• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK
ABERCROMBIE & FITCH Away Tonight parfumovaná voda pre ženy

ABERCROMBIE & FITCH Away Tonight parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Janátrovo ovocná vôňa, zachytáva prítomný okamih a únik od bežných starostí. Spoločne s priateľmi zažijete kúzlo nekončiacej noci.

Abercrombie & Fitch085715169914ANF16991KLHH000101Janátrovo ovocná vôňa, zachytáva prítomný okamih a únik od bežných starostí. Spoločne s priateľmi zažijete kúzlo nekončiacej noci.
50 ml |Skladom nad 3 ks
59,50 €
Kód: ANF16991
EAN: 085715169914
Objednám teraz a zásielku obdržím
Osobne v Brne6. 12. 2023 7:54
Zásilkovna7. 12. 2023
DPD7. 12. 2023

Janátrovo ovocná vôňa, zachytáva prítomný okamih a únik od bežných starostí. Spoločne s priateľmi zažijete kúzlo nekončiacej noci.

Vôňa je určená pre mladé ženy, ktoré si vedia vychutnať súčasný okamih s priateľmi až do noci. Magnetická energia večera, kedy spoločne utekajú preč od denných starostí – Away. Nezáleží na tom, kam spolu pôjdu a čo budú robiť, ale na tom, že to robia spolu. S vôňou Away Tonight pocítite, že žijete svoj najlepší život. Práve teraz a celú noc.

V úvode sa prebúdza jedinečná zmes ružového korenia, ružového grapefruitu a frézie. Kvetinové srdce z jemných konvaliniek sa miesi s nežnými okvetnými lístkami jazmínu a hravým heliotropom. V základe zanecháva hrejivú atmosféru suchý tón zmyselných kašmírových driev, upokojujúceho benzoinu a sladká fazoľka tonka.

Hlava: ružové korenie, ružový grapefruit, frézia
Srdce: konvalinka, okvetné lístky jazmínu, heliotrop
Základ: kašmírové drevo, benzoin, lístky fazuľky tonky

Vône Abercrombie & Fitch Away Tonight sú vegánske, bezlepkové a neobsahujú sulfáty, ftaláty ani iné látky. Každá obsahuje vysoko kvalitné ingrediencie, ktoré sú získavané udržateľným spôsobom v spoluprácii s miestnymi obyvateľmi a pestovateľmi, ktoré aktívne pomáhajú ich komunitám a živobytiu.

Fľaštička je inšpirovaná prechodom dňa v noc a evokuuje zážitok z noci strávenej spoločne s priateľmi. Flakón s vyrazeným logom a metalizovaným uzáverom s rozprašovačom v designe otočného prstenca, naväzuje na dedictvo a remeselné spracovanie značky. Flakón je vyrobený z postindustriálneho recyklovaného materiálu.

Známa značka odevov na denné nosenie pre ženy, mužov a deti, Abercrombie & Fitch, vyvíja svoje vône v spolupráci s renomovanou francúzskou parfumárskou firmou Inter Parfums od roku 2016. Skvelo vystihujú pohodovú náladu bežného dňa.

Recenzia produktu

Hodnotenie:

Vlastnosti produktu

Objem50 ml
UrčenieŽeny
Druh vôneOvocná | Ambrová
Značka / VýrobcaAbercrombie & Fitch