• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK

GEL COLOR

do 20. 12.

-35 %
gélové laky gel color
Londontown

Zamilujte sa do LONDONTOWN®, zdravšej alternatívy k tradičným lakom a starostlivosti o nechty. Táto holistická nechtová kozmetika je bezpečná a ohľaduplná k prírode. Aj k vám. Zrodila sa v jednej anglickej záhrade ... 

Londontown laky a péče o nehty

Vyživujúci komplex Florium Complex®

Patentovaná zmes, tajomstvo rodiny Londontown, obsahuje rastlinné oleje a botanické výťažky, ktoré vyživujú nechty a pokožku.

londontown v E-SHOPE
Londontown Florium komplex

Robíme krásu premyslene 

clean beauty


 

Produkty sú vegánske a cruelty-free, bez zbytočných toxickýxh látok, balené s minom plastov, v skle a v recyklovaných obaloch.

v nAŠOM E-SHOPE
clean beauty Londontown
Londontown Lakur

21+free laky na nechtylakur
 

Laky lakur s vyživujúcim komplexom Florium® a bez zbytočných toxických látok sa dokonalo molekulárne spája so starostlivosťou kur a vydrží tak na nechtoch dlhšie než bežné laky. Užite si super odolnú manikúru s vysokým leskom. 

v našem e-shopu
Rozjasňovač kur Londontown

Účinná starostlivosť o nechty a ruky kur

Výrobky z radu kur dokonalo hydratujú a vyživujú. Zároveň viditeľne zlepšujú rast, flexibilitu a textúru nechtov. 

v našOm e-shopE

Starostlivosť o Pleť a telo 

bodykur & pedikur

Dajte svojej pleti, pokožke tela a unaveným chodidlám tú najlepšiu starostlivosť so spa vôňami. Odmenia sa vám príjemným pocitom a žiarivou krásou. 

londontown v E-SHOPE
Londontown Bodykur botanical oil and Pedikur

článOk na bloguAko si správne lakovať nechty? 

Nevydrží vám žiadny lak? Prečítajte si jednoduchý návod, ako si správne nalakovať nechty. Nie je to žiadna veda. Zásadné je nezanedbať správnu prípravu. 

CHCEM VeDieť ViaC
jak si lakovat nehty

Čistá krása. Londontown® robí premyslené produkty pre krásne a vitálne nechty, ruky i pokožku. Lepšie pre vás i pre planétu. 

Londontown laky a pleťová kosmetika

Londontown prináša čistú krásu jak pre nechty, tak aj pre pokožku.

Efektívne, prirodzene a premyslene 

Londontown® je rodinná firma so základňou v USA, ale korene v Británii. Neustále inovuje a oslavuje čistú krásu, ktorá ide za hranice zoznamu „free-of“. Stojí v čele s tými, ktorí tvoria beauty produkty lepšie a premyslenejšie. Produkty k starostlivosti o nechty i pokožku, z ktorých zloženia vyraďujú všetky veci, ktoré v nich nechcete mať. A plní ich tými, ktoré tam chcete. Tvoria zloženie, po ktorom pokožka a nechty vyzerajú zdravo, žiarivo a lepšie než predtým. Produkty sú naplnené alebo inšpirované rokmi prevereným elixírom rastlinných extraktov a obnovujúcich olejov s názvom Florium Complex®. Prináša výsledky, ktoré nemajú obdobu. A pritom používa dôkladne zostavené čisté ingrediencie, o ktorých nemusíte pochybovať. 

Poďte s nami za hranice bežnej starostlivosti. Vyberte si kvalitu, vysokú odolnosť, výživu a krásne, lesklé farby. Krása nie je to najdôležitejšie! Starajte sa o seba s rozmyslom.

Máte nechtové štúdio?

Ponúknite svojim zákazníčkam niečo viac, než len tradičnú nechtovú kozmetiku plnú nebezpečných chemikálií. Vyhnite sa zbytočnému dýchaniu škodlivých výparov. Laky a gélové laky Londontown si vaše zákazníčky zamilujú. Takto dlho im ešte žiadna manikúra nevydržala. Nechtovým štúdiám ponúkame špeciále zľavy. Napíšte nám. 

Netoxická. Nabitá rastlinnými extraktami a olejmi...

