• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK

THALGO

sleva až

50%
zobrazit akční zboží
Abercrombie

Parfumy americkej značky Coach odzrkadľujú jej veľkomestský štýl, remeselnú tradíciu kožených doplnkov, inováciu a autenticitu. Podčiarkujú moderný luxus značky. Vône prinášajú nenútenú cool náladu, hravosť a farebnosť. 

parfémy Coach

dreams & dreams sunsetZasnívajte sa

s vôňami Coach Dreams & Dreams Sunset. Vydajte sa na výlet po slnkom zaliatom americkom západe. Snívajte si svoje sny a napĺňajte ideály. 

chcEM do e-shopu
parfumy Coach Dreams a Dreams Sunset

láska ve všech podobáchCoach Love

Dynamická vůně s mnoha vrstvami, které vypovídají o jedinečné povaze lásky jako něčeho univerzálně prožívaného, ale individuálně vyjadřovaného. Květinově ovocná vůně vás donutí se znovu zamilovat.

Zjistit víc
Coach Love
Coach Green vôňa pre mužov

Coach greenpre mužov

Drevitá a ovocná toaletná voda je inšpirovaná sviežosťou a zeleňou tichého parku uprostred mesta

v našOm e-shopE
Coach vůně

článok na blogu Ako si vybrať parfum podľa rodiny vôní?

Ako vám môžu parfumové skupiny pomôcť pri výbere toho správneho parfumu? V tomto blogu zistíte, čo znamená „rodina vôní“. 

Chcem si prečítať článok

Parfumy americkej značky Coach odzrkadľujú jej veľkomestský štýl, remeselnú tradíciu kožených doplnkov. 

Dokonalá remeselná práca americkej lifestylovej značky Coach je známa po celom svete.

Aká je značka Coach? 

Coach je luxusná moderná značka. Zosobňuje inováciu a autenticitu. Jej parfumy prinášajú cool náladu, hravosť a farebnosť. 

Značka Coach bola založená už v roku 1941 ako malá rodinná firma so šiestimi remeselníkmi,ktorí vyrobili svoju prvú kolekciu kožených kabeliek a peňaženiek na pôde jedného domu na Manhattane. Dnes tvorí rodinu Coach viac ako 15 000 zamestnancov v 22 krajinách sveta. Tí dbajú na zachovanie najvyššej kvality materiálov a remeselného spracovania. Okrem historického odkazu si zakladajú na autenticite a inovácii. 

Zakladateľ Miles Cahn sa na počiatku inšpiroval typickou americkou tradíciou, baseballom, a s ním spojenou obnosenou baseballovou rukavicou, ktorá je mäkká na dotyk a postupne si získava nezabudnuteľnú patinu. Tento duch značku inšpiruje dodnes. 

DNA značky Coach je New York, najpestrejšia zmes národností a kultúr Ameriky

Coach je veľmi otvorená a štedrá spoločnosť podporujúca ľudské práva. Od roku 2008 šíri svoje filantropické aktivity cez nadáciu The Coach Foundation. Tá rozdeľuje milióny dolárov z príjmov spoločnosti na charity na podporu zdravia žien, vzdelanie detí, verejné parky a kultúru v New Yorku a pomoc po katastrofách po celom svete. 

Coach patrí medzi vedúce dizajnové domy vyrábajúce luxusné moderné doplnky. Má viac ako 1000 predajní v celkom 50 krajinách sveta. 

Majster inovácie

Kreatívnym riaditeľom značky je od roku 2013 Stuart Vevers, ktorého rolou je „byť súčasťou resetu značky Coach“. Je jedným z najsľubnejších talentov módneho priemyslu. V mnohých ohľadoch vracia značku ku koreňom, a pritom nanovo interpretuje moderný luxus. Vnáša  do nej modernosť a drzosť. Predtým pôsobil na kľúčových pozíciách vo firmách Loewe, Mulberry, Louis Vuitton, Givency. 

Žena Coach je cool, nedbalo elegantná a zdravo drzá. 

Výnimočne rozmanité obyvateľstvo domovského New Yorku a jeho bohatý mix kultúr sú nekonečnou inšpiráciou.

Výroba koženej kabelky Coach.

