• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK
KARL LAGERFELD Bois de Yuzu toaletná voda pre mužov

KARL LAGERFELD Bois de Yuzu toaletná voda pre mužov 50 ml

Pánska vôňa s drevom citrusa yuzu je ódou na mužnosť so sviežou silou. Legendárny návrhár ju ušil z fougére, citrusových a drevitých tónov.

Karl Lagerfeld3386460101844KL008A53H313000101Pánska vôňa s drevom citrusa yuzu je ódou na mužnosť so sviežou silou. Legendárny návrhár ju ušil z fougére, citrusových a drevitých tónov.
50 ml |do 20 [dní]
43,82 €
Kód: KL008A53
EAN: 3386460101844
Objednám teraz a zásielku obdržím
DOPRAVA ZADARMO7. 12. 2022

Pánska vôňa s drevom citrusa yuzu je ódou na mužnosť so sviežou silou. Legendárny návrhár ju ušil z fougére, citrusových a drevitých tónov.

Parfumový rad s názvom Les Parfums Matiéres značky Karl Lagerfeld predstavuje, po prvnej dvojici Fleur de Pecher a Bois de Vétiver, druhú dvojicu vôní pre ňu a pre neho: Fleur de Murier (Černicový kvet) a Bois de Yuzu.

Karl Lagerfeld je vizionár, čo sa týka nevídaných materiálov. Rovnako ako sú dokonalé textílie základom jeho tvorby, tak i základom tvorby parfumov sú vzácne ingrediencie. Dizajnér preložil reč módneho sveta do parfumových tónov s cieľom vytvoriť šatník esenciálnych vôní. Jemný, elegantný aspekt dreva yuzu pripomíná semiš.

Toaletná voda Bois de Yuzu je ódou na mužnosť so sviežou silou. Hraje sa s kontrastnými materiálmi a štruktúrami. Charakterizovať ju môžeme ako fougére, citrusovú a drevitú. Otvára ju ľadový zázvor v kontraste s horúcou mandarínkou. Moderné, aromatické srdce odhaľuje bohaté tóny šalvie a dodáva vôni maskulinný nádych. Drevo exotického citrusu yuzu zvýrazňuje iskrivé a šťavnaté aspekty ovocia. Vôňu dotvárajú hrejivé, drevité tóny papyrusu a machu, ktoré vôni dodávajú silu, hĺbku a dokonalo zdôrazňujú jej maskulinnú stopu. Vytvoril ju parfumér Christophe Raynaud zo spoločnosti Firmenich.

Hlava: zázvor, mandarínka
Srdce: drevo citrusu yuzu, šalvia
Základ: papyrus, mach

Minimalisticky elegantné flakóny sú dekorované priesvitným prechodom v semišovom khaki odtieni. Na krabičke je napodobenina textúry čiernej kože.

Parfumy Karl Lagerfeld logicky nadväzujú na tvorbu dnes už ikonického módneho dizajnéra. Jeho vône zosobňujú naozajstný magnetizmus muža a ženy, pocit sily, sebadôvery a túžby.

Recenzia produktu

Hodnotenie:

Vlastnosti produktu

Objem50 ml
UrčeníMuži
Druh vůněCitrusová | Fougére (papraďová) | Drevitá
Značka / VýrobceKarl Lagerfeld

Ďalšie produkty

Karl Lagerfeld