Londontown® bol založený najprv preto, aby prinášal bezpečnú, zdravú alternatívu, ktorá prekoná existujúcu nechtovú starostlivosť a farebné laky jak v zložení, tak vo výkone. Sú pyšní, že dnes udávajú štandard v čistej kráse. Produkty sú založené na rastlinných látkach a riadené výskumom. Prinášajú efektivitu a kvalitu bez kompromisov. Okrem dvoch sú všetky produkty certifikované ako vegánske na stránke vegan.org. Cieľom Londontown je mať vegánské všetky do 2022. Vy aj naše planéta si zaslúžite to najlepšie! 

 

 

Certifikáty GMP, ISO & Cruelty-free

Všetci dodávatelia Londontown dodržujú smernice GMP (Good Manufacturing Practices) a ISO 22716 pre kozmetiku. Produkty sú registrované v Európskej Únii a preto spĺňajú prísne štandardy EU pre čistú krásu. Netestujú sa na zvieratách, ani nedovážajú z miest, kde to robia: 100 % produktov je certifikovaných PETA a cruelty-free. Spolupracujú s dodávateľmi, ktorí sa starajú o svojich zamestnancov a prostredie. Cieľom je postupne a stále zlepšovať odpovednú a etickú organizáciu zdrojov: integrita a kvalita sú priority. 

Rady Kur a Lakur sú balené v skle s minimom plastu. Tuba krému Whipped Cloud je 100% z cukrovej trstiny. Rady Pedukur a Bodykur sú v PCR plaste (Post-Consumer Recycled). Krabičky a ďalšie sekundárne obaly sú recyklovateľné. 

 

Londontown péče na pleť, tělo a nehty

Kozmetika na pleť, telo a nechty.

Našlehaný krém na ruce

Našľahaný krém na ruky je ľahký na dotyk a prekypuje vyživujúcimi a hydratačnými látkami. Rýchlo sa vstrebáva, takže sa môžete pustiť hneď do práce. 

Kde vznikol Londontown®?

Rozdelené II. svetovou vojnou 

V polovici 40.rokov minulého storočia sa museli rozdeliť dve sestry: moja babička zostala doma a moje prateta sa presťahovala stovky míľ ďaleko, do Anglicka. Nevedeli, či sa ešte vôbec niekedy stretnú.

Dve sestry vytvorili ošetrujúcu receptúru 

Spájali ich iba listy. Ale neboli v nich len bežné texty: odkazy z anglického mesta Radlett boli pretkané krásnymi rastlinami, ktoré prateta ručne zbierala na rodinnej záhrade. Vojnový prídelový systém nedovoľoval žiadny luxus – len tu najnutnejšiu starostlivosť o pokožku. Takže si dve sestry vymysleli svoju vlastní. Z rastlinných olejov a bylinných extraktov vzišla obnovujúca receptúra vytvorená tak, aby hýčkala a ošetrovala. 

Babičkin rodinný recept

O tri generácie neskôr, keď som pracovala ako patentový zástupca a čakala svoje prvé dieťa, spomenula som si na náš tajný rodinný recept. Nemohla som nájsť žiadnu účinnú starostlivosť na nechty pre ženy, ktoré hľadali bezpečnú alternatívu – či už tehotné alebo nie. Rozhodla som sa teda vytvoriť produkt, u ktorého si nebudete musieť vyberať medzi holistickým farebným lakom na nechty a účinnou starostlivosťou. 

Tvorím Florium Complex® 

Babičkina emulzia rastlinných olejov bohatá na antioxidanty sa stala odpoveďou. A tak sa zrodil Londontown. Zmienenú liečivú emulziu som nazvala Florium Complex: srdce značky Londontown a inšpirácia pre každú ďalšiu receptúru, ktorú tvoríme. 

Rodinná firma riadená ženami

Som pyšná, že nastavujeme úroveň v oblasti čistých lakov na nechty a starostlivosti. Ale nestačí byť iba „clean“. Bdelo a ostražito postupujeme vpred a posúvame hranice inovácií. 

Marina Dimentmanová
zakladateľka značky Londontown

 

Vyživujúci Florium Complex® 

V srdci Londontown® je patentovaná zmes skrášľujúcich a ošetrujúcich botanických a na antioxidanty obohatených rastlinných olejov. Posilňuje nechty, predlžuje manikúru a zlepšuje stav pokožky. Receptúra je chránená rodinou už po tri generácie.  