Výroba s ohľadom na prostredie

Coach cíti zodpovednosť, ktorú má za sociálne a životné prostredie. Už pri rezaní kože podľa strihov dbá na rozmiestnenie jednotlivých dielov čo najbližšie k sebe, aby zostali len minimálne odrezky. Tie sa potom rozdrvia a vyrobí sa z nich spodná vrstva k vystuženiu výrobku. Žiadna koža sa teda nevyhadzuje. Najjemnejšia koža a ďalšie suroviny nakupuje iba od zodpovedných zdrojov s overeným pôvodom. Vedome by nenakúpili napr. tovar z amazonského dažďového pralesa.

Je členom Leather Working Group, skupiny značiek, obchodníkov, výrobcov a technických expertov, ktorí spracovávajú protokol pre environmentálne vedenie v kožiarskom priemysle. Pre maximálne skrátenie cesty, ktorú produkty urazia okolo sveta, sa využívajú prekladové priestory v regiónoch najvyššieho odbytu.

Vo svojich viac ako 900 priamo riadených predajniach používajú LED osvetlenie, čím významne znižuje spotrebu elektrickej energie. Do svojho sídla v New Yorku a hlavného distribučného centra na Floride implementovali „zelené“ riešenia konštrukcie a dizajnu.  Neustále pracuje na znižovaní množstva obalov, ktoré chránia výrobky po ceste k zákazníkom. Recykluje všetko, čo sa dá. 

Silné partnerstvo vonia

V roku 2016 oslavuje značka 75 rokov svojej existencie a predstavuje svoju prvú ikonickú vôňu. Vytvorila ju v spolupráci s francúzskou renomovanou firmou Interparfums. Stuart Vevers bol súčasťou kreatívneho procesu Coach Eau de Parfum a aj na ňu nadväzujúcej Eau de Toilette (2017). Detaily flakónu odkazujú na tradíciu značky: otočný zámok, logo koňa s kočiarom, visačka a silueta New Yorku.

Ďalší rad s názvom Coach Dreams, je inšpirovaný výletom po slnečnom americkom západe a jeho nekonečnými možnosťami. V púšti, kúsok od Los Angeles, sa predstavujú dve modelky a kamarátky – Jean Campbell a Binx Walton. Vyrážajú spolu na jedinečný výlet, kde si chcú splniť svoje najtajnejšie sny: pobozkať kovboja, ísť na dinosaurie safari, letieť do vesmíru. V spolupráci s režisérom a fotografom Fabianom Baronom značka oslavuje hravého ducha priateľstva a slobody.

Na svoje si prídu aj muži. Coach Blue rozpráva o nadšení z ciest po Amerike. Modrá obloha, nekonečne dlhé cesty a otvorený priestor. Coach Blue oslavuje slobodu a optimizmus. Tvárou vône Coach Blue je talentovaný americký herec Michael B. Jordan, ktorý sa stal tvárou značky COACH v roku 2019. Oproti tomu Coach Platinum zobrazuje muža, ktorý pokračuje v jazde svojim veteránom z New Yorku smerom ku slobode. Ale každý jeho výlet ho vráti späť do New York City, kam patrí jeho srdce. V kampani určite spoznáte herca Jamesa Franca z Kalifornie, ktorý hral vo viac ako 80 filmoch. Napríklad z filmu Spiderman. Zlatý glóbus získal za rolu Jamesa Deana v roku 2002.

parfémy Coach

Výrobca vyberá tie najlepšie ingrediencie a okúzľuje nás originálnymi kompozíciami

Coach parfémy

ochutnAjte z nášho youtube kanálu

Coach Wild Rose
vône pre ženy

ZOBRAZIŤ CELÉ VIDEO

Partnerské salóny

Nájdite si cestu do salónu krásy. Naše partnerské salóny sa o vás budú starať s láskou. Učíme ich tie najlepšie pracovné postupy k starostlivosti o pleť a pokožku tela. Učíme ich poznať vaše problémy a riešiť ich. Zverte sa im a pomôžu vám zachovať si a získať krásnu a zdravú pleť..

  • SALÓNY THALGOMORSKÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY LONDONTOWNNECHTOVÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY MARIA GALLANDLUXUSNÁ KOZMETIKA

Pre všetky partnerské salóny

WEBOVÁ PREZENTÁCIA ZDARMA

CHCEM SA STAŤ PARTNERSKÝM SALÓNOM
BKate kozmetika na obocie

Neviete si rady s výberom správnej kozmetiky?

POMôŽEME VÁM VYBRAŤ. PÍŠTE DO chatu

BLOG: Zistite si svoj typ pleti