• 0
 • 0
  Prihláste sa a nájdite tu svoje obľúbené kúsky aj nabudúce!
 • CZ
Nakúpte ešte za 60,00 € a máte dopravu zadarmo!
OK
Thalgo kosmetika

Zrodená z oceánov. Francúzska značka Thalgo tvorí z morských rias a minerálov kozmetiku, ošetrenia pleti, tela a doplnky stravy. Je priateľská k pleti i k životnému prostrediu.

patent thalgoMikronizované morské riasy

THALGO predstavilo svoj patent Micronised Algae® už v roku 1966. Ide o špeciálny postup úpravy rias drvením, ktorý bol patentovaný v oblasti medicíny. Vďaka mikronizácii sa môžu účinné látky dostávať z rias do pleti. 

THALGO V ESHOPE
mořské řasy

záväzok k prírode

Ochrana morského dna

Spoločnosť Thalgo vždy cítila zaväzok chrániť životné prostredie a morské dno. Dodržuje striktné pravidlá na ochranu a udržanie biodiverzity mora a jeho bohatstva. Morské riasy zbiera zodpovedne. 

kozmetika thalgo
ochrana moře a jeho dna
mořská inteligence

V HLBINÁCH OCEÁNUMorská inteligencia

Morské extrakty v oceánoch koncentrujú aktívne látky, minerály a stopové prvky až 10 000 x viac než suchozemské rastliny. Skvelo sa asimilujú s pokožkou. More je pre ľudstvo zdrojom energie.

V NAŠOM ESHOPE
Článok na blogu: Ako zatočiť s vráskami? S kyselinou hyalurónovou

článok na bloguAko zatočiť s vráskami?
S kyselinou hyaluronovou

Vrásky na tvári odrážajú naše emócie. Pozitívne i negatívne. Časom sa prehlbujú, množia a usadzujú, preto je pri ich eliminícii potreba pôsobiť na 3 úrovniach. Prezradíme vám naše fígle.

CELÝ ČLÁNOK

Najobľúbenejšie

 

Thalsassoterapie

Salónne ošetrenie
 

Pleťové a telové ošetrenie Thalgo si môžete dožičiť v 15 000 prestížnych spa, hoteloch, thalassoterapeutických centrách a kozmetických salónoch v 90 krajinách sveta.

 ponuka služieb

ošetření pleti a těla Thalgo
Thalgo hydratační kosmetika

hydratácia je základ!Source Marine

Najpredávanejšie pleťové krémy Thalgo si teraz môžete kúpiť aj v cenovo výhodných ekologických náplniach

Hydratačná kozmetika
Hyalu-Procollagene Thalgo

starostlivosť proti starnutiu Hyalu-Procollagene

Morská expertná starostlivosť na vyplnenie i hlbokých vrások s trojicou kyselín hyalurónových a morským pro-kolagénom pôsobí v troch úrovniach pleti: na povrchu, v epidermis i v dermis.

Do e-shopu
Novinka
Limitovaná edícia
-20 % s kódom: LETO20
THALGO Oživujúca morská pleťová hmla limitovaná edícia

THALGO Oživujúca morská pleťová hmla limitovaná edícia

Skladom: nad 3  ks
40,78 €
Novinka
Limitovaná edícia
-20 % s kódom: LETO20
THALGO Skrášľujúce pleťové tonikum Eveil a la Mer  400 ml

THALGO Skrášľujúce pleťové tonikum Eveil a la Mer 400 ml

Skladom: nad 3  ks
31,28 €
Novinka
Limitovaná edícia
-20 % s kódom: LETO20
THALGO Micelárna odličovacia voda Eveil a la Mer

THALGO Micelárna odličovacia voda Eveil a la Mer

Skladom: nad 3  ks
34,45 €
Novinka
Limitovaná edícia
-20 % s kódom: LETO20
THALGO Hodvábne odličovacie pleťové mlieko Evil a la Mer

THALGO Hodvábne odličovacie pleťové mlieko Evil a la Mer

Skladom: nad 3  ks
31,28 €
ďalšie produkty v e-shope

Francúzska morská kozmetika THALGO je účinná a priateľská k životnému prostrediu. THALGO = Thalassoterapie + Algues (riasy).

