• 0
  • 0
    Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
  • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK

THALGO

sleva až

50%
zobrazit akční zboží

Móda a parfumy domu Rochas majú odvážny štýl a remeselnú tradíciu. Nie sú len chic. Sú frenchic.

Rochas vone

zažite vlnu pozitivnej energie

Girl Life

Vegánska, eco-friendly vôňa z prírodných ingrediencií a recyklovaných obalov. Svojimi ovocnými, kvetinovými a ambrovými tónmi inšpiruje k radosti a oslave života. 

viac čistej krásy
Rochas Girl Life

Vôňa plná sviežosti a života

Orange Horizon

Zažite západ slnka na stredomorskej riviére s vôňou červeného pomaranča, ktorý svojou sviežosťou rozžiari vašu ženskosť.

viac SVIEŽOSTI
Rochas Orange Horizon
Rochas Byzance Gold pro ženy

iskrivá, čarovná a luxusná Byzance Gold

Podľahnite kúzlu vône, ktorá sa otvára iskrivým ovocím a cez bohaté kvetinové srdce z jazmínu, ruže a majestátneho pačuli prechádza do zvodných chypre tón.

v našom e-shope
Rochas Mademoiselle dámské vone

Mademoiselle Rochas 

Vôňe šité na mieru žene, ktorá žije život a užíva si mesto naplno! Odráža radostnú parížskú smelosť. Nie sú len šik, sú "frenchic".


objaviť frenchic vône 

Móda a parfumy domu Rochas majú odvážny štýl a remeselnú tradíciu.
Nie sú len chic. Sú frenchic.

 

Príbeh dámskej róby

 

Mladý Marcel Rochas sa snažil pre svoju nádhernú snúbenicu nájsť šaty, ktoré by jej boli naozaj hodné. Pretože však mali len obmedzené prostriedky, ako najlepší nápad sa zdalo stať sa odevným návrhárom. V roku 1925 založil vlastný módny dom v Paríži, kde mohol slobodne vyjadriť svoj odvážny štýl. A to všetko v jeho 23 rokoch.

Vždy miloval umelcov, ktorí predbehli svoju dobu. Jeho domácnosť bola miestom stretávania sa ľudí ako Salvador DalíJean CocteauMan Ray alebo argentínska surrealistická maliarka Leonor Fini. Ich večierky boli tými najatraktívnejšími a najvyhľadávanejšími v Paríži.

Inšpirácia pre novú siluetu

Vášnivo miloval ženy. Obliekal ich tak, ako ešte nikto pred ním. Jeho žena ho inšpirovala k vytvoreniu celkom novej, extrémne ženskej siluety, ktorá je naozaj „frenchic“. Osí pás stiahnutý korzetom a dlhé šaty sa stali obdivovaným, nadčasovým štýlom. Siluetu odhaľovali chantillské čipky.

Rochas kolekce

V roku 1934 uviedol Rochas jedny zo svojich najznámejších šiat pod názvom „vtáčia róba“. Na živôtiku nesú bielu holubicu. Tá sa stala symbolom a od tej doby sa vzor vtáka, peria alebo krídel objavuje v kolekciách pravidelne.

 

 

Umenie žiť

Marcel Rochas žil svoj život naplno a s vášňou. Nosil v sebe neohrozenosť mladosti. Hovorieval: „Moja generácia objavila súčasne slnko, rýchlosť a športy, autá, lietadlá a fotoaparáty. To boli jej bohovia a zároveň teda aj moji.“

Motto: "Elegancia, jednoduchosť, mladosť"

Smelá móda aj parfumy každú sezónu prekvapujú, zvádzajú a ohromujú ženy. Módne kolekcie tu tvorili aj návrhári Peter O´BrienOlivier TheyskensMarco Zanini a od roku 2014 Alexandro Dell´Acqua. Značka Rochas je vždy nadčasová a stále súčasná.

Odvážne parfumy

Jeho tretia žena a múza, Helene Rochas, sa stala dokonalou, scestovanou celebritou. Mala štýl sofistikovanej Parížanky. Rada zvádzala a udivovala okolie. V roku 1944 začal Marcel v spolupráci s Albertom Gossetom vyrábať parfumy. To pre Helene v roku 1948 vytvoril vôňu „Eau de Roche“. Zomrel v roku 1955 a jeho žena ako návrhárka a generálna riaditeľka vo svojich 30 rokoch prevzala podnik a premenila ho v miliónový parfumový business. Pokračovala v jeho práci až do roku 1971. V roku 1970 vôňu premenovala na Eau de Rochas Rochas a uviedla ju celosvetovo. Odevná tvorba bola obnovená v roku 1989 s nástupom Petera O´Briena.

"Žena by mala pôsobiť krehko, aj keď taká nie je." Helene Rochas

 

V roku 2015 oslávila 90. výročie značky firma Interparfums prehliadkou 40 modelov. Prevzala dom Rochas a naznačuje tak svoj vstup na módnu scénu spolu s prianím prebudiť spiacu Šípkovú Ruženku a obnoviť bývalú slávu parížskeho luxusného domu.

 
 

 

ochutnajte z nášho youtube kanála

Video Rochas Girl,
eko vône pre ženy

ZOBRAZIŤ CELÉ VIDEO

Partnerské salóny

Nájdite si cestu do salónu krásy. Naše partnerské salóny sa o vás budú starať s láskou. Učíme ich tie najlepšie pracovné postupy k starostlivosti o pleť a pokožku tela. Učíme ich poznať vaše problémy a riešiť ich. Zverte sa im a pomôžu vám zachovať si a získať krásnu a zdravú pleť..

  • SALÓNY THALGOMORSKÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY LONDONTOWNNECHTOVÁ KOZMETIKA
  • SALÓNY MARIA GALLANDLUXUSNÁ KOZMETIKA

Pre všetky partnerské salóny

WEBOVÁ PREZENTÁCIA ZDARMA

CHCEM SA STAŤ PARTNERSKÝM SALÓNOM
BKate kozmetika na obocie

Neviete si rady s výberom správnej kozmetiky

POMôŽEME VÁM VYBRAŤ. PÍŠTE DO chatu

BLOG: Zistite si svoj typ pleti