• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK

THALGO

sleva až

50%
zobrazit akční zboží
Abercrombie

Francúzska kozmetika s hyperhydratačným komplexom s duálnou kyselinou hyalurónovou. Vybrať si z 3 radov je jednoduché. Všetky sú hyperhydratačné + majú niečo naviac.

značka Rexaline

3D hydratácia pre každú pleťHydra 3D

3D hydratačný efekt cieli do všetkých vrstiev dermis. Ihneď a dlhodobo hydratuje všetky typy pleti do hĺbky. 


Chcem účinnú hydratáciu

Rexaline řada Hydra 3D

Máte unavenú pleť?

Crystal Bright

Chcete žiarivú, vyplú a vyživenú pleť? Rad Crystal Bright prináša multifunkčné riešenie za pomoci dua kyseliny hyalurónovej a aktívneho komplexu 3bright.
Chcem žiarivú pleť

Rexaline Crystal Bright
Rexaline řada Premium Line Killer

Máte zrelú, ochabnutú pleť alebo vrásky?Premium Line Killer

Cieli na vrásky a ďalšie známky starnutia s vysokou presnosťou a dlhodobým účinkom. Okrem hyperhydratačného komplexu hlboko do pleti posiela aktívne látky, ktoré stimulujú syntézu kolagénu a elastínu.
chcem omladnúť

článek na blogu


článek na bloguKosmetička radí: Ako spoznať svoj typ pleti?

Každá pleť je iná a každá potrebuje špeciálnu starostlivosť. V kozmetike je správne určenie a znalosť typu pokožky základom, od ktorého sa odvíja celková naša vizáž.

CHCEM si přečítat článok

Túžite po mladistvej pleti? Kozmetika francúzskej kozmetickej značky Rexaline je priekopníkom v oblasti hyperhydrátacie pleti. Dodáva jej všetko, čo potrebuje na ochranu pred predčasným starnutím v každom veku.

Rexaline Hydra 3D v e-shopu

Prvý a základný kozmetický rad Rexaline nesie názov Hydra 3D. Milujú ho ženy v každom veku.

Na starnutie s hyperhydratáciou

Naše telo sa skladá zo 75% z vody, ktorej postupne ubúda. Mladá pleť je teda predovšetkým dokonale hydratovaná. Kľúčovým faktorom k udržaniu vody je kyselina hyalurónová, ktorá sa v pleti prirodzene vyskytuje. Postupom času bunky strácajú svoju schopnosť ju vytvárať a okolo 50 roku života sa objem vody znižuje až na 50%. Pokožka je dehydratovaná, stráca svoju pružnosť a pevnosť. Objavujú sa výraznejšie vrásky a linky.

Najlepším spojencom v boji proti vráskam je voda.

Riešením je teda kompenzovať nedostatok kyseliny hyalurónovej a poskytnúť pleti
tú správnu dennú dávku hydratácie. Tento koncept stál za vznikom značky Rexaline v roku 2008.

Niektorý tvrdia, iný sľubujú...Rexaline dokazuje.

Produkty Rexaline vyvíja tím vedcov vo vlastných laboratóriách AG Labs. Špecializujú sa na vývoj vysoko účinnej kozmetickej starostlivosti proti starnutiu. Sledujú najmodernejšie technológie, kozmetické a medicínske trendy. Vďaka svojej vysokej odbornosti zavádzajú inovácie v oblasti pleťovej starostlivosti a registrujú mnoho nových patentov.

Exkluzívny komplex Rexaline

Produkty obsahujú exkluzívny hyperhydratačný komplex Rexaline s duálnou kyselinou hyalurónovou:

Kyselina hyalurónová s vysokou molekulovou hmotnosťou kompenzuje stratu hydratácie na povrchu pleti, čím ju viditeľne a okamžite vyhladzuje.

Kyselina hyalurónová s nízkou molekulovou hmotnosťou sa dostáva hlbšie do epidermis, kde stimuluje prirodzenú produkciu kyseliny hyalurónovej. Obnovuje tak dlhodobo hustotu pleti a vypína vrásky zvnútra.

