasy venuje už cez 36 rokov. Keďže vie, že o vlasy sa treba starať, vytvoril takú značku vlasovej kozmetiky, z ktorej si vyberie naozaj každý.

 

 

 

Medzinárodná značka, ktorá stále rastie

Vlasová kozmetika Phil Smith má už teraz veľmi sľubnú základňu. Na britskom trhu sa vyskytuje cez 13 rokov a v poslednej dobe začala expandovať do celej Európy, kde získava stále väčšiu popularitu. Poznať môžete aj jej mladšiu sestričku  – profesionálnu vlasovú kozmetiku bez silikónov a sulfátov s názvom Smith England. Obsahuje tie najlepšie prírodné extrakty z britských rastlín.

Phil Smith vlasová kosmetika

Phil Smith Be Gorgeous

 

Phil Smith Be Gorgeous

Široká ponuka pre všetky typy vlasov

 

Rad Phil Smith Be Gorgeous ponúka naozaj široký výber vlasovej kozmetiky, z ktorej si vyberie každý. Či už máte mastné, lámavé alebo vysušené vlasy, vďaka Philovým prípravkom a jeho hlbokej láske ku kaderníckemu remeslu, budú vaše vlasy opäť zdravé.

"Je pre nás dôležité prinášať vám vlasovú kozmetiku, ktorá nie je dobrá iba pre vaše vlasy, ale taktiež pre planétu. Pritom si zachováva prémiovú kvalitu a dostupné ceny. Hrdo oznamujeme, že všetky naše fľašky sú vyrobené zo 100% recyklovaného plastu. Naše produkty obsahujú zodpovedne získavaný palmový olej a vegánské ingrediencie. Navyše sú overené v medzinárodnom programe Leaping Bunny ako cruelty-free. Je to medzinárodný zlatý štandard pre produkty tohto typu."

Rodina Phila Smitha

 

Partnerské salóny

Nájdite si cestu do salónu krásy. Naše partnerské salóny sa o vás budú starať s láskou. Učíme ich tie najlepšie pracovné postupy k starostlivosti o pleť a pokožku tela. Učíme ich poznať vaše problémy a riešiť ich. Zverte sa im a pomôžu vám zachovať si a získať krásnu a zdravú pleť..

  • SALÓNY THALGOMORSKÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY LONDONTOWNNECHTOVÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY MARIA GALLANDLUXUSNÁ KOZMETIKA

Pre všetky partnerské salóny

WEBOVÁ PREZENTÁCIA ZDARMA

CHCEM SA STAŤ PARTNERSKÝM SALÓNOM
Vlasova kosmetika Phil Smith Bond Plex

Neviete si rady s výberom správnej kozmetiky?

POMôŽEME VÁM VYBRAŤ. PÍŠTE DO chatu

BLOG: Zistite si svoj typ pleti