• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK

POSLEDNÉ KUSY

s expiráciou v apríli 2024

51%
rays of beauty v e-shopu
Rays of Beauty

Rays je naozajstný elixír krásy. Prečo? Pretože krása vychádza zvnútra. A skutočná starostlivosť o telo začína v bunke. Venujte svojim bunkám pozornosť a tú najlepšiu výživu v podobe sofistikovaných doplnkov stravy, aby mohli skutočne zažiariť. A s nimi i vy. 

Rays of Beauty

viac neŽ len kolagénAnti-age Elixír

Vysoko účinné anti-age zloženie so 100% hydrolyzovaným morským kolagénom 5000mg pre dokonalú výživu pokožky, vlasov i nechtov. Skutočne kvalitný kolagén kombinovaný s ďalšími 21 účinnými látkami prináša vášmu telu najlepší účinok proti stárnutiu

V NAŠEM E-SHOPU
Rays of BeautyRays of Beauty

NOVINKA

Rays Anti-Age Grep

Elixír mladosti s novou grepfruitovou príchuťou a inovatívnym zložením. Doplnok stravy s viac ako 30 živinami obsahuje hydrolyzovaný morský kolagén najvyššej kvality 3500 mg, navyše niacín a biotín pre krásnu pleť, vlasy a nechty

v nAŠoM E-SHOPe
Rays of Beauty Anti-age Grep
Premium Collagen

3750mg kolagén + kurkuma +  vitamín c
Premium Collagen

Nápoj s morským kolagénom 3750 mg, vitamínom C, kurkumou a pomarančovou príchuťou posilní kĺby a zlepšuje stav pokožky, nechtov i vlasov.

v našOm e-shopE
Rays of Beauty

článOk na bloguVšetko o kolagéne v pleti, tele i doplnkoch stravy

Viete, ako si vybrať správny kolagén? Prečítajte si v našom obsiahlom blogu, čo vlastne kolagén je a odkiaľ sa získava. Aké druhy existujú a aké majú účinky na rôzne potreby tela.

CHCEM VeDieť ViaC

Užívanie kolagénu je v poslednej dobe veľkým hitom. Sú ale všetky kolagénové doplnky stravy naozaj kvalitné? 

Rays of Beauty

Krása vychádza zvnútra

Kolagénové nápoje RAYS OF BEAUTY

Rays of Beauty v preklade znamená lúče krásy. Všetci dobre vieme, že krása, zdravie a vitalita tela závisí na správnej výžive a zdravom pohybe. A ako sa hovorí: v zdravom tele zdravý duch. Rays of Beauty podporuje krásu a zdravie žien i mužov v každom veku. Ovplyvňuje stav pokožky, vlasov, nechtov aj kĺbov. Krása nielen vonkajšia je spojená s fyzickou a psychickou pohodou. Objavte v sebe vnútornú krásu a starajte sa o ňu s láskou, aby ste sa mohli cítiť naplneným a spokojným človekom. Rays kladie dôraz na najvyššiu akosť, špičkovú kvalitu zloženia a maximálne účinky.

Múdrosť prírody a najnovšie vedecké výskumy

Anti-age elixíry pre zdravie a energiu buniek sa vyvíjali veľa rokov. V spoluprácii s poprednými výskumnými centrami v USA a v Brazílii vznikla unikátna kompozícia. Ponúka bunkám tie najkvalitnejšie ingrediencie, dokonalo nakombinované. A naviac s veľmi príjemnou a osviežujúcou chuťou. Každá látka podlieha FDA testovaniu a splňuje najprísnejšie kritériá.

Vývoj kolagénového nápoja je podložený štúdiami, ktoré preukazujú, že orálna suplementácia hydrolizovaného kolagénu má prínos pre fyziológiu pokožky, nechtov a vlasov. Podporný systém pleti je tvorený dvomi vláknitými bielkovinami, elastínom a kolagénom, ktoré sú produkované fibroblastami. Kolagén dáva pleti pevnosť a elastín pružnosť. S vekom sa vlákna stenčujú a lámu. Produkcia elastínu je na vrchole okolo 20. roku a v dospelosti začína rýchlo klesať. Kolagén, ktorý tvorí 80 % vrstvy dermis, v pleti postupne ubúda od 35. roku života, ako sme už písali na blogu Ako si vybrať správnu kozmetiku proti starnutiu. Keď ho do pleti dodáme, pleťové bunky sa opäť naplnia, vrásky sa vypnú a pleť sa nadvihne.

Kolagénový nápoj v dvoch verziách

Rays Anti-age elixír je ako naozajstný elixír krásy. Harmonizuje nielen na fyzickej úrovni, ale pôsobí blahodarne aj na nervovú sústavu. Pohladká teda i na duši. Bol navrhnutý tak, aby pôsobil v súlade s prirodzenou funkciou ľudského tela. Obsahuje 22 dokonalo namixovaných ingrediencií. Pôsobí proti vráskam a ovysnutiu pleti, omladzuje a regeneruje pokožku celého tela. Pomáha s lámavými vlasmi a nechtami. Má príjemnú príchuť citrónu a malín.

Doprajte svojmu telu prospešné látky od hydrolyzovaného morského kolagénu 5000 mg cez ceramídy, kyselinu hyalurónovú a koenzým Q10 a ďalšie. Obsahuje 8 druhov bielkovín. Je vyrobený zo 100% prírodných ingrediencií. Krásny vzhľad nie je výsadou len mladých. Doprajte telu omladenie formou novodobého elixíru mladosti. Správna výživa od hydratácie cez antioxidanty vám pomôže získať mladistvú, pružnú a hebkú pokožku.