Thalgo morská kozmetika

Thalgo bolo zrodené z oceánov.

THALGO bylo zrozeno z oceánů

Vytvára účinnú kozmetiku a doplnky stravy založené na bohatom obsahu morských rias a morskej vody plnej minerálov a stopových prvkov. Morské riasy spracováva špeciálnou technikou mikronizácie tak, aby sa ich aktívne látky čo najlepšie vstrebávali do pokožky. 

Ochrana morského dna

Spoločnosť vždy cítila záväzok chrániť životné prostredie a morské dno. Dodržuje striktné pravidlá na ochranu a udržiavanie biodiverzity mora a jeho bohatstva. Za viac ako 50 rokov svojej existencie vytvorila spoločnosť Thalgo etiku o dodržiavaní vzťahu prírody a človeka. Morské riasy zbiera zodpovedne. Dlhodobo a dôkladne sleduje reprodukčné cykly pomocou satelitného monitorovacieho systému. Prijala rolu ochrancov prírody, nie dobyvateľov. Pracuje na dlhodobo udržateľnom rozvoji. Rovnaké zásady pre ňu ale neplatia len v prípade morí a oceánov, ale taktiež na pevnine, kde jej továrne vybavené solárnymi technológiami a špičkovými čističkami získali certifikát ECOCERT.

"More zmýva všetky choroby ľudstva" - Eurípides - 420 pred n.l.

Thalgo minimalizuje svoju ekologickú stopu tým, že pre design výrobkov vyberá materiály s najmenčím dopadom na životné prostredie. Podpísala pakt, ktorý garantuje bezpečnosť receptúr: neobsahujú parabény, minerálne oleje, propylénglykol, GMO alebo ingrediencie živočíšneho pôvodu (okrem včelieho vosku a kolagénu).

Patent THALGO: Micronised Marine Algae®

Doktor farmácie André Bouclet, geniálny a vášnivý vizionár, zasvätil celý svoj život objavovaniu liečivej sily morí a oceánov. V roku 1966 vyvinul jedinečný proces drvenia morských rias, ktorý umožňuje rozbiť bunkovú stenu riasy a uvolniť jej obsah, pričom sa zachová bohatstvo účinných látok. V tom istom roku si nechal zaregistrovať lekársky patent na kombináciu 3 mikronizovaných morských rias, ktoré sa predpisujú na kožné, reumatické a obehové obtiaže. Dospel k jasnej myšlienke vytvoriť laboratórium, ktoré sa bude špecializovať na liečbu pomocou morských rias. A tak vzniká prvé laboratórium Thalgo a dochádza k zrodu prírodnej morskej kozmetiky.

„Ako milovník mora a stúpenec prírodnej medicíny som veľmi rýchlo vycítil potenciál morskej kozmetiky.“ André Bouclet

Oceány sú nekonečným zdrojom bohatstva. Miestom, kam sa sústredila podivuhodná sila stvorenia. Miestom úchvatnej alchýmie, kde vznikli prvé formy bunkového života a odkiaľ nakoniec vzišiel aj človek. Miestom s jedinečnými regeneračnými a samočistiacimi procesmi. Naša veda dnes dokáže určiť viac ako 10 tisíc morských minerálov, 25 tisíc druhov morských rias a viac ako 100 tisíc mikro rias, ktoré vytvárajú viac ako 60% vzdušného kyslíka a sú neodmysliteľnou súčasťou morského potravinového reťazca. Dnes vieme, že nám oceány budú ešte veľmi dlhú dobu odhaľovať nové, nečakané tajomstvá, ktoré ukrývajú v zdrojoch účinných látok.