Pupalkový olej bohatý na esenciálne mastné kyseliny, omega-6 a kyselinu linolovú. Vyživuje, obnovuje a podporuje odolnosť nechtov a ich zdraví vzhľad. 

Zvlhčujúci olej z repkových semien obsahuje omega-3 a omega-6.  Hĺbkovo hydratuje a pomáha posilňovať aj tie najsuchšie a najkrehkejšie nechty. 

Extrakt z uhorky je bohatý na vitamíny, minerály  aminokyseliny. Vyživuje, hydratuje a chráni pred štiepením a lámaním.

Extrakt z rumančeku je časom preverená ingrediencie bohatá na fenolové zlúčeniny, ktoré mu prepožičiavajú upokojujúce vlastnosti. Zlepšuje stav poškodených nechtov a citlivej pokožky. 

Extrakt z cesnaku obnovuje, posilňuje a pritom zlepšuje vzhľad a stav slabých nechtov. 

Vitamín E je silný antioxidant, ktorý chráni pred poškodením voľnými radikálmi. Hĺbkovo hydratuje, obnovuje hladký povrch, podporuje jas a je prevenciou žltnutia nechtov. 

Londontown laky a péče

V srdci produktov Londontown nájdete patentovaný Florium Complex®.

Juicy Summer kolekce

Laky na nechty Londontown Lakur sú zdravšou a odolnejšou variantou bežných lakov.

 

Laky na nechty LAKUR

Vysoko pigmentované laky na nechty Lakur s predĺženou odolnosťou obsahujú Florium Complex® pre regeneráciu a skrášlenie nechtov. Dokonalo sa spájajú na molekulárnej úrovni so starostlivosťou Kur® a spoločne tvoria veľmi odolnú manikúru, ktorá pri správnej aplikácii vydrží 4-7 dní. Rýchlo schnú. Oceníte skvelý vejárovitý štetec pre presné a rýchle nanášanie. 

🧪 16+free, netoxické
🌿 výživný komplex Florium®
💨 priedušné - prepúšťajú hydratáciu a kyslík
🌱 vegan
🐰 cruelty-free

Sú 21+ FREE, čo znamená, že neobsahujú tieto látky:

- živočišne deriváty
- toluén
- benzén
- xylén
- uvoľňovač formaldehydu
- formaldehydové živice
- ftaláty (vrátanedibutylftalátu)
- cyklické silikóny
- gáfor
- methyl ethyl ketóne (MEK)
- glycol ether série E
- hydroquinone (HQ)
- 4-Methoxyphenol (MEHQ)
- trifenylfosfát (TPP)
- nonylfenol ethoxylát
- terc-butylhydroperoxid
- zelené barvivo chromium oxide greens
- bismoklit (bismuth oxychloride)
- karcinogény, mutagény, reprotoxíny (CMR)
- syntetické vône
- ethyl tosylamide

 

Jedinečná starostlivosť o nechty a ruky KUR 

Jedinečný rad starostlivosti Kur® zahŕňa účinné produkty k starostlivosti o nechty a ruky. Pretože krásna ruka nemusí byť zrovna ta s najkrajším odtieňom laku. V prvom rade musí dostať správnu výživu nie len pokožka ruky, ale taktiež nechtové kožtička. Nechtom urobí dobre vyživujúca starostlivosť medzi odlakovaním a ďalšou manikúrou. A kto povedal, že musíte nosiť módne odtiene? Možno sa budete najlepšie cítiť s jemne tónovanou starostlivosťou, ktorá dodá nechtom len ľahký závoj a zdravý vzhľad. Vďaka kvalitnej starostlivosti budú aj vaše nechty žiariť zdravím a dobre rásť bez zbytočného lámania sa. 

Londontown® neustále inovuje a prináša nové produkty na rôzne problémy nechtov a pokožky. Mnoho z nich obsahuje patentovaný Florium Complex® a kopu ďalších super hydratačných a regeneračných ingrediencií. Hoja nechty zvnútra tým, že im dodávajú ideálnu rovnováhu medzi pevnosťou a hydratáciou. Zároveň viditeľne zlepšujú rast, flexibilitu a textúru nechtov.

Medzi produktami nájdete nie len vyživujúce podkladové a vrchné laky s perfektným leskom a jemné odlakovače, ale predovšetkým regeneračnú starostlivosť, rozjasňovače či závoje, ktoré dávajú nechtom jemnú farbu a hydratáciu. Pre krásne a zdravé nechty je veľmi podstatná starostlivosť o nechtovou kožtičku, ktorú u nás nájdete v niekoľkých prevedeniach - od olejov cez gély a krém v pere.

