• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK

THALGO

sleva až

50%
zobrazit akční zboží
Abercrombie
Lacoste

Od módy po vôňu. Športovo-elegantný dynamizmus stelesňuje nadčasový štýl s moderným nádychom francúzskej elegancie. Muži a ženy dnes majú svoju vlastnú krokodíliu vôňu.

parfémy Lacoste

VÔNE LACOSTEpre mužov

Elegantné športové vône Lacoste sú inšpirované ikonickou polokošeľou s emblémom krokodíla. Odhaľujú modernú mužnosť.

V NAŠOM E-SHOPE
parfemy Lacoste

VÔNE LACOSTE
pre ženy

Dámske vône Lacoste sú skvelé pre ženy, ktoré sú mladé duchom a milujú športový štýl. Prináša šťavnaté, kvetinové a ovocné vône s návykovo príjemnou stopou.

v nAŠOM E-SHOPE
Lacoste dámská
Lacoste Pour Homme

pre nehoL´Homme

Drevitá, korenistá vôňa so šťavnatou mandarínkou a zázvorom osloví mužov, ktorí túžia po pocite nadčasovej elegancie.

v našOm e-shopE
Lacoste parfém

článOk na bloguAko správne používať parfum?

Jednoducho parfum streknúť a ísť? Ale kam? A aký typ vône si vôbec vybrať? Aj nosenie parfumov má svoje zákonitosti. 

CHCEM VEDIEŤ VIAC

Elegantný tenista Lacoste veril vo fair play. Vášnivý vynálezca stojí za revolúciou v odievaní.

Lacoste

Lacoste je synonymom moderného francúzskeho štýlu inšpirovaného tenisom a golfom.

Krokodíl v Bostone

Mladý zázračný tenista z Francúzska Jean René Lacoste (1904-1996) mal vo veku 19 rokov veľmi rád výzvy. Kapitán jeho tímu mu sľúbil kufor z krokodílej kože, ktorý hráč obdivoval vo výklade, ak vyhrá svoj nadchádzajúci zápas. Hoci René nevyhral, na kurte mal odhodlanie krokodíla, preto mu reportér na titulnej strane amerických novín dal túto prezývku. Táto prezývka sa ujala.

Lacoste získal tituly na majstrovstvách French Championships, Wimbledon a U.S.Championships. V roku 1925 získal vo Wimbledone aj titul vo štvorhre. Na olympijských hrách v Paríži v roku 1924 získal bronz vo štvorhre mužov. V rokoch 1926-27 bol svetovou tenisovou jednotkou.

Lacoste zažiaril na kurtoch nielen svojimi športovými úspechmi, ale aj novými trendmi v obliekaní. Aby sa mohol lepšie pohybovať na kurte aj mimo neho, odstrihol rukávy tenisovej košele a zrodila sa ikonická polokošeľa

V roku 1927 vznikla pod perom dizajnéra Roberta Georgea prvá skica krokodíla. Vytvoril ju pre svojho priateľa Reného, ktorý ju umiestnil na svoje sako. René Lacoste si okamžite nechal krokodíla vyšiť na blejzery.

Ikonické oblečenie inšpirované športom

Na mnoho rôznych spôsobov. V roku 1933 pomohol priemyselník André Gillier Renému Lacosteovi vyvinúť pletené špeciálne tenisové tričko, ktoré Lacoste navrhol. Táto polokošeľa bola biela s vyšitým emblémom krokodíla na hrudi. Na takýto krok sa dovtedy nikto neodvážil a jeho priatelia sa ho snažili odradiť. René Lacoste však trval na svojom. Tak sa po prvýkrát zrodil symbol krokodíla ako logo.

Univerzálny. Avantgardný. Krokodíl Lacoste je umelecké dielo. Od toho, ktorý navrhol Robert George, až po dnešné logo. Jeho význam a jasný postoj však pretrvávajú už roky. To je sila loga, ktoré sa zapísalo do histórie. Jemný krokodíl prechádza rukami dizajnérov a vyvíja sa rok čo rok. Výsledok? Podmanivý symbol, ktorý presahuje hranice kultúr. A prekonáva čas.

Značka Lacoste prináša športovo-elegantnú dynamiku v nadčasovom štýle. Ponúka nielen oblečenie, ale aj obuv, kabelky, okuliare, parfumy a ďalšie doplnky. René Lacoste nikdy nepoľavil vo svojej túžbe vymýšľať. Neustále sa usiloval o uvoľnenú eleganciu a vytvoril skutočne symbolický šatník. Duch značky Lacoste vyjadruje moderný francúzsky štýl inšpirovaný tenisom a golfom.

Od tenisu po parfémy Lacoste

Prvá vôňa pod značkou Lacoste uzrela svetlo sveta v roku 1984. Láska k pohybu, taká typická pre zakladateľa značky, sa stále odráža pri tvorbe všetkých nových parfémov. Ich charakteristickým znakom je prirodzená elegancia, ľahkosť, uvoľnenosť a nadčasovosť. Dámske a pánske vône sú svieže, originálne a v štýlovom flakóne. Možno ich kombinovať s akýmkoľvek oblečením.

parfémy Lacoste

Vôňa Moncler

Lacoste parfémy

ochutnAjte z nášho youtube kanálu

Parfumy Lacoste

ZOBRAZIT CELÉ VIDEO

Partnerské salóny

Nájdite si cestu do salónu krásy. Naše partnerské salóny sa o vás budú starať s láskou. Učíme ich tie najlepšie pracovné postupy k starostlivosti o pleť a pokožku tela. Učíme ich poznať vaše problémy a riešiť ich. Zverte sa im a pomôžu vám zachovať si a získať krásnu a zdravú pleť..

  • SALÓNY THALGOMORSKÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY LONDONTOWNNECHTOVÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY MARIA GALLANDLUXUSNÁ KOZMETIKA

Pre všetky partnerské salóny

WEBOVÁ PREZENTÁCIA ZDARMA

CHCEM SA STAŤ PARTNERSKÝM SALÓNOM
Thalgo Source Marine

Neviete si rady s výberom správnej kozmetiky?

POMôŽEME VÁM VYBRAŤ. PÍŠTE DO chatu

BLOG: Zistite si svoj typ pleti