Laboratóriá THALGO se opierajú o multidisciplinárny vedecký tým, ktorý zahŕňa farmaceutov, výskumných inžinierov, mikrobiológov a biochemikov. Úzko spolupracujú s odborníkmi na fyziológiu a so skúsenými dermatológami, vďaka ktorým vyvíjajú stále účinnejšie účinné látky a receptúry. Na svete existuje 5 hlavných oblastí bohatých na morské riasy: oblasť Japonska, Južnej Austrálie, Južnej Afriky, Atlantik, Európa (vrátane Bretónska) a Indicko-austrálska zóna. THALGO sa rozhodlo preskúmať celý svet a hľadať vody bohaté na stopové prvky.Cieľom je identifikovať morské extrakty s najvyššou koncentráciou účinných látok.

mořské řasy

Léčba pomocí mořských řas byla prvotní myšlenkou, ze které se vyvinuly laboratoře THALGO. 

Aurore Asso pro Thalgo

Aurore Asso, žena oceánů, je profesionálka ve volném potápění bez dýchacích přístrojů. Držitelka dvou rekordů.

Co ešte všetko robí THALGO pre oceány?

Podporuje spoločnosť THE SEACLEANERS, ktorú založil Yvan Bourgnon. Tento námorník objavil svet mora keď mal osem rokov počas svojej prvej cesty okolo sveta, ktorá trvala tri roky a ktorú podnikol so svojim bratom a rodičmi. Hovorí: "V tej dobe ešte neexistovali všetky tieto nezmysly. O tridsaťpäť rokov neskôr som sa plavil dva mesiace v plastoch." Keď sa vrátil, rozhodol sa založiť združenie THE SEACLEANERS a navrhnúť obří katamarán Manta, ktorý bude v roku 2024 čistiť svetové oceány, ktoré sú najviac vystavené plastovému znečisteniu. Video prezentácia zde.

Vďaka prítomnosti morských rastlín uvoľňuje oceán do atmosféry viac kyslíka než všetky lesy na svete. 80 % znečistenia vôd však pochádza z pevniny. Každý rok sa do oceánov vypustí 8 miliónov ton odpadu. Na každých päť rýb v oceánoch dnes spadá jeden kus plastového odpadu. Pokiaľ nezačneme konať, bude za 30 rokov v oceánoch viac plastov než rýb!

THALGO a Aurore Asso, svetová špička vo voľnom potápaní, spojili svoje sily, aby upozornili na bohatstvo morského sveta a jeho krehkého ekosystéma. Jejich partnerstvo je založené na spoločných hodnotách:
- Hľadanie morského well-being: more je zdrojom vitality a relaxácie, pre regeneráciu tela a povzbudenie mysle.
- Ochrana morského dna: zvyšovanie povedomia, podpora morských združení, čistenie pobrežia, záväzok chrániť biologickú rôznorodosť.
- Mocné vlastnosti morských zdrojov: ochrana a posilnenie krásy pokožky, podpora svalovej relaxácie, pomoc pri intenzívnej fyzickej príprave a regenerácia po súťaži.

Beauty ošetrenie pre pleť, telo aj myseľ

Rovnako ako more oživuje telo a myseľ, THALGO vždy spájalo účinnosť a well-being. Prináša vám morskú energiu prostredníctvom kozmetiky, doplnkov stravy a postupov ošetrení, ktoré revitalizujú telo aj myseľ. Pre novú krásu: žiarivú, dynamickú, slnečnú.

Vyberte sa na exotickú cestu k moru počas ošetrení, ktoré stimulujú 5 zmyslov:

- Dotyk prostredníctvom pohybov inšpirovaných morom
- Pohľad do upokojujúceho sveta morských farieb
- Chuť prostredníctvom čajov a doplnkov stravy bohatých na morské účinné látky
- Vône prostredníctvom rafinovaných a sviežich vôní do miestnosti
- Počúvanie hudobného vesmíra, ktorý vás prenesie k moru

Ošetrenia pleti
Skrášľujúce rituály kombinujú ošetrenie pleti a exkluzívne masážne techniky s rytmickými jemnými ťahmi, ktoré prekrvujú pleť, odplavujú toxíny a prebúdzajú silu. Obnovujú bunkovú energiu, omladzujú pleť, vyhladzujú vrásky a obnovujú jas.   

Telové rituály
Relaxačné telové rituály prinesú absolútny pocit uvoľnenia a neopísateľný pocit pokoja. Naviac krásu, hydratáciu a zdravý vzhľad pokožky alebo napríklad i zoštíhľujúci efekt.