Rexaline zkumavky

 

Řada Line Killer

Produkty rad Rexaline Premium Line Killer sa okrem hyperhydratácie zameriavajú
aj na hlboké vrásky a naprávajú ich zvnútra.

Nezávislé testy

Účinky hotových produktov Rexaline sú preukázané nezávislými klinickými testami laboratorií AMA. Výsledky týchto testov sú uvedené ako na obale produktov, tak v ich popise na našom eshope. Testy sú vykonávané na dobrovoľníkoch s využitím pozorovania a vedeckých meraní. Zároveň tak subjektívnym posúdením vnímaných účinkoch na pleti jednotlivými dobrovoľníkmi pod dohľadom dermatológa.

Kozmetika pre každú pleť

Kozmetická starostlivosť Rexaline Vašu pleť nežne pohladí vďaka ľahkým a zmyselným textúram. Jej vôňa je svieža a jemná. Ženy i muži všetkých vekových skupín si veľmi ľahko vyberú z úzkej a pritom kompletnej ponuky:

Rad Hydra 3D bol inovovaný v roku 2016 Teraz pridáva k hyperhydratačnému komplexu Rexaline s duálnou kyselinou hyalurónovou ešte ďalšie dve silné aktívne látky, a to z červenej riasy a púštnej ruže. 3D hydratačný efekt mieri do všetkých vrstiev dermis pre okamžitú i dlhodobú celkovú hydratáciu.

Rad Premium Line Killer sa zameriava na hlboké vrásky s vysokou presnosťou a dlhodobými účinkami. Je inšpirovaný lekárskymi výskumami v oblasti inteligentných prenášačov aktívnych látok, ktoré dokážu presne zacieliť na bunky zodpovedné za tvorbu vrások. Inovované “homing seeker” kapsule prenášajú hlboko do pleti aktívne látky, ktoré stimulujú syntézu kolagénu a elastínu. Rad obsahuje i hyperhydratačný komplex Rexaline.

Rad Derma z roku 2017 napĺňa potreby žien a mužov s citlivou pleťou, ktorí si často nemôžu dovoliť používať anti-aginig kozmetiku kvôli podráždeniu. Prináša okamžitú úľavu od podráždenia a začervenania, ochranu pred vonkajšími vplyvmi, zníženie citlivosti a hydratáciu. Produkty s vysokou toleranciou majú celkové účinky proti starnutiu, na reštrukturalizáciu a regeneráciu pleti. Exkluzívny komplex Sensitive Technology v sebe kombinuje bio-vektor ovsených aminokyselín a minerály. Spoločne s hyperhydratačným komplexom Rexaline sa zameriavajú na špecifické potreby oslabenej pleti. Receptúry produktov sú hypoalergénne, bez silikónov, alkoholu a parabénov.

Rexaline

 

 

ochutnajte z nášho youtube kanála

Rexaline odborník v péči o pleť

ZOBRAZIť CELÉ VIDEO

Partnerské salóny

Nájdite si cestu do salónu krásy. Naše partnerské salóny sa o vás budú starať s láskou. Učíme ich tie najlepšie pracovné postupy k starostlivosti o pleť a pokožku tela. Učíme ich poznať vaše problémy a riešiť ich. Zverte sa im a pomôžu vám zachovať si a získať krásnu a zdravú pleť..

  • SALÓNY THALGOMORSKÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY LONDONTOWNNECHTOVÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY MARIA GALLANDLUXUSNÁ KOZMETIKA

Pre všetky partnerské salóny

WEBOVÁ PREZENTÁCIA ZDARMA

CHCEM SA STAŤ PARTNERSKÝM SALÓNOM
Guess Seductive Red

Neviete si rady s výberom správnej kozmetiky

POMôŽEME VÁM VYBRAŤ. PÍŠTE DO chatu

BLOG: ako si vybrať parfum podľa rodiny vôní?