Produkty Kur®  sú vegánske, cruelty-free a bez lepku. Sú 7-9-FREE (vylúčené toxické látky uvádzame v popisoch produktov).

Londontown Kur

Probiotická starostlivosť pre slabé a tenké nechty Nail Probiotic Instant Boost je transformačnou maskou. 

gelové laky na nehty

Profesionálne gélové laky prinášajú krásnu manikúru až na 4 týždne. Fotené v salóne Sensualité Beauty.

 

Profesionálne gélové laky Gel Color

Profesionálne gélové laky na nechty Gel Color si vás rýchlo získajú. Sú tvorené 100% čistou gélovou bázou bez toxických rozpúšťadiel a výparov. Sú vegánske, cruelty-free a gluten-free. Pohodlne sa aplikujú, vyživujú a skvelo držia. Sú silné a ohybné. 

Pre nechtové štúdiá. Vytvrdzujú sa UV/LED lampou. 

 

Benefity

JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA. Skvelo kryjú a nestekajú. Samé sa počas aplikácie vyrovnávajú pre bezchybný finiš. Nemusia sa pretrepávať – zložky sa neoddeľujú.

TECHNOLóGIA COLOR LOCK. Uzamyká farbu tak, aby nevybledla alebo nezožltla, jej povrch sa nepoškrabal a nepopraskal.

BEZ ROZPOÚŠŤADIEL. Bezpečnejšia receptúra bez škodlivých výparov. Každú fľaštičku môžete používať až do poslednej kvapky, neodparuje sa.

NADSTANDARDNÁ PRILNAVOSŤ. Receptúra efektívne absorbuje prebytočnú mastnotu, a pritom nevysušuje nechty. Preto vydrží dlhšie než 3 týždne. 

KRYTIE NA MIERU. Prispôsobivá konzistencia umožňuje malý alebo väčší objem v každej vrstve, ktorú aplikujete. Či už opravujete necht alebo chcete hladký vzhľad, máte to absolútne pod kontrolou. 

NEUSTUPUJÚCI LESK. Nezvykle lesklý finiš neopadne za celú dobu nosenia. Žiari rovnako od prvého po posledný deň manikúry. Užite si ultra luxusný vzhľad. 

Bodykur & Pedikur

Londontown® Bodykur je kolekcia ošetrujúcej kozmetiky venovaná dobrému pocitu z pleti a pokožky tela. Ponúka dokonalé a regeneračnými látkami nabité produkty jak do sprchy, tak aj k pravidelnej starostlivosti o pokožku.

Londontown® Pedikur je kolekcia kozmetiky a nástrojov k starostlivosti o nohy. Pretože nohy si zaslúžia vašu maximálnu pozornosť, aby vás ani jeden krok nebolel. Doprajte im pocit, ako by strávili deň vo voňavom a uvoľňujúcom kúpeli. 

Každý produkt sa zrodil z potreby tela, vytvorený po rokoch výskumu a zo skúsenosťami s čistými a účinnými rastlinnými ingredienciami, ktoré pracujú hlboko v pokožke.

Londontown Bodykur

Kozmetika Bodykur na telo a Pedikur na nohy.

 

Londontown botanický pleťový olej

ochutnAjte z nÁšho youtube kanálu

Ako nalakovať peknú manikúru?

ZOBRAZIť CELÉ VIDEO

Partnerské salóny

Nájdite si cestu do salónu krásy. Naše partnerské salóny sa o vás budú starať s láskou. Učíme ich tie najlepšie pracovné postupy k starostlivosti o pleť a pokožku tela. Učíme ich poznať vaše problémy a riešiť ich. Zverte sa im a pomôžu vám zachovať si a získať krásnu a zdravú pleť..

  • SALÓNY THALGOMORSKÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY LONDONTOWNNECHTOVÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY MARIA GALLANDLUXUSNÁ KOZMETIKA

Pre všetky partnerské salóny

WEBOVÁ PREZENTÁCIA ZDARMA

CHCEM SA STAŤ PARTNERSKÝM SALÓNOM
slupovací maska na ruce

Neviete si rady s výberom správnej kozmetiky?

POMôŽEME VÁM VYBRAŤ. PÍŠTE DO chatu

BLOG: Zistite si svoj typ pleti