Kozmetické ošetrenie značkou Thalgo

Villa Thalgo v centre Paříža

Navštívte vilu Thalgo, inštitút Thalgo alebo svetové spa

 

Nechajte sa obklopiť morom, urobí vám to dobre. THALGO nájdete či už v luxusných spa po celom svete, tak i v salónoch krásy. Každý náš zákazník si do svojej prevádzky vybral služby, ktoré jeho zákazíci najviac ocenia. 

Vlajkové lode THALGO môžete navštíviť v Paríži (Villa Thalgo), v Cannes nebo Aix-en-Provence (Institut Thalgo).

Dnes značke dôveruje viac ako 12 000 profesionálov v inštitútoch, kúpeľoch a talasoterapiách po celom svete, vrátane 500 hotelových kúpeľov a 30 talasoterapií.

Thalgo morská kozmetika

Historie

 • 1866 THALGO Micronised Algae® (Mikronizoavné morské riasy) - postup drvenia rias patentovaný v oblasti medicíny.
 • 1976 Laboratórium Thalgo sa presťahovalo na Francúzsku riviéru a nechalo se inšpirovať jej jemným spôsobom života, energizujícimi svetlami a farbami, aby svoje účinné látky "zabalilo" do hedonistických vôní a textúr. 
 • 1989 Thalgomarine - prvý rad s morskými lipozómami.
 • 1991 Prvý kolagénový krém - bestseller medzi produktami na domáce použitie.
 • 1999 Spoločnosť THALGO získal vizionársky inžinier Jean-Claude SIROP. Na jeho podnet zažila rodinná firma nový rozmach. 
 • 2000 Doplnky stravy z radu THALGO Nutrition. Na trh prichádza znovu-objavená Marine Mist (Morská hmla). 
 • 2003 Zásadný objav v morskej biológii: Natural Algae Hormones (Prírodné hormony z morských rias). Seve Marine® - morské polysacharidy s efektom trojitej hydratácie.
 • 2004 Vedenie spoločnosti prevzal jeho syn Bernard SIROP. Počas niekoľkých rokov sa spoločnosť THALGO stala vo Francúzsku i na medzinárodnej úrovni svetovou jednotkou v oblasti profesionálnej morskej kozmetiky.
 • 2006 ALGOMEGA® Complex - komplex morskej výživy pre suchú pleť.
 • 2018 Cold Cream Marine - obsahuje vyživujúci olej Blue Oil Marine vo vysokej koncentrácii, upokojujúci riasový vosk a skrášľujúcu vodu Seve Bleue des Oceans. Blue Oil Marine je prvý 100% morský olej Thalgo derivovaný z mikroriasového fytoplanktóna s výnimočnou schopnosťou bioakumulovať lipidy.
 • 2021 Uvedenie nových obalov s ekologickými náplňami. Prvé v rámci hydratačného radu Source Marine.

Partnerské salóny

Nájdite si cestu do salónu krásy. Naše partnerské salóny sa o vás budú starať s láskou. Učíme ich tie najlepšie pracovné postupy k starostlivosti o pleť a pokožku tela. Učíme ich poznať vaše problémy a riešiť ich. Zverte sa im a pomôžu vám zachovať si a získať krásnu a zdravú pleť..

 • SALÓNY THALGOMORSKÁ KOZMETIKA
 • SALÓNY LONDONTOWNNECHTOVÁ KOZMETIKA
 • SALÓNY MARIA GALLANDLUXUSNÁ KOZMETIKA

Pre všetky partnerské salóny

WEBOVÁ PREZENTÁCIA ZDARMA

CHCEM SA STAŤ PARTNERSKÝM SALÓNOM

prezentácia značky na youtube

Video značky Thalgo

ZOBRAZIŤ CELÉ VIDEO
BKate kozmetika na obocie

Neviete si rady s výberom správnej kozmetiky?

POMÔŽEME VÁM VYBRAŤ. PÍŠTE DO chatu

BLOG: Zistite si svoj typ pleti