• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK
ABERCROMBIE & FITCH Away Tonight toaletná voda pre mužov

ABERCROMBIE & FITCH Away Tonight toaletná voda pre mužov 50 ml

Drevitá vôňa s čiernym korením, zachytáva prítomný okamih a únik od bežných starostí. Spoločne s priateľmi zažijete kúzlo nekončiacej noci.

Abercrombie & Fitch085715169310ANF16931HLHH000101Drevitá vôňa s čiernym korením, zachytáva prítomný okamih a únik od bežných starostí. Spoločne s priateľmi zažijete kúzlo nekončiacej noci.
50 ml |Skladom nad 3 ks
59,55 €
Kód: ANF16931
EAN: 085715169310
Objednám teraz a zásielku obdržím
Osobne v Brne7. 12. 2022 12:33
DOPRAVA ZADARMO7. 12. 2022

Drevitá vôňa s čiernym korením, zachytáva prítomný okamih a únik od bežných starostí. Spoločne s priateľmi zažijete kúzlo nekončiacej noci.

Vôňa je určená mužom, ktorí si vedia vychutnať súčasný okamih s priateľmi až do noci. Magnetická energia večera, kedy spoločne utekajú preč od denných starostí – Away. Nezáleží na tom, kam spolu pôjdu a čo budú robiť, ale na tom, že to robia spolu. S vôňou Away Tonight pocítite, že žijete svoj najlepší život. Práve teraz a celú noc.

V úvode se otvára iskrivý bergamot v spojení s osviežujúcim grapefruitom a pikantným čiernym korením. Zemitá a komplexná zmes machu, mrkvy a pelargónie odhaľuje srdce vône. Hrejivé, energické spojenie santalového dreva a pačuli doplňuje krémové cedrové drevo v základe.

Hlava: bergamot, grapefruit, čierne korenie
Srdce: mach, mrkva, pelargónia
Základ: santalové drevo, pačuli, cedrové drevo

Vône Abercrombie & Fitch Away Tonight sú vegánske, bezlepkové a neobsahujú sulfáty, ftaláty ani iné látky. Každá obsahuje vysoko kvalitné ingrediencie, ktoré sú získavané udržateľným spôsobom v spoluprácii s miestnymi obyvateľmi a pestovateľmi, ktoré aktívne pomáhajú ich komunitám a živobytiu.

Fľaštička je inšpirovaná prechodom dňa v noc a evokuuje zážitok z noci strávenej spoločne s priateľmi. Flakón s vyrazeným logom a metalizovaným uzáverom s rozprašovačom v designe otočného prstenca, naväzuje na dedictvo a remeselné spracovanie značky. Flakón je vyrobený z postindustriálneho recyklovaného materiálu.

Známa značka odevov na denné nosenie pre ženy, mužov a deti, Abercrombie & Fitch, vyvíja svoje vône v spolupráci s renomovanou francúzskou parfumárskou firmou Inter Parfums od roku 2016. Skvelo vystihujú pohodovú náladu bežného dňa.

Recenzia produktu

Hodnotenie:

Vlastnosti produktu

Objem50 ml
UrčeníMuži
Druh vůněOvocná | Drevitá
Značka / VýrobceAbercrombie & Fitch