Rays Premium kolagénový nápoj je skvelá voľba pri podpore krásy a vitality. Je ideálny pre ovisnutú a unavenú pleť, vrásky, lámavé vlasy a krehké nechty, ako prevencia strií, ale i pre pohybový aparát. Jeho prednosťou je kombinácia hydrolyzovaného morského kolagénu 3750 mg, kurkumy a vitamínu C 14 mg. Tieto zložky na seba vzájomne pôsobia a zvyšujú tak konečný účinok. Má príjemnú pomarančovú príchuť.

Prečo práve kurkuma? Je to antioxidant. Pôsobí nielen na pokožku, ale tiež výrazne ovplyvňuje normálnu funkciu kĺbov, imunitu a podporuje správnu funkciu tráviaceho a obehového systému.

Prečo vitamín C? Pretože je silný antioxidant. Posilňuje štruktúru pleti a je prospešný pre prirodzenú tvorbu kolagénu. Pôsobí proti pigmentovým škvrnám.

Rays of Beauty kolagenový nápoj

Kolagénový nápoj Rays Premium má pomarančovú príchuť

Rays of Beauty Anti-Age Elixir

Anti-Age Elixír má príjemnú príchuť citrónu a malín.

Aký kolagén na pleť obsahuje Rays?

Doplnky stravy Rays obsahujú certifikovaný hydrolyzovaný morský kolagén typu I., II. a III. Je získavaný z tresiek voľne žijúcich vo vodách Atlantiku a Severného ľadového oceánu. Táto voda neobsahuje chemické prímesi. Ryby sa tam stravujú prirodzene, čo má vplyv i na kvalitu kolagénu. Morský kolagén je oproti bravčovému a hovädziemu lepšie vstrebateľný a má lepšie účinky na pleť. Hodí sa najmä na regeneráciu. Morský kolagén sa do doplnkov stravy pridáva v rôznych dávkach. Využiť sa dá tiež ako súčasť ošetrujúcej kozmetiky s kolagénom. Každá látka v doplnkoch stravy Rays podlieha testovaniu FDA a splňuje najprísnejšie kritériá.

Hodí sa ako pre ľudí s priemernou fyzickou aktivitou, tak i pre športovcov, ktorí viac zaťažujú kĺby, kosti a chrupavky. Kolagén je dôležitým pomocníkom i pri vážnejších ochoreniach pohybového aparátu. Pretože prirodzená produkcia kolagénu začína klesať po 35. roku života, môžete ho preventívne dopĺňať formou potravinových doplnkov už od 30 rokov.

 

Nie je kolagén ako kolagén!

Čím môžu byť odlišné? Trh sa zaplavuje lacným čínskym kolagénom. Ten v Rays nenájdete, pretože berie ohľad na kvalitu ingrediencií, na zdroj a spôsob, akým je získavaný. Nekvalitný kolagén z veľkoprodukcií sa získava z rýb kŕmených granulami a chovaných nahusto v sudoch, kde nemajú dostatok priestoru k pohybu, sú v temnote a pod umelým svetlom. Takáto ryba sa len udržiava pri živote. Kvalitný kolagén pochádza z voľného chovu kanadských morských tresiek. Žijú v prirodzenom prostredí a majú dostatok pohybu. Ich kolagén je tak niekoľkonásobne kvalitnejší. Samozrejme je však jeho získavanie o trochu finančne náročnejšie. 

Prečo je kolagén hydrolyzovaný?

Môžete užívať neupravený, teda natívny, kolagén. Pre telo je ale horšie stráviteľný a preto jeho účinnosť na pleť nie je tak vysoká. Hydrolyzovaný kolagén sa získava hydrolýzou (štiepením). Oveľa lepšie sa vstrebáva a telo tak môže jednoduchšie prijímať jeho benefity. 

Doplnky stravy Rays of Beauty sú bez laktózy, bez gluténu a bez GMO (geneticky modifikovaných organizmov).

 

treska obecná

Treska obecná

Rays of beauty kolagen

Predchádzajte predčasnému starnutiu pleti.

Najlepší kolagén na pleť si dajte hneď ráno

Rozpustite dávku v 200 ml vody, dobre ju rozmiešajte a ihneď vypite. Balenie obsahuje 30 dávok. A potom už len sledujte výsledky na pokožke celého tela, vlasoch a nechtoch. A nakoniec i na duši. Na Rays si môžete pochutnať i v našom salónu Sensualité Beauty v Brne. Radi vám ho namiešame počas vášho rituálu krásy.

Rays of Beauty kolagenový nápoj

Partnerské salóny

Nájdite si cestu do salónu krásy. Naše partnerské salóny sa o vás budú starať s láskou. Učíme ich tie najlepšie pracovné postupy k starostlivosti o pleť a pokožku tela. Učíme ich poznať vaše problémy a riešiť ich. Zverte sa im a pomôžu vám zachovať si a získať krásnu a zdravú pleť..

  • SALÓNY THALGOMORSKÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY LONDONTOWNNECHTOVÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY MARIA GALLANDLUXUSNÁ KOZMETIKA

Pre všetky partnerské salóny

WEBOVÁ PREZENTÁCIA ZDARMA

CHCEM SA STAŤ PARTNERSKÝM SALÓNOM
BKate kozmetika na obocie

Neviete si rady s výberom správnej kozmetiky?

POMôŽEME VÁM VYBRAŤ. PÍŠTE DO chatu

BLOG: Zistite si svoj